Skocz do zawartości
  • 0

Skrypt na Anty-Bot

US3R .
 Udostępnij

Pytanie

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Nie wiem co to za skrypty, @ejer to nie będzie działać. Masz tu taki co wpuszcza 1 gracza na ile sekund chcesz:

options:
	czas = (wpisz tu czas, co ile ma wpuszczać 1 gracza)
on join:
	if %difference between {wejscie} and now% is less than {@czas}:
		kick player due to "&7[&cAntyBot&7] &8Wejdz za {@czas} sekund."
	else:
		stop

• 0
Teraz, ejer napisał:

@jasiubor ale jednak działa ;) (tylko przy tradycyjnych botach z losowymi nazwami np. gGYhG75JYkv7j5. Takie boty mają różne nazwy i nigdy sie nie powtarzają wiec raz blokuje i juz nie wchodzą)

Ale na serwer przez to nie można wejść T_T

Taby źle zrobiłeś, i nawet jeśli jest zsetowane to i tak będzie kickować w tej samej kolumnie jest.

• 0
1 minutę temu, ejer napisał:

ekhemmm... CO SŁUCHAM? Mi na serwie dziala idealnie a taby sie zepsuly przy wklejaniu... Nie wiem o co.ci chodzi... Przy pierwszym wejściu wywala antybot a potem jest git...

1. Podaj serwer

2. Jeśli Ci działa, to może masz inny skrypt, bo tamten

2 godziny temu, ejer napisał:

Prosze ;) :

on connect:
    if {gracz::%player%} is set:
        stop
    kick player due to "            &4&LANTY-BOT &8» &7Wejdz ponownie na serwer"
    set {gracz::%player%} to now

Na 100% nie zadziała. Patrz:

on connect: #no ok

[tab]if {gracz::%player%} is set: #no sprawdza, jeśli jest wysetowane to stopuje

[tab][tab]stop #poprdzenie

[tab]kick player due to "..." #wykickuje 

A dobra, już nie będę usuwał, widzę mój i twój błąd - Ty zrobiłeś takie coś, że tylko za 1 wejściem na serwer wykickuje, a ja to widzę tak:

on first join:

[]kick player due to "..."

Tak o wiele prościej xD I można spokojnie obejść to najprostszym programem do botów, bo można ustawiać nicki.

• 0
18 minut temu, jasiubor napisał:

1. Podaj serwer

2. Jeśli Ci działa, to może masz inny skrypt, bo tamten

Na 100% nie zadziała. Patrz:

on connect: #no ok

[tab]if {gracz::%player%} is set: #no sprawdza, jeśli jest wysetowane to stopuje

[tab][tab]stop #poprdzenie

[tab]kick player due to "..." #wykickuje 

A dobra, już nie będę usuwał, widzę mój i twój błąd - Ty zrobiłeś takie coś, że tylko za 1 wejściem na serwer wykickuje, a ja to widzę tak:

on first join:

[]kick player due to "..."

Tak o wiele prościej xD I można spokojnie obejść to najprostszym programem do botów, bo można ustawiać nicki.

Zapraszam do lektury dotyczącej "connect" a "join" w jakiejś dokumentacji bukkit. Jest tutaj różnica, w connect do gracza nie jest wysylana mapa itp, a w join już tak. Więc - żaden antybot z takiego on first join, czy tez on join.

• 0
11 godzin temu, jasiubor napisał:

I można spokojnie obejść to najprostszym programem do botów, bo można ustawiać nicki.

Ale żadko spotyka się osoby z takimi botami bo zazwyczaj są płatne a częściej to dzieci z jakimś gufnianym KillBots... A jak ktoś ma na enderchest to nie ma co sie obawiać mcspam bo ench ta strone blokuje(bo najpopularniejsza i wiele osób z niej korzysta)... A jak już znajdzie sie taki gufniak co se za kasę rodziców kupił i sie podnieca 7 botami a cie to wkurza to włącz whiteliste i po sprawie...

11 godzin temu, jasiubor napisał:

najprostszym programem do botów, bo można ustawiać nicki

takie boty nie sa najprostsze ani popularne, a zazwyczaj płatne (no chyba że jakieś gufniane strony które nie działają)

//Łączę ~Derpy

• 0
W dniu 23.09.2016 o 07:12, ejer napisał:

takie boty nie sa najprostsze ani popularne, a zazwyczaj płatne (no chyba że jakieś gufniane strony które nie działają)

KillBots czy tam DeathBots, można zmienić nicki w proxy :P

W dniu 22.09.2016 o 21:49, Nieznajomy11 napisał:

Zapraszam do lektury dotyczącej "connect" a "join" w jakiejś dokumentacji bukkit. Jest tutaj różnica, w connect do gracza nie jest wysylana mapa itp, a w join już tak. Więc - żaden antybot z takiego on first join, czy tez on join.

Wie, sory, tu się pomyliłem.

• 0

O luju, chcesz mocno udowodnić, że masz rację xD Masz KILL4WON, nie pamiętam jakie wtedy miałem. Pamiętam, że raz jak byłem mały bawiłem się botami i lagowałem serwery, możliwe, że to były DeathBots'y, ale nie jestem pewny. Przetrzep internet jeśli chcesz :P

• 0
Dnia 22.09.2016 o 18:41, ejer napisał:

Prosze ;) :

on connect:
    if {gracz::%player%} is set:
        stop
    kick player due to "            &4&LANTY-BOT &8» &7Wejdz ponownie na serwer"
    set {gracz::%player%} to now

Powiem ci tak ja kupiłem boty za 50 zł i w nich jest funkcja powtarzania się to i tak wam nic nie da ani on connect ani on frist join.

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...