Skocz do zawartości
  • 0

Programowanie - sourcecode

Nieaktywny
 Udostępnij

Pytanie

Dnia 28.08.2016 o 19:42, andrzex napisał:

Czy wy ludzie nic nie zrobicie sami ? już do mnie norbi pisze czy może zrobić podobny ;/ Ja się staram pisze update a wy tylko poprawiacie i chcecie wrzucic jako swój. Forum spada coraz niżej nie to co było 2 lata temu

Może nie na temat, może i dostane punkty, ale niech ten wpis zostanie (proszę), może ktoś na to kiedyś trafi i się przyda.
W środowisku programistycznym, do sytuacji, kiedy inne osoby przejmują projekt dochodzi bardzo często. Przykład? Nie ma problemu. Plugin FunnyGuilds.
Oficjalny github: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Github przerobionej wersji: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Czy ktoś na to narzeka? Skądże. Jest wspomnienie o starym autorze, projekt był przez pewien okres czasu rozwijany, i wszystko było ok. Jednak nie, Ty myślisz, że to się przyczynia do upadku forum. Jesteś we wielkim błędzie. Pozwala to ulepszać Twoje dzieło, i innym się nauczyć.
Więc zmień do jasnej cholery swoje zachowanie, i spojrzyj na to inaczej.

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
1 minutę temu, ProgrammingWizzard napisał:

Może nie na temat, może i dostane punkty, ale niech ten wpis zostanie (proszę), może ktoś na to kiedyś trafi i się przyda.
W środowisku programistycznym, do sytuacji, kiedy inne osoby przejmują projekt jest bardzo często. Przykład? Nie ma problemu. Plugin FunnyGuilds.
Oficjalny github: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Github przerobionej wersji: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Czy ktoś na to narzeka? Skądże. Jest wspomnienie o starym autorze, projekt był przez pewien okres czasu rozwijany, i wszystko było ok. Jednak nie, Ty myślisz, że to się przyczynia do upadku forum. Jesteś we wielkim błędzie. Pozwala to ulepszać Twoje dzieło, i innym się nauczyć.
Więc zmień do jasnej cholery swoje zachowanie, i spojrzyj na to inaczej.

Co do mojego zachowania rozumiem go, gdyż podjąłem z nimi "współprace" przy serwerze i wiem że nie lubi andzex i Fajterowskyy, gdy ktoś kradnie ich pomysł, gdyż oni chcą to ulepszać, lecz gdy ktoś zrobi za jednym razem coś o wiele lepszego to oni nie będą mieli "pola do popisu".

• 0
1 minutę temu, KrejzolekPRO napisał:

Co do mojego zachowania rozumiem go, gdyż podjąłem z nimi "współprace" przy serwerze i wiem że nie lubi andzex i Fajterowskyy, gdy ktoś kradnie ich pomysł, gdyż oni chcą to ulepszać, lecz gdy ktoś zrobi za jednym razem coś o wiele lepszego to oni nie będą mieli "pola do popisu".

To się poprostu nazywa zazdrość i chora rywalizacja. Opensource jest po to - by się dzielić. Jak ma problem - niech sprzedaje ten skrypt.

• 0
Teraz, ProgrammingWizzard napisał:

To się poprostu nazywa zazdrość i chora rywalizacja. Opensource jest po to - by się dzielić. Jak ma problem - niech sprzedaje ten skrypt.

Zrozum, że "my" chcemy go ulepszać gdyż my, a właściwie oni zaczęli i chcą to skończyć. Zapis YML, nowe funkcje itd., a Norbi to wszystko zrobi w jednym, więc pisanie tego nie będzie miało sensu i nic sie nie nauczymy.

• 0

Kto tak powiedział? Co Ty gadasz? Nauczysz się. Miej skrypt innych gdzieś. Pisz swoją wersję, edukuj się, dokumentacje sprawdzaj, podpatruj od innych ciekawe rozwiązanie. Więc zacytuje powyższą wypowiedź:

3 minuty temu, ProgrammingWizzard napisał:

Opensource jest po to - by się dzielić.

• 0

Opensource, jak sama nazwa wskazuje jest to srodowisko programistyczne, ktore jest otwarte. Nie powinno byc zadnych afer o to. Jezeli ktos chce miec cos swojego.

TO nie skonczy z opensource i wezmie sie za inne srodowisko programistyczne. ;-;

Edytowane przez Sewer

• 0
Dnia 30.08.2016 o 07:43, Sewer napisał:

Opensource, jak sama nazwa wskazuje jest to srodowisko programistyczne, ktore jest otwarte. Nie powinno byc zadnych afer o to. Jezeli ktos chce miec cos swojego.

TO nie skonczy z ioensource i wezmie sie za inne srodowisko programistyczne. ;-;

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! to nie Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

• 0

o co ta spinka bo nie w temacie :v

andrzex zrobił cos? podajcie linki xD to też sie pobrawie w dyskutowanie z wami :)

niechętnie ale popieram @ProgrammingWizzard " Miej skrypt innych gdzieś. Pisz swoją wersję, edukuj się, dokumentacje sprawdzaj, podpatruj od innych ciekawe rozwiązanie ". Sam tak robie, jeśli czegoś nie wiem/zapomniałem wbijam na skunity i po problemie, ale część "nowych" forumowiczów nawet nie słyszała o takiej stronce :v

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...