Skocz do zawartości
  • 0

Skrypt Na Kity W Gui

Mrocznyyy
 Udostępnij

Pytanie

Witam Mam Pytanie Czy Mialby Ktos Skrypt Na Kity W Gui Kity Byly By Pobierane Z Pluginu Essentials Chodzi Mi Najbardziej O Kit Gracz Vip Svip  I Permissje osobne do kazdego kitu i prosil bym o dodanie  kitow co 24h chyba ze ktos mi by cos takiego napisal to bede wdzieczny

Wyglad GUI

Pierwszy rząd czerwone szyby        RZĄD PIERWSZY: s s s s s s s s s

w drugim rzedzie                             RZĄD DRUGI        s dr s z s d s 

RZĄD TRZECI:     s s s s s s s s s s 

s- czerwona szyba

dr- drewniany miecz :nazwa &6Kit Gracz

z- zelazny miecz nazwa: &6Kit Vip

d- diamentowy miecz nazwa: &6Kit SVip

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Masz tutaj skrypt dla ciebie ktorego napisalem przed chwila (wpisujesz komende /zestawy ale mozesz se zmienic jak chcesz)

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Jak masz miecz drewniany to musisz miec komende /kit gracz (NIE INNĄ! BO NIE ZADZIALA)

Jak masz miecz zelazny to musisz miec komende /kit vip (NIE INNĄ! BO NIE ZADZIALA)

Jak masz miecz diaxowy to musisz miec komende /kit svip (NIE INNĄ! BO NIE ZADZIALA)

Ja szczerze nie wiem po co takie latwe skrypty robic ale masz ;P

Edytowane przez Flowak

• 0
6 minut temu, Flowak napisał:

Masz tutaj skrypt dla ciebie ktorego napisalem przed chwila (wpisujesz komende /zestawy ale mozesz se zmienic jak chcesz)

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Jak masz miecz drewniany to musisz miec komende /kit gracz (NIE INNĄ! BO NIE ZADZIALA)

Jak masz miecz zelazny to musisz miec komende /kit vip (NIE INNĄ! BO NIE ZADZIALA)

Jak masz miecz diaxowy to musisz miec komende /kit svip (NIE INNĄ! BO NIE ZADZIALA)

Ja szczerze nie wiem po co takie latwe skrypty robic ale masz ;P

Kod może być 3,444(4) razy (ty masz 31 ja mam 9) krótszy. Jak nie umiesz dobrze pisać to nie pomagaj tylko sam proś o pomoc :/

options:
	graczItem: wooden sword
	graczNazwa: &6Kit Gracz
	graczCommand: /kit gracz
	vipItem: iron sword
	vipNazwa: &6Kit Vip
	vipCommand: /kit Vip
	svipItem: diamond sword
	svipNazwa: &6Kit SVip
	svipCommand: /kit SVip

command /zestawy:
	trigger:
		open chest with 3 rows named "&l&lZestawy" to player
		wait a tick
		loop 27 times:
			format slot loop-number -1 of player with 1 of red glass pane named "&0_" to be unstealable
		format slot 10 of player with 1 of {@graczItem} named "{@graczNazwa}" to close then run [make player execute command "{@graczCommand}"]
		format slot 13 of player with 1 of {@vipItem} named "{@vipNazwa}" to close then run [make player execute command "{@vipCommand}"]
		format slot 16 of player with 1 of {@svipItem} named "{@svipNazwa}" to close then run [make player execute command "{@svipCommand}"]

Jest gui i konfiguracja

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...