Skocz do zawartości

Killerek01

Użytkownik
 • Zawartość

  116
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Killerek01

 • Tytuł
  Użytkownik I

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  warszawa
 • Hobby
  Pluginy,skrypty,minecraft pvp
 • Nick w MC
  Killerek01
 1. Minecraft skrzydełka mod/skrypt

  Co wy wogule bredzicie zrobienie czegoś takiego blazing paczka kosztowało 2miesiace wyczerpującej pracy. Nikt normalny nie napisze tego za free czy mała opłata tu w tą grę wchodzą setki złotych. To jest jak napisanie silnika do Mc od zera... @GoblicPL nie wiem czy wiesz ale w skład Blazingpacka wlicza się sporo programistów nie 1.
 2. Animowany antylogout

  Dziękuję mordo!
 3. Animowany antylogout

  Dzięki za pomoc lecz wolał bym metodę żeby odrazu np combat.getcombatkwadrat
 4. Animowany antylogout

  Chodzi o to że np mamy antylogut I on jest 20s I chce żeby pokazywali np. ("ANTY-LOGOUT I TU KWADRACIKI Z CZERWONYM I ZIELONYM") I jezeli pozostało 18 sekund to 9 kwadracikow jest czerwonych a 1 zielony. I tak cały czas do 1sekundy.
 5. API BP

  Jak dobrze się orientuję wystarczy porozmawiać z bestem(programista cc i bp) i on posiadaja owy plugin który posiada komendę bp i suffix za nickiem [BP]
 6. Plugin na plecak

  Dziękuję za pomoc. Temat do zamknięcia.
 7. Plugin na plecak

  Cześć, przychodzę z pytaniem jak można zapisywać GUI np skrzynki robię plugin na plecak I zastanawiam się czy tak wogule można, jeżeli tak to bym poprosił o jakiś przykład czy może poradnik bo sam nic nie znalazłem. Za pomoc bardzo dziękuję.
 8. Gm 1 All

  For(Player all : Bukkit.getOnlinePlayers){ all.setGameMode(Gamemode. creative); } //RESZTA KODU
 9. Gildie na twój serwer z tabem na bungee

  Raczej tak xD
 10. Jak to naprawić ?

  Zamień extends Java plugin na implements CommandExecutor I zainportuj
 11. TnT Y50

  Proszę tu masz klasę BlockPlaceEvent musisz ją zaimportować (implements Listener) I dorobić klasę główna z registerowaniem podanej klasy @EventHandler Public void onxd(BlockPlaceEvent e) { Player p = e.getPlayer(); Block b = e.getBlockPlaced().getType(); Block bx = e.getBlockPlaced.getLocation().getBlockY If (b == Material.TNT){ if (bx <= 50){ ## <= to znaczy jest równy lub większy od 50 p.sendMessage("") ##wiadomość return; } } } NIE TESTOWANE!
 12. Przedmiot Enchantowny

  A nie łatwiej używać własnego API w pluginie? @Natusiekk polecam Ci używac ItemBuilder'a Classe znajdziesz w waszym pluginie na pvp. Przykład ItemBuilder in = new ItemBuilder(Material.DIAMOND_PICKAXE).addEnchantments(ENCHANTMENT.DIG_SPEED, 6); I tera masz itemstacka z diax kilofem I enchanted wydajność 6 Mogą być błędy pisane z tel.
 13. Gildie na twój serwer z tabem na bungee

  Nie chce się z toba bić na słowa ale powiem ci tyle te twoje Gildie przy fg mogą ssać. A tak BTW może powiesz co w nich jest tak chu**we?
 14. [ Plugin ] Magiczna Perla

  I co z tego z no ja to napisze jak dam do neta i będzie tryliard pluginów: Autorski Plugin na Gildie.1.7-1.11? PS. Mało jest osób takich co będą robiły pluginy za free.
 15. Przedmiot Enchantowny

  To niezły z cb Technik, a śmiałeś się że mnie.
×