Skocz do zawartości
  • 0

Jak napisać skrypt na wiadomości tekstowe po wpisaniu komendy

ziomx
 Udostępnij

Pytanie

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
command /komenda: #event
	trigger: #przy takim evencie wymagane
		if player has permission "vip.vip": #jezeli gracz ma uprawnienie "vip.vip" ...
			send "&6Masz uprawnienie, wiec mozesz uzywac tej komendy!" #wiadomosc
		else: #odwrotnosc if .."
			send "&6Nie masz uprawnien!" #wiadomosc

Liczę na lajka! :)

• 0

Obaj jesteście "noobami w skryptach".

Takie "pytania" nie mają sensu - pisz to w zleceniach, i btw. dokumentacja się kłania, jeśli nie potrafisz tak prostej rzeczy to nie wiem czy powinieneś wogóle tu zaglądać, naucz się podstaw a póżniej pisz zlecenia, bo w ten sposób niczego się nie nauczysz.

command /send:             # Event wywołujący komendę, po słowie "command" dajemy slasha i nazwę komendy która ma wywoływać dany kod. W tym wypadku "/send"
permission: send             #tu mamy twoją "permisję" po słowie "permission:" piszemy nazwę uprawnienia np. "send", możesz też zastosować kropki: "gracz.send"
trigger:                             # "wyzwalacz" dalszego kodu, zawsze piszemy takie coś gdy robimy komendę, WAŻNE: Jeśli komenda zawiera "permisję" lub "aliasy" to "trigger:" musi znajdować się między ostatnim z nich a poczatkiem właściwego kodu.
send "hej!" to player        #to jakiś przykładowy efekt, w tym przypadku wysyła wiadomość "hej!" do gracza który napisał komende

Post pisany zanim zobaczyłem komentarz pana wyzej.

Edytowane przez PanNiedzwiadek

• 0
44 minuty temu, PanNiedzwiadek napisał:

Obaj jesteście "noobami w skryptach".

Takie "pytania" nie mają sensu - pisz to w zleceniach, i btw. dokumentacja się kłania, jeśli nie potrafisz tak prostej rzeczy to nie wiem czy powinieneś wogóle tu zaglądać, naucz się podstaw a póżniej pisz zlecenia, bo w ten sposób niczego się nie nauczysz.

command /send:             # Event wywołujący komendę, po słowie "command" dajemy slasha i nazwę komendy która ma wywoływać dany kod. W tym wypadku "/send"
permission: send             #tu mamy twoją "permisję" po słowie "permission:" piszemy nazwę uprawnienia np. "send", możesz też zastosować kropki: "gracz.send"
trigger:                             # "wyzwalacz" dalszego kodu, zawsze piszemy takie coś gdy robimy komendę, WAŻNE: Jeśli komenda zawiera "permisję" lub "aliasy" to "trigger:" musi znajdować się między ostatnim z nich a poczatkiem właściwego kodu.
send "hej!" to player        #to jakiś przykładowy efekt, w tym przypadku wysyła wiadomość "hej!" do gracza który napisał komende

Post pisany zanim zobaczyłem komentarz pana wyzej.

Ee.. nie obrażaj mnie xD ty jesteś nubem w poprawnej polszczyźnie  "wogóle" naprawę? pisze się "w ogóle" kappa gorszy być nie mogę xD

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...