Skocz do zawartości

code.skript.pl - edytor online i pastebin dla Skript z kolorowaniem składni

Libter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po krótkich beta-testach wśród ekipy mogę z przyjemnością ogłosić otwarcie nowego serwisu pod domeną skript.pl.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! to prosty edytor i pastebin dla skryptów, wśród funkcjonalności znajduje się:

• podstawowe kolorowanie składni Skript i YAML,
  • automatyczne zapisywanie tekstu co sekundę w pamięci przeglądarki,
  • możliwość publikacji swojego skryptu pod krótkim linkiem,
  • możliwość wyświetlenia opublikowanego skryptu jako zwykły tekst oraz pobrania go.

Plany na przyszłość:

• styl dostosowany do urządzeń mobilnych,
  • możliwość tworzenia skryptów przypisanych do konta użytkownika, także niewidocznych publicznie.

Zachęcam do testów i korzystania z serwisu oraz zgłaszania wszelakich propozycji i błędów w tym temacie.

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka zmian na stronie:

• Dodanie kolorowania dla: %, chance of, variables oraz zmiennych wewnątrz tekstu.
  • Nieco lepsze wyświetlanie na urządzeniach mobilnych.
11 godzin temu, Nieznajomy11 napisał:

Proponuję dodanie jasnego stylu :)

Jasny styl może kiedyś będzie, ale na razie nie planuję jego wprowadzania.

Odnośnik do odpowiedzi

23 godziny temu, xBG napisał:

Nawet dobre ja bym poprawil:"&c>>&8szansa na drop &11.8" po &c(jest czerwony)zaczynam pisac tekst i jest on koloru zoltego

Jest to bardziej skomplikowane, ale możliwe - może kiedyś dodam.

Odnośnik do odpowiedzi

Dodał bym coś ciekawszego, mianowicie dodanie rejestracji na stronie i tworzenie LIVE Edytorów, czyli tworzysz sobie projekt na stronie, następnie dostajesz linka do zaproszenia znajomych, każdy zaproszony znajomy będzie mógł pisać z tobą na żywo, wszystkie treści będą się robiły automatycznie ;) Widziałem już takie coś na innej stronie i myślę że dodanie na tą Polską strone do edycji skrypta będzie świetnym pomysłem ;)

Odnośnik do odpowiedzi

14 minut temu, GabE napisał:

Dodał bym coś ciekawszego, mianowicie dodanie rejestracji na stronie i tworzenie LIVE Edytorów, czyli tworzysz sobie projekt na stronie, następnie dostajesz linka do zaproszenia znajomych, każdy zaproszony znajomy będzie mógł pisać z tobą na żywo, wszystkie treści będą się robiły automatycznie ;) Widziałem już takie coś na innej stronie i myślę że dodanie na tą Polską strone do edycji skrypta będzie świetnym pomysłem ;)

Pomysł ciekawy, jednak na chwilę obecną code.skript.pl nie odniósł wystarczającej popularności, żeby warto było coś takiego dodawać.

Odnośnik do odpowiedzi

• 3 tygodnie później...
Dnia 4.11.2016 o 18:57, PanKlipcio napisał:

Będzie możliwość zarządzania swoimi plikami (pastebinami)? (usuwanie / edycja)

Kiedyś może będzie.

@topic
Drobna poprawka - kopiowanie zostało naprawione. Dziękuję @Ramus za zauważenie błędu, chociaż wypadałoby zgłosić go bezpośrednio w tym temacie :P

14 godzin temu, Ramus napisał:

I prosił bym o pastebin bo na tym nawet kopiowac nie idzie....

Odnośnik do odpowiedzi