Skocz do zawartości

Killerek01

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  117
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  warszawa
 • Hobby
  Pluginy,skrypty,minecraft pvp
 • Nick w MC
  Killerek01

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Killerek01

Użytkownik I

Użytkownik I (5/13)

10

Reputacja

 1. Nic dziwnego jak używasz class z innych corow. Problem jest z dekompilacja u cb
 2. Co wy wogule bredzicie zrobienie czegoś takiego blazing paczka kosztowało 2miesiace wyczerpującej pracy. Nikt normalny nie napisze tego za free czy mała opłata tu w tą grę wchodzą setki złotych. To jest jak napisanie silnika do Mc od zera... @GoblicPL nie wiem czy wiesz ale w skład Blazingpacka wlicza się sporo programistów nie 1.
 3. Dzięki za pomoc lecz wolał bym metodę żeby odrazu np combat.getcombatkwadrat
 4. Chodzi o to że np mamy antylogut I on jest 20s I chce żeby pokazywali np. ("ANTY-LOGOUT I TU KWADRACIKI Z CZERWONYM I ZIELONYM") I jezeli pozostało 18 sekund to 9 kwadracikow jest czerwonych a 1 zielony. I tak cały czas do 1sekundy.
 5. Jak dobrze się orientuję wystarczy porozmawiać z bestem(programista cc i bp) i on posiadaja owy plugin który posiada komendę bp i suffix za nickiem [BP]
 6. Dziękuję za pomoc. Temat do zamknięcia.
 7. Cześć, przychodzę z pytaniem jak można zapisywać GUI np skrzynki robię plugin na plecak I zastanawiam się czy tak wogule można, jeżeli tak to bym poprosił o jakiś przykład czy może poradnik bo sam nic nie znalazłem. Za pomoc bardzo dziękuję.
 8. Killerek01

  Gm 1 All

  For(Player all : Bukkit.getOnlinePlayers){ all.setGameMode(Gamemode. creative); } //RESZTA KODU
 9. Zamień extends Java plugin na implements CommandExecutor I zainportuj
 10. Killerek01

  TnT Y50

  Proszę tu masz klasę BlockPlaceEvent musisz ją zaimportować (implements Listener) I dorobić klasę główna z registerowaniem podanej klasy @EventHandler Public void onxd(BlockPlaceEvent e) { Player p = e.getPlayer(); Block b = e.getBlockPlaced().getType(); Block bx = e.getBlockPlaced.getLocation().getBlockY If (b == Material.TNT){ if (bx <= 50){ ## <= to znaczy jest równy lub większy od 50 p.sendMessage("") ##wiadomość return; } } } NIE TESTOWANE!
 11. A nie łatwiej używać własnego API w pluginie? @Natusiekk polecam Ci używac ItemBuilder'a Classe znajdziesz w waszym pluginie na pvp. Przykład ItemBuilder in = new ItemBuilder(Material.DIAMOND_PICKAXE).addEnchantments(ENCHANTMENT.DIG_SPEED, 6); I tera masz itemstacka z diax kilofem I enchanted wydajność 6 Mogą być błędy pisane z tel.
 12. Nie chce się z toba bić na słowa ale powiem ci tyle te twoje Gildie przy fg mogą ssać. A tak BTW może powiesz co w nich jest tak chu**we?
 13. I co z tego z no ja to napisze jak dam do neta i będzie tryliard pluginów: Autorski Plugin na Gildie.1.7-1.11? PS. Mało jest osób takich co będą robiły pluginy za free.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...