Skocz do zawartości

Kamill0s

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  198
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Kamill0s w dniu 25 lipca 2018

Użytkownicy przyznają Kamill0s punkty reputacji!

2 obserwujących

O Kamill0s

 • Tytuł
  Użytkownik III

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Kamill0s

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

1 585 wyświetleń profilu
 1. Kamill0s

  SimeSkyblock

  Cześć, otwórz plik simpleskyblock.jar za pomocą winrara i poszukaj tam pliku plugin.yml - w nim wywal komendy których nie chcesz.
 2. Kamill0s

  Problem z yml

  Dobra, więc wyjaśnie działanie. Mam plik .yml w którym zapisuje się lista, której nazwa jest nazwą własną podaną w argumencie komendy. Tworzę inną komende, która zapisuje do zmiennej ilość tych list, a następnie loopuje tą ilość razy po to, aby zapisać w kolejnej zmiennej nazwę pierwszej listy, drugiej, trzeciej itp - osobno - po to, by potem wyświetlić je w GUI, jedno po drugiej z nazwą itemu mający nazwe taką samą jak nazwa listy. Problem w tym, że nie wiem jak pobrać nazwę listy w ten sposób. Czyli jak mam te dwie listy, to chciałbym żeby w gui pojawiły się 2 itemy - jed
 3. Kamill0s

  Problem z yml

  command /test: trigger: set {_testList::*} to yaml nodes "" from file "sciezka" set {_} to size of {_testList::*} loop {_} times: loop {_testList::*}: set {_list} to loop-value-2 set {_name} to yaml value "%{_list}%" from file "sciezka" ####### NIE WIEM JAK POBRAĆ NAZWĘ LISTY exit loop A jak zapisać osobno nazwę listy cosiek oraz test w zmiennej {_name}?
 4. Witam! Posiadam skrypt, który zapisuje niestandardową wartość w yml (wpisaną z czatu) i potrzebuję znaleźć sposób (o ile takowy jest) na sprawdzenie czy jest, jeśli tak, to ile i jak się nazywa ta wartość. Chodzi mi o te 2 wartości - test, cosiek test: ses1: 5 ses2: 10 ses3: 50 cosiek: ses1: 5 ses2: 10 ses3: 50 Z góry dzięki za odpowiedź.
 5. on right click: if player is holding soul sand named "&4Nekromanta": cancel event remove soul sand named "&4Nekromanta" from player's inventory spawn skeleton at location of player set name of last spawned entity to "&4Nekromanta" set health of last spawned entity to 200 heal last spawned entity set helmet of last spawned entity to diamond helmet Testowane - działa
 6. Cześć mam do cb sprawę. Może mnie wyśmiejesz ale warto spróbować. Poszukuje Pluginu na disco zbroje. Która będzie dobra na serwer pvp czyli masz diaxowego seta i masz jego armor ale wszyscy widzą disco zbroje. Bardzo cię prosze o pomoc. Pozdrawiam

 7. Witam! Podczas pisania skryptu natrafiłem się na taki błąd: >> KLIK << Kod skryptu: command /test: trigger: set {_} to 0 loop 15 times: add 1 to {_} if line {_} of lore of player's tool is set: set {_lore%{_}%} to line {_} of player's tool send "%{_lore%{_}%}%" to player
 8. Jaki wywala Ci błąd podczas wchodzenia na serwer?
 9. Kamill0s

  Nie niszczenie bloków

  on place: if player's tool is any block: cancel event
 10. Kamill0s

  Topka nie działa

  A wiesz może jak wyeliminować wyświetlanie graczy, którzy mają 0 punktów? @knugi
 11. Witam! Mam problem dotyczący zmiennej tymczasowej. Kod: command /test: trigger: set {_t} to 5 apply luck to the player for {_t} minutes Błąd: Can't understand this condition. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 12. @knugi Raczej wątpie co do logicznego myślenia w tym przypadku, według mnie pomyślałem logicznie - jeśli gracz ma 10 spider eye, to przechodzi do kolejnego warunku, jeśli ten kolejny nie będzie spełniony to wtedy nie wyskoczy wiadomość. Tutaj bardziej bym powiedział, że takie jest zastosowanie, ale mało ważne. Jak już tutaj jesteś, to prosiłbym o odpowiedź w tym wątku. Z góry dziękuję.
 13. Gdy wprowadzisz zmiany do tego scoreboarda (dodasz linijkę, odejmiesz czy cokolwiek), to musisz się przelogować, ponieważ jest to event "on join".
 14. Właśnie nie chce tego w tylu linijkach, ponieważ potem będę musiał do każdej wpisywać else..
×
×
 • Dodaj nową pozycję...