Skocz do zawartości

ZoogZoog

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Nick w MC
  ZoogZoog

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia ZoogZoog

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

15

Reputacja

 1. Prace są w trakcie oceniania, prawdopodobnie w dniu jutrzejszym zostaną opublikowane wyniki.
 2. Termin składania prac zostaje wyznaczony na: 08.07.2022
 3. W związku z podjęciem o decyzji o rozpoczęciu prac nad budową linii metra głównego M1 oraz M2 Ministerstwo Infrastruktury ogłasza: Konkurs na zaprojektowanie linii metra Na czym to polega: Zadaniem osoby biorącej udział w konkursie jest zaprojektowanie linii metra zgodnie z wymaganiami, zaprezentowanie swojej pracy w tym temacie, a w przypadku wygranej przesłania świata z pracą w wiadomości prywatnej do organizatora konkursu. Wymagania: przynajmniej dwa oddzielone pasy ruchu szerokość przynajmniej 5 bloków prześwit przynajmniej 4 bloki wykończone ściany oraz sufit brak możliwości dostania się mobów z zewnątrz brak możliwości respienia się mobów wewnątrz zaprojektowana linia musi być również możliwa do wielokrotnego powielenia. Termin składania prac: Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość ustalenia terminu składania prac w czasie trwania konkursu. Przyczyną takiego działania jest brak możliwości określenia w jakim czasie zostanie zgłoszona odpowiednia ilość projektów. 08.07.2022 Nagrody: Nagrody finansowane są przez Cesarstwo. Wysokość pojedynczej nagrody jest równa 150D. Nagrodzone zostaną dwie prace. Ewentualne pytania proszę zadawać w tym temacie. Powodzenia!
 4. ZoogZoog

  Metro

  Drodzy obywatele! pragnę was poinformować o rozpoczęciu pracy nad metrem w Cesarstwie Utopii. Jest to długo wyczekiwana inwestycja, która ma na celu zapewnienie ekspresowego transportu do centrum z wszelakich miejsc! Przedstawiam państwu planowany przebieg nie jednej, a dwóch linii: M1 oraz M2 podziękowania dla @Chalvrae za pomoc w wykonaniu grafiki Powyższy projekt przewiduje stworzenie długich łącznie na ponad 4000 kratek dwutorowych linii metra zgodnego z założeniami metra głównego z ustawy o drogach publicznych. Podróżowanie będzie mogło odbywać się z prędkością nawet 70m/s, czyli aż 116 km/h! Linia M1 (Relacja Wschód - Zachód) Linia ta na mapie oznaczona jest kolorem niebieskim. Stworzona z myślą o połączeniu najbardziej zurbanizowanych terenów cesarstwa oraz potencjalnym połączeniu z istniejącymi, budowanymi oraz planowanymi lodostradami wykonanywanych przez osoby prywatne. Planowana długość to około 2600 kratek, w tym około 500 podwodnego tunelu umożliwiającego podziwianie pięknej rafy koralowej. Przewidziana jest budowa sześciu przystanków plus budowa przystanku głównego będącego centrum przesiadkowym pomiędzy liniami M1 oraz M2 Linia M2 (Relacja Północ - Południe) Linia ta na mapie oznaczona jest kolorem zielonym. Zabudowania przy jej planowanym przebiegu są rzadsze i mało zurbanizowane. Dodatkowo są to tereny sprzyjające produkcji roślinnej. Obie te cechy sprawiają, że są to miejsca idealne pod osiedlanie się dla nowych obywateli. Ważna jest dla nich możliwość szybkiego dotarcia do centrum, szybszego niż pieszo, ale nie wymagająca posiadania wierzchowca czy elytry. Przewidziana jest budowa czterech przystanków plus budowa przystanku głównego będącego centrum przesiadkowym pomiędzy liniami M1 oraz M2. Żywię też szczerą nadzieję, że dzięki temu projektowi powstanie wiele nowych miejsc pracy, a obywatele będą mieli okazję do integracji. Zachęcam też do wyrażenia swojej opinii, przemyśleń, zadawania pytań na temat tego projektu!
 5. Zgłaszam się jako kandydat na Senatora. Stary wyjadacz, miałem styczność z poprzednimi wersjami tego serwera od około 2015 roku. Godnie reprezentuje siebie poprzez mieszkanie w dużym pałacyku nieopodal centrum. Dużo pomysłów odnośnie poprawienia rozgrywki na serwerze.
 6. Jak chcesz to sprawdź logi, bo było to na czacie ogólnym i każdy to widział jak wyglądała sytuacja
 7. Zacznijmy od tego, że nie zamierzam wyrządzać szkód w centrum mówisz to tylko Ty @Libter w celu przeciągniecia wniosku na swoją korzyść i nie mów, że zapłacilem komuś za zlecenie zabójstwa bo tak nie było.
 8. Tereny odziedziczyłem po Jaranie, ale jak widać niektórzy ewidentnie wolą toczyć o to wojnę i nawet nie zapytają jakie mam plany na zagospodarowanie tego miejsca. Uważam, że jakby @Libter zależało ci rzeczywiście na dobru społeczeństwa to uzgodniłbyś ze mną i myślę, że doszlibyśmy do jakiegoś porozumienia. No tak skoro nie jestem akapkiem to muszę zostać wyrzucony z serwera ze względu na sprzeczność z Twoimi poglądami. I dodam, że utożsamiam się jako socjaldemokrata/lewicowy libertarianizm. Pozdrawiam ciepło
 9. ZoogZoog

  Skarga na JanekJaran

  Witam, piszę tą skargę z powodu działek jankajarana, które stanowią zagrożenie dla terenów z nimi sąsiadującymi. Nie wiem dlaczego, ale janek dostaje ogromne cuboidy na połacie terenu i szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi do momentu, aż z jego farm przychodzą stada mobów, przez które ciężko jest normalnie grać. Zdarzyło się, że sprawdzając przez minutę discorda wracając do gry widzialem kratery po creeperach, albo wiadomosc na chacie o zabiciu przez zombiaka. JanekJaran ma obojętny stosunek do tych cuboidów co można zauważyć po jego aktywności i dodanych osobach do cuboidów. Dodaje on randomowe osoby do swojej działki, a potem ma problemy, że znika mu majątek. Wracając do tematu, przez tego użytkownika zostałem zmuszony do zbudowania muru wokół własnej działki, ponieważ moby z JEGO działki ciągle mnie nachodziły. Ktoś sobie pomyśli, że co za problem płotek wybudować, otóż nie jest tak kolorowo. Płot nie może mieć wysokości jednej kratki, ponieważ szkielety mogą strzelać na tej wysokości do mojej postaci, również jakbym nie daj boże zatrzymał się przy płocie, żeby np. odpisać na chacie mógłby sobie podejść creeper i zniszczyć mi działkę. Tym samym przez cuboid JankaJarana jestem pozbawiony możliwości oglądania panoramy okolic centrum. Żądam usunięcia cuboida JankaJarana i rekompensaty w kwocie 2500$ lub porządne ogrodzenie terenów Janka płotem o wysokości minimum 3 kratek w sposób taki, żebym umożliwiało mi to oglądanie krajobrazów (np. szkło) i rekompensaty w kwocie 2500$ oraz 128 butelek expa za wszystkie szkody spowodowane (pośrednio) przez niego. Dlaczego taka "duża kwota" ? Ponieważ JanekJaran dzięki swoim śmieciowym umowom jest jednym z najbardziej majętnych osób na serwerze i sądzi, że mógłby wszystko. Sądzę i mam nadzieję, że po zapłaceniu takiej kwoty Jankowi odechciałoby się pajacować i działać na szkodę innych graczy. https://imgur.com/RsDH3fA ^ Tak to wygląda na mapie czarna kreska to mój cuboid, czerwona jarana. Może być niedokładne. A i jeszcze dodam, że w przypadku jak jest noc na serwerze to nie mogę iść spać ponieważ moby z działki JankaJarana mi to uniemożliwiają
 10. To miej problem do osób, które CI je zabijają, a nie do porządnego wniosku
 11. Tym samym wnioskuję o nieakceptowanie wniosku, dopóki nie bd lepszych argumentów za
 12. Pragnę zakwestionować wysokość odszkodowania, ponieważ jest to wysoka kwota, która nie pokrywa się z wartością strat. W dodatku jeżeli odszkodowanie należałoby podzielić uważam, że norbi powinien dostać większą część, ponieważ stracił więcej.
 13. "Dzbanie pierdolony" serio mi sie przykro zrobilo jak to naapisales ;( tymbardziej ze ja Ci tego wiesniaka nie zepsulem
×
×
 • Dodaj nową pozycję...