Skocz do zawartości

Sprzedam kanał na YouTube.

LordziaK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W dniach 22/23 sierpnia zostałem kradziony z minecraft premium. Jako już nie mogę odzyskać konta to postanowiłem sprzedać kanał na YouTube. I od teraz zbieram na nowe konto :C.

Tutaj macie link do kanału: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Cena ustalona przezemnie to 40zł-paysafecard.

Zainteresowanych zapraszam na prywatna wiadomość. Cena oczywiście do zmian.

@LordziaK Coś mi się zdaje, że ta historyjka jest wymyślona i chcesz tylko wybulić hajs (...). Sprawdziłem 2 nicki (twój obecny-Jabuszkoo216- i LordziaK), żaden nie posiadał premium, więc albo to wytłumaczysz, albo zaprzestaniesz swoim działaniom... 

K, wbiłem teraz na twój kanał yt i sprawdziłem jeszcze nick, który przeczytałem w "informacje"-"LorduHC", także jak oczekiwałem, nie posiada konta premium.

Jeśli nie stać cię na konto premium, to zacznij oszczędzać, następnie doładuj sobie konto pp przez pocztę i sobie kup, ale nie kłam w źywe oczy, bo teoretyczne każdy ma Internet i większość ma dużo wolnego czasu na sprawdzanie danych informacji.

Nadal będziesz kłamał, czy powiesz prawdę, a może to ja jestem w błędzie?

Spoiler

Jeśli chcesz za 300 subów 40zł, to chyba ocipi*łeś... 

@LordziaK
Co z tego, że konto na yt jest twoje, jak żaden z twoich nicków w MC nie miał premki. Nie można tak po prostu okraść konta z premki, trzeba ukraść całe konto, a żaden z twoich nicków premium nie miał i nie ma...

Poza tym 40 zł za konto 303 suby to jakiś słaby żart.

1 godzinę temu, Drake napisał:

@LordziaK
Co z tego, że konto na yt jest twoje, jak żaden z twoich nicków w MC nie miał premki. Nie można tak po prostu okraść konta z premki, trzeba ukraść całe konto, a żaden z twoich nicków premium nie miał i nie ma...

W pewnym sensie się da, ale też nie do  końca. Jest to zmiana nicku, można to nazwać przekierowaniem premium.

3 godziny temu, Drake napisał:

@LordziaK

Grałem na premke na tym survivalu sv.skrypt.pl Norbi czy reszta Ci udowodni ze miałem premke.

Godzinę temu, Cynamonek napisał:

W pewnym sensie się da, ale też nie do  końca. Jest to zmiana nicku, można to nazwać przekierowaniem premium.

Typ mi wgl konto na mojangu usunął xd. A nie wchodził na email bo sprawdzałem w IP. 

//Łączę ~Derpy

Edytowane przez LordziaK

18 minut temu, LordziaK napisał:

Grałem na premke na tym survivalu sv.skrypt.pl Norbi czy reszta Ci udowodni ze miałem premke.

Strony internetowe nie wykrywają cię jako konto premium
(pod twoim awatarem jest głowa stivka)

16 minut temu, LordziaK napisał:

Typ mi wgl konto na mojangu usunął xd. A nie wchodził na email bo sprawdzałem w IP. 

Co, jak miałby "usunąć" ?

2 godziny temu, Cynamonek napisał:

Nie, bo premka jest przypisana do e-maila, a nie do nicku. Nie jest to żadne przekierowanie premium na inne konto.

Następnie - pracownik mojangu nie ma prawa usunąć ci konta. Konta mojang są blokowane w skrajnych przypadkach złamania z regulaminu, ale nigdy nie są usuwane. Jeśli tak ci na tej premce zależy, to pozwij mojang do sądu za usunięcie konta, będące w tym przypadku wyłudzeniem i nawet najlepsi prawnicy ich nie wyratują. Nie zrobisz tego, bo nigdy nie miałeś premium i własnie tym tematem próbowałeś wyłudzić część pieniędzy na jego zakup, bo samemu nie chcesz odłożyć kieszonkowego/popracować i na nie zarobić. Dziękuję, do widzenia. 

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...