Skocz do zawartości

TopWWW - skrypt na statystyki na stronie WWW!

ShroN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.10.2016 o 20:44, Turas napisał:

Nie wiem czy twojego autorstwa.

Tak, to mój skrypt.

Aktualizacja

Dnia 25.10.2016 o 23:02, TheElektrolusXD napisał:

Taki error mam:

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/u784711598/public_html/test/intro.php on line 26

Co robić. Wszystkie dane mam poprawnie wpisane 

Już powinno działać, a i skąd ty masz IP mojego VPSa? XD

Pozdrawiam

Wiesz co, powinieneś (według mnie) zrobić to w inny sposób.

Ogólnie pomysł jest ok. Powinieneś stworzyć addon skq i zrobić tam wyrażenie typu (to tylko przykład, nie chcialo mi sie myslec)

"send variable array %string% to page %string% using password %string%"

Czemu variable array? Żeby przesyłać jak najmniej razy jak największą ilość informacji. String by mógł wyglądać tak:

"nazwa===wartosc|||kille::herhor67===463|||twoja===stara|||admin===Libter"

O  ile hasło by było ok to plik podzieliłby ten string na części "nazwa===wartosc" a potem zapisał do tablicy sql "nazwa" i "wartosc"

Potem tylko zrób mini-skrypty php pozwlające np. zapętlić wszystkich graczy gdzie zmienna to np. "kille::(wyrażenie regularne zastępujące nick ;____;)", posortować ich od najmniejszego, największego i ine rzeczy.

Jak to zrobisz, to graty, 10/10, polecam.

Pozdro, ~ herh.

Dnia 28.10.2016 o 07:51, herhor67 napisał:

Ogólnie pomysł jest ok. Powinieneś stworzyć addon skq i zrobić tam wyrażenie typu (to tylko przykład, nie chcialo mi sie myslec)

Czemu variable array? Żeby przesyłać jak najmniej razy jak największą ilość informacji. String by mógł wyglądać tak:

O  ile hasło by było ok to plik podzieliłby ten string na części "nazwa===wartosc" a potem zapisał do tablicy sql "nazwa" i "wartosc"

Potem tylko zrób mini-skrypty php pozwlające np. zapętlić wszystkich graczy gdzie zmienna to np. "kille::(wyrażenie regularne zastępujące nick ;____;)", posortować ich od najmniejszego, największego i ine rzeczy.

Pozdro, ~ herh

W sumie, czemu by nie? Pomysł można by rozwinąć. Dzięki za pomysł. Jak znajdę czas to postaram się go napisać.

Pozdrawiam

Dnia 28.10.2016 o 07:51, herhor67 napisał:

Pozdro, ~ herh.

Co ty gadasz, niech nie tworzy addonu do skQ, tylko beda mieli inni problem z instalacja.

Ja bym zrobil ogolem aktualizacje gracza we formie jednego linku, i to nie przy kazdym evencie, a np co 3 minuty. W tym wypadku to by bylo lepsze.

Godzinę temu, Wizzard napisał:

Co ty gadasz, niech nie tworzy addonu do skQ, tylko beda mieli inni problem z instalacja.

Ja bym zrobil ogolem aktualizacje gracza we formie jednego linku, i to nie przy kazdym evencie, a np co 3 minuty. W tym wypadku to by bylo lepsze.

No to niech zrobi funkcję, je też  można używać między plikami bodajże.

A co do przesyłu to właśnie napisałem, raz a dobrze zamiast bez przerwy po kawałku.

A co to dokładnie za statystyki?

Dnia 23.10.2016 o 20:44, Turas napisał:

Nie wiem czy twojego autorstwa. Jeśli tak to ogromny szacun. Kwestia taka, że to skrypt, skrypty jak wiadomo nadają się pod mniejsze serwery. Nie wiem czy ktoś prowadzący poważny serwer skorzysta z tego, ale jak mówiłem szacun za pomysł.

Nawet najwieksze serwery mają plugin Skript i z niego korzystają. Poważny serwer nie musi mieć nawet autorskich pluginów lecz fajne dodatki i jakość gry. @ShroN jest webowcą i nie jest tak durny aby plagiatować jak sam to z łatwością napisze, lepiej od innego webowca.

@LogiSV :), skąd wiesz że lubie programować językami webowymi ?

Dnia 3.11.2016 o 16:48, Nik3N napisał:

Naprawde na hostingach większość serwerów ma takie opcje 5/10

Przeczytaj to:

Dnia 23.10.2016 o 18:58, ShroN napisał:

Ten skrypt napisałem żeby rozwinąć umiejętności użytkowników tego forum, pokazać że "Jak się chce, TO MOŻNA".

No i co że większość hostingów ma taką opcje. Każda osoba myśląca poważnie o serwerowni wykupi VPSa, ale pewnie nawet nie wiesz co to jest.

Twoja opinia jest mało uzasadniona, czy skrypt jest zły z powodu że hostingi posiadają taką opcje, jeżeli tak to twoja opinia jest mocno błędna. Czy kod jest jakoś bardzo zbugowany? Czy co :)?

Pozdrawiam

• 2 lata później...
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...