Skocz do zawartości

0010bolo

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 0010bolo

 1. ======================================================================================= Adres IP: fb.promethium.pl Sloty: 40 Typ: Freebuild+Survival+Frakcje+Minigry TeamSpeak: promethium.pl Premium: Nie FanPage: KLIK Reklama na YT: ======================================================================================== ------------------- Ogólny opis: ------------------- Myślisz, że takich serwerów jak nasz jest wiele? Mówisz: Po co mam wchodzić, skoro już byłem na podobnym serwerze. Mylisz się! Nasz serwer jest inny. Oprócz standardowego Survivala i Freebuilda, znajdziesz też inne rozrywki! * Tutaj możesz mieć pracę! * Możesz sprzedawać przedmioty innym graczom dzięki targowi! * Możesz mieć własną frakcję! * Możesz za darmo kopać w kopalni i rąbać w tartaku! * Tylko u nas, z kamienia i mobów wypadają skrzynie z itemami! * Możesz wyłączyć drop bruku! * Jeśli jesteś nowy na serwerze, możesz otrzymać rangę Premium na 1h! * Każdy gracz ma dostęp do panelu w GUI! * Możesz grać w różne minigry takie jak: TnTRun, Paintball i znacznie więcej! * I wiele więcej! ------------------- Pluginy: ------------------- Wszystkie dobrane pod jak najbardziej zadowalającą grę! Więcej informacji na serwerze! ------------------- Ekipa: ------------------- Właścicielem serwera jest 0010bolo (zawsze pomaga, i nie olewa graczy). Prawą ręką właściciela jest Cry (trochę leniwy ) czyli HeadAdmin. Naszym architektem, jest AfterQ (Bob budowniczy). A pozostałą administracje, tak samo miłą i pomocną, znajdziecie na serwerze! ------------------- Eventy: ------------------- - Co 2 godziny na serwerze uruchamia się generator kodów, który losuje kod a Ty jak najszybciej musisz go wpisać na czacie, żeby otrzymać nagrodę! - Raz dziennie uruchaimia się generator kodów premium, dzięki któremu możesz wygrać rangę Premium! - Co kilka dni odbywa się lotto, na którym możesz zdobyć itemki a nawet rangę! - Ox odbywa się prawie codziennie. Jest to prosty event na którym wymagana jest tylko wiedza z minecrafta jak i z innych dziedzin! - Spleef to event, który znają chyba wszyscy . - Co sobotę zostaje zwiększony drop skrzynek ze stona! - I wiele więcej... ------------------- ScreenShoty: ------------------- Oto kilka zrzutów z naszego serwera: Więcej serwerów znajdziesz na naszym forum! Jeśli masz jakieś pomysły na temat serwera, podziel się nimi!
 2. Dla mnie "doskonały serwer" to taki który jest oryginalny i ma ogarniętą administracje i pluginy, ale ideałów nie ma.
 3. Chyba powinno być ,/rg flag cuboid invincible deny Ja mam na allow i nie zadaje mi obrażeń.
 4. Podaj pełną listę pluginów jakie masz na swoim serwerze.
 5. 0010bolo

  Silnik serwerowy

  Proszę: https://www.mediafire.com/?tm6qcbrqt48n5bd Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/f85994933844504e6e4ee19334dcfaeac946886f39fe14b83b9da55c9c85643d/analysis/
 6. Jeśli korzystasz z panelu DIrectAdmin to możesz zrobić to tak: 1. Logujesz się do DirectAdmin. 2. Wchodzisz do: Zarządzanie subdomenami --> Dodaj subdomenę: 3. Dodajesz nową subdomenę wpisując np: mc.twojadomena.pl 4. Po dodaniu subdomeny przejdź do Zarządzanie DNSami 5. Usuwasz rekord mc oraz www.mc 6. Teraz dodajesz rekord A: mc A [ip twojego serwera bez portu] np. mc A 192.214.22.22 oraz: www.mc A [ip twojego serwera bez portu] np. www.mc A 192.214.22.22 7. I ostatnią rzeczą będzie dodanie rekordu SRV: _minecraft._tcp.mc SRV 1 1 [port twojego serwera] mc np. _minecraft._tcp.mc SRV 1 1 25665 mc Do 24 godzin adres: mc.twojadomena.pl powinien łączyć z twoim serwerem minecraft.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...