Skocz do zawartości

[1.7-1.8][SV+G][$][NP] DCraft

Dorek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@up Serwer działa już dość długo, poza tym opis mówi sam za siebie, dokładamy wszelkich starań żeby to nie był sam easyhc

@Deerpy Hoves - niestety, aktualnie większość osób gra na 1.9 a ja (niestety) muszę się z tym pogodzić, żeby nie potracić graczy. Myślę, że wiesz jak dzisiaj wygląda ta sprawa. Nikt nie chce aktualizować gry do nowszej wersji z niewiadomego powodu. Co do nowego trybu, planujemy dodać RP jednak na to jest jeszcze czas.

Informacja: Pierwsza osoba, która wejdzie na serwer otrzyma niespodziankę :)

Edytowane przez Dorek

Serwer tak jak był [ciach], tak nadal jest zostałem zbanowany za "Fly" (http://scr.hu/9vyj/17um7), mimo iż wcześniej dostałem od administratora uprawnienia do latania zamian za nagranie reklamy. Główny administrator nie ogarnia nic, wyrzuca członków administracji nie zabierając im nawet uprawnień. Gracze mają uprawnienia do GM potem teleportują innych graczy i ich zabijają. Ten serwer to po prosu kolejne [ciach], na które nawet nie opłaca się wchodzić, no ale czego można się spodziewać po serwerze, który stworzyła osoba mająca 12 lat.

// _an0

Edytowane przez _an0
wulgaryzmy

2 godziny temu, SebxteR napisał:

Serwer tak jak był [ciach], tak nadal jest zostałem zbanowany za "Fly" (http://scr.hu/9vyj/17um7), mimo iż wcześniej dostałem od administratora uprawnienia do latania zamian za nagranie reklamy. Główny administrator nie ogarnia nic, wyrzuca członków administracji nie zabierając im nawet uprawnień. Gracze mają uprawnienia do GM potem teleportują innych graczy i ich zabijają. Ten serwer to po prosu kolejne [ciach], na które nawet nie opłaca się wchodzić, no ale czego można się spodziewać po serwerze, który stworzyła osoba mająca 12 lat.

// _an0

Za fly, nie dziwie się jak na sv co przyszedłeś zabijać z miecza żelaznego po 3 serca zadawałeś jak byłem w diamentowym secie. I co że zrobiła to 12 letnia osoba? Takie osoby też mają swoje prawa.

Easyhc. Poza tym budowle odrażają, pluginy też. Zróbcie coś oryginalnego.

Serwer to kolejne D.N.O (można by taką akcje zrobić).

Pluginy z neta i nawet nie edytowane...

• Stoniarka - eastStone widzę po wiadomości,
  • Gildie - FG,
  • Konkurs - Skrypt czy tam plugin z MPC,
  • Skrzynka to pewnie plugin jakis plugin na skrzynki z CS:GO
  • CobbleX - no tu akurat nie wiem,
  • CloudBoots - skrypt pewnie z neta,
  • Boy/Sandfarmer - pewnie skrypt albo plugin.
  • RzucaneTNT- też nie wiem.

Nie jest to ani serwer RealLife, ani FreeBuild, ani napewno nie Survival.

Serwer to jakaś totalna mieszanka wszystkiego i bardzo BARDZO słaba.

• 4 tygodnie później...
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...