Skocz do zawartości

Ramus

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

744 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Ramus

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

1

Reputacja

 1. Mam lobby i jak by tu ustawić aby po wejsciu zawsze gracz miał kompas? Myślałem o tym ze ma dac item po zalogowaniu. Ale musi działać po zalogowaniu xd. I jak by tu ustawić aby zawsze po zalogowaniu dawało kompas? A nie po wejściu bo wiadomo wtedy puste eq jest xd.
 2. Ramus

  Zginiecie na regionie

  Nie rozumiem ;/. Może być coś w stylu Po zginięciu na regionie wykonaj: I tu np jakaś komenda przez console wykonana.
 3. Ramus

  Zginiecie na regionie

  To chociaz zrob mi pod 4 regiony i kazdy niech tepa na jakis warp
 4. Ramus

  Zginiecie na regionie

  Opisalem wyzej. Jesli gracz bd ginal to nie bedzie teleportowany na spawn tylko na miejsce przypisane do regionu na ktorym zginal. Zginal na regionie test i zostanie na miejsce test przeteleportowany.
 5. Błędy mam z wytabowaniem i nie ogarniam ;/ https://scr.hu/rzgaMV
 6. Jak tu dodac że po ruszeniu się zacznie odliczać? command /ag: trigger: send "Przeteleportowano" I tu musi być stop skripta do czasu aż gracz się ruszy. A jeśli się poruszy (nie ruszy myszka tylko przejdzie) wykona dalej. send "Ruszyłeś się!"
 7. Ramus

  Zginiecie na regionie

  Potrzebuje taki skript. Musi być /setmiejsce [nazwa regionu] i wpisze /setmiejsce spawn i po zginieciu na regionie spawn tepnie na to miejsce ustawione . Mam na 1 serwerze 10 gier i graczy denerwuje ze jak zgina sa na spawn i musza od nowa iść na warp i grac. I jak bd dzialal taki setmiejsce w skript? Chodzi mi czy sam moze sie usunac?
 8. Jeśli łuk bd nazwany &7Siema to zabierze 4 hp nie ważne jaki enchant. Oraz miecz jak bd miał nazwę &4Test to zabierać będzie 8 hp.
 9. Fajnie jak bym ogarniam skript xd. Nie bawie sie w to wiec nie wiem jak wytabować
 10. Ramus

  Wykonywanie po wpisaniu

  Potrzebuje tylko otwieranie skrzynki z 2 blokami po wpisaniu komendy nic więcej już :).
 11. Jak tu dodać czas że można co 5 sek można użyć komendy? command /ia [<text>]: permission: info.rangi permission message: &cNie masz dostepu do tej komendy &a(info.rangi) trigger: if argument 1 is not set: send "&cPoprawne uzycie tej komendy to:" if argument 1 is "1": send "&a======" if argument 1 is "1": send "&a======"
 12. Ramus

  Wykonywanie po wpisaniu

  Po wpisaniu /1 1 Chce aby wyczyściło ekwipunek gracza i otworzyło mi gui z 2 rodzajami wełny i po kliknięciu na 1 żeby wykonało danie miecz diax i preteleportowało na warp test.
 13. Ramus

  Efekty

  Po kliknięciu prawym na fajerwerke wywali 10 kratek w górę maga skoku :D. Nie ważne czy bd biegał czy nie. Oraz po kliknięciu prawym na stone gracz zawiśnie w powietrzu (podczas spadania). Nwm setuje blok czy coś :D.
 14. Ramus

  Wyłączanie fly

  Szukam skrypt który pomoże mi uchronić graczy przed tym ze giną na fly. Skrypt ze jak gracz lognie na fly i wejdzie to bd na spawn i go nie zabije bo gracze logna na fly i wchodzą na fly to giną ;/.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...