Skocz do zawartości

Shoutbox i Discord

Nieaktywny
 Udostępnij

Ankieta  

21 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jesteś za tym?

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, jako iż oficjalnie zapisy na skriptowego Discorda ruszyły, to proponuje zastąpić shoutbox, właśnie tym Discordem. Jakby to działało? Na miejscu obecnego shoutboxa, można by dać przekierowanie do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! linku, ze stosowną informacją.
Dzięki tej zmianie m.in:

• będzie zachodziła szybsza i lepsza interakcja z użytkownikami
  • użytkownicy będą mogli szybciej dostać pomoc w sprawie skryptów
  • będzie można takowemu delikwentowi ograniczyć uczestnictwo w takowej interakcji, bez zupełnej blokady do forum :x

Teraz, happiś napisał:

Co za różnica? Na discordzie są kanały do offtopicu i tam można gadać.

Jak ktoś nie chce to zostanie na forum.

Tu jednak chodzi o wygodę. Nie ukrywajmy - Discord, Telegram, Slack etc. są lepsze od forumowego shoutboxa :x

2 minuty temu, Wizzard napisał:

Tu jednak chodzi o wygodę. Nie ukrywajmy - Discord, Telegram, Slack etc. są lepsze od forumowego shoutboxa :x

Wyłączanie shoutboxa na rzecz Discorda to już wymuszana wygoda, jedyną zaletą będzie więcej miejsca na stronie głównej :> 

2 minuty temu, Libter napisał:

Wyłączanie shoutboxa na rzecz Discorda to już wymuszana wygoda [...]

nie przesadzajmy, Discord jest o tyle wygodny, że ma aplikacje na komputer, telefon, i jest dostępny przez przeglądarke.

//Ma wejść też na Linuxa ~Derpy

2 minuty temu, Wizzard napisał:

nie przesadzajmy, Discord jest o tyle wygodny, że ma aplikacje na komputer, telefon, i jest dostępny przez przeglądarke.

Forsowanie jakiegokolwiek wygodniejszego rozwiązania kosztem starego to z definicji wymuszana wygoda :P 

Ale to dobra zmiana (y)

1. Synchro poza przeglądarką (nie muszę mieć cały czas włączonej przeglądarki, by sobie popisać jak ktoś będzie)
2. Mogę odpisywać jak jestem w szkole za pomocą apki discorda, a nie wchodząc na przeglądarkę, która razi białym światłem
3. Można przypinać wiadomości, które może będą potrzebne komuś
4. Niektórzy mogą odpisywać na TV XD

Discord ma jakieś API? Jak już nie chcecie zwykłego SB to wstawić jakiś skrypt zamiast SB a nie linka dawać, lol.

Poza tym discord jest za skomplikowany na telefon, a apki mi się nie chce instalować.

No i nie wiem jak u was, ale mnie zawsze wylogowuje jak się zaloguję gdzieś indziej.

5 minut temu, boleknowak napisał:

Nie.

Pozostawie to bez wyjaśnienia, mam swój powód czemu akurat tak, jedynie @Libter może o nim wiedzieć.

Jeżeli nie chcesz dać wyjaśnienia, to takowa opinia nie powinna być brana pod uwagę (łącznie z głosem). To podpada pod krytyke: "a powiem tak, i nie dam wyjaśnienia swojej opinii".

23 minuty temu, Wizzard napisał:

Jeżeli nie chcesz dać wyjaśnienia, to takowa opinia nie powinna być brana pod uwagę (łącznie z głosem). To podpada pod krytyke: "a powiem tak, i nie dam wyjaśnienia swojej opinii".

Na razie nikt popierający propozycję poza Tobą również nie umieścił wyjaśnienia w temacie.

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...