Ok dzięki i chyba ostatnie pytanie, jak zrobić że po kliknięciu w Cookie o nazwie &6Ciasteczko z opisem "bla bla bla" nada komendę a póżniej usunie to ciastko ?
Witam dziś robiłem timing na serwerze, w celu zweryfikowania lagów itp. http://timings.aikar.co/?url=9058887 Powie ktoś jak mogę zmniejszyć lagi w AuthMe ? Oraz może macie jakieś sygestie co mogę zmienić/usunąć ?
Witam szukam pluginu na monety (nie na pieniądze), ostatnio coraz częściej widzę na serwerach item wyglądający jak moneta. Wie ktoś jaki to plugin/skrypt, który dodaje monete jako item ?
Witam napisze mi ktoś skrypt który nada graczu cuboida, gdy postawi Jajo smoka ? chcę aby miał w sobie: 1 cuboid na gracza zakaz dawania cuboida obok siebie lub na siebie, najlepiej żeby był odstęp 50 kratek wielkość cuboida: 50x50 oraz 50 kratek w górę i w dół.