Skocz do zawartości

Shops+ - skrypt na stragany

PoweredDragon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Nie jeden raz widziałem serwery z mini-straganami, posługującymi się chest shopem, w których działała zasada -> Nie aktualizujesz daty przez x dni = Stoisko dostaje ktoś inny. Myśleliście kiedyś o tym, żeby takie coś działo się automatycznie, niźli za pośrednictwem admina? Z Shops+ jest to możliwe!

Jedyne, czego wymaga skrypt od ciebie to stworzenia regionu stoisk o nazwie ST_NUMER STOISKA oraz ustawieniu dwóch tabliczek(Jedna, oznaczająca numer stoiska[Tworzymy stawiając gdzieś i w pierwszej linii wpisując stoisko] i Druga, pokazująca czy stoisko jest wolne czy zajęte(jeśli wolne, to 4 linijki są takie same i pisze na nich ustawiana w configu treść, jeśli zajęte, to są zapisane w formacie:

Gracz

Data

----

Godzina

Ostatnią rzeczą, którą obowiązkowo musisz zrobić, jest ustawienie świata, na którym znajdują się owe stoiska. Zupełnie nic więcej!

W przyszłości:

Możliwe automatyczne tworzenie regionów stoisk

Prawdopodobne stworzenie własnego systemu ekonomii i sklepów

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Każdy skrypt jest przydatny na serwery xd

Ale całkiem niezły

//EDIT:

Ja bym Ci radził dać download za pośrednictwem PDAPI i zwykły link do pastebin czy jakieś innej strony,ponieważ czasami jest to uciążliwe,

Edytowane przez Dinekkk

@UP
Raczej będzie za pośrednictwem PDAPI, bo człowieki potem mają problemy z update'ami, a ja specjalnie nie będę wstawiał tu kodu na auto pobieranie configu i informacji :<

Fajnie, że autor pewnego rankingu przybył do nas w końcu ^_^

• 1 rok później...

Cóż, ja zrobiłem automatyczne sklepy na SBW, więc znam ten trud :D Łap plusika, skrypt niezły. Dodać do BestScripts?

Tak wgl. każda publikacja skryptu musi zawierać link do downloadu :D Daj kod na pb/git bo nawet popaczyć nie mogę co tam naskrobałeś :D

Moje skrypty można pobierać ręcznie a HerCORE i tak je ogarnie :D

ŁO LUJU. Ja kompletnie zapomniałem o tym skrypcie. Wtedy jeszcze byłem krótko mówiąc świeży jak ryba na wędce l_l

Jeśli ktoś mi coś napisze w sprawie skrócenia kodu: Da się, ale kiedy go pisałem się nie dało, ponieważ pojawiały się błędy tamtejszego skripta, tak czy inaczej raczej nie będę go aktualizował :x

• 3 lata później...
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...