Skocz do zawartości

US3R .

Użytkownik
 • Zawartość

  106
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O US3R .

 • Tytuł
  Użytkownik I

Informacje

 • Lokalizacja
  Komputer
 • Nick w MC
  _wisnia

Ostatnie wizyty

446 wyświetleń profilu
 1. US3R .

  zabawa PremiumCase JAK NA DRAGONIE!

  dla sprytnych nie będzie problemem zmienić działania antykopiowania. wystaczy: on rightclick: if {zmienna-do-blokowania::%player%} is false: cancel event send "&8>> &7Sprobuj za klika sekund&8!" stop ;p
 2. US3R .

  Szukam skryptu na grupowe tp

  options: przycisk: stone_button behind_block: sponge radius: 3 swiat: world min-x: 350 max-x: 1500 min-y: 70 max-y: 100 min-z: 350 max-z: 1500 on rightclick on {@przycisk}: block behind target block is {@behind_block}:: loop all players in radius {@radius} of event-block: add loop-player to {_lista::*} add player to {_lista::*} set {_targetx} to a random integer between {@min-x} and {@max-x} set {_targety} to a random integer between {@min-y} and {@max-y} set {_targetz} to a random integer between {@min-z} and {@max-z} set {_loc} to location at (%{_targetx}%, %{_targety}%, %{_targetz}%) of world "{@swiat}" loop {_list::*}: teleport loop-value at {_loc} on place: if player is holding a sponge: if player doesn't have permission "stawianie.sponge": cancel event send "&7Nie mozesz stawiac gabki!" stop trochę zaczerpnięte od pana @explorens1
 3. US3R .

  Skrypt na monety nick.

  variables: {monety::%player%} = 0 on chat: cancel event if player have permission "prefix.moderator": broadcast "&8[&e%{monety::%player%}% monet&8] &aModerator &2%player% &8- &f%message%"
 4. US3R .

  Nie dodaje liczby do zmiennej

  /komenda [arg-1] [<number>]: add number-arg to {zmienna::%arg-1%}
 5. Tak jak w nazwie, nie ma tutaj jakiegoś większego opisu. KOD: https://code.skript.pl/sNR0TTrV Skrypt na od razu w kodzie blokowanie bugowania poprzez wpisanie komendy z format slotem i otworzeniem skrzynki. Komendy: /alert title|subtitle|title-subtitle <wiadomosc> - wysyłanie alertu. /cc - zmienianie statusu alertów. Permisje: alert.global - wysyłanie alertów.
 6. US3R .

  różne dobra paczka skryptów (y)

  nawet nie wiem, że [ciach] skrypt z mojego serwera na stoniarki (który [ciach] z neta). było napisane stone to stone nawet nie patrzałem w kod. //Ocenzurowano i poprawiono błąd interpunkcyjny ~ JanekJaran
 7. US3R .

  Serwer hardcore na 1.12 w 2018 roku czy to ma sens?

  jeżeli chciał byś odwzorować idealny serwer hardcore to kieruj się podstawą z serwera skkf (chodzi o wcześniejsze edycje). tylko jest kwestia, kto będzie na tym grał?. musisz zrobić oryginalny serwer na zasadach hardcore który zainteresuje wiele osób.
 8. US3R .

  Serwer hardcore na 1.12 w 2018 roku czy to ma sens?

  wydaje mi się że gildie to podstawa, pvp na 1.12 dla mnie np. nie ma sensu
 9. US3R .

  różne krytyCORE

  z tego co wiem alert wysyła się do graczy, a po wywołaniu komendy wysyła tylko do ciebie kban - czyli najgorszy skrypt na bany który wywołuje tylko komendę i wysyła customowy text (co buguje się z banami na vanilla lub innymi pluginami) execute console command "ban %coloured arg%" skrypt na chat - opcja off i on nie działa, po wyłączeniu można pisać ponieważ w skrypcie nie ma eventu moja ocena: 0/10 (to nie jest core...)
 10. US3R .

  różne dobra paczka skryptów (y)

  przez paprotka_ czyli mój stary nick, nawet jest film na yt ;c
 11. US3R .

  szukam Szukam Technika

  Napisz w wiadomości prywatnej, dogadamy się.
 12. US3R .

  szukam Programistów/Budowniczych/Skrypterów

  Napisz w wiadomości prywatnej, dogadamy się.
 13. US3R .

  plagiat mc4uCORE

  todo, gildie i jakiś system pvp (elo) będzie git
 14. US3R .

  różne dobra paczka skryptów (y)

  podaj gdzie XDDDD
 15. witam dzisiaj udostępniam paczke skryptów która pisałem 90% ja. w sumie to nie wiem po co to robię jak parę skryptów jest zbędnych, ale jeżeli ktoś chce odbugowane niż te z neta to tutaj je znajdzie. download: http://www34.zippyshare.com/v/8A6anJQf/file.html skan: https://www.virustotal.com/#/file/ef070b2d216409785d80d02951708cd7a78238474974eaa4eefa8a0568275ca0/detection w skrypcie znajdziesz: bc(alert) - na chat skrypt na chat - zwykły /chat off/cc/on sklep z coinsami które można nadawać. (gui) anty-bot | sprytne wyrzucanie spamu! anty-macro | na bloki (delay do ustawienia w .sk) efekciki z powiadomieniem przy kupnie ile brakuje nam emeraldow itemki na gildie - pisane ile mamy na ile potrzeba sklep na stałe itemy (gui) + nadawanie coinsow usuwanie itemow z ziemi (bez użycia komend z innych pluginów) ustawianie gamemode w gui (fajnie rozbudowane) customowy helpop + (delay pomiędzy wysłaniem wiadomości na helpop) skrypt na zdrapki |w gui| z mojego kanału: https://www.youtube.com/c/us3r1337 skrypt na sklep z potkami (gui) skrypt na premiumcase z możliwością wyłączenia wiadomości jak na dragonie skrypt na rzucane tnt (chyba zwykle) schowek na koxy i perly skrypt na stoniarke (customowy crafting) skrypt na sklep villagera customowy w gui! skrypty pisane z nudów z kiedyś.
×