Skocz do zawartości

Kamill0s

Użytkownik
 • Zawartość

  193
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Kamill0s w dniu 25 lipca

Użytkownicy przyznają Kamill0s punkty reputacji!

2 obserwujących

O Kamill0s

 • Tytuł
  Użytkownik III

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Pisanie skryptów.
 • Nick w MC
  Kamill0s

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

763 wyświetleń profilu
 1. Kamill0s

  Nie niszczenie bloków

  on place: if player's tool is any block: cancel event
 2. Kamill0s

  Topka nie działa

  A wiesz może jak wyeliminować wyświetlanie graczy, którzy mają 0 punktów? @knugi
 3. Witam! Mam problem dotyczący zmiennej tymczasowej. Kod: command /test: trigger: set {_t} to 5 apply luck to the player for {_t} minutes Błąd: Can't understand this condition. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 4. Kamill0s

  Problem "if player has"

  @knugi Raczej wątpie co do logicznego myślenia w tym przypadku, według mnie pomyślałem logicznie - jeśli gracz ma 10 spider eye, to przechodzi do kolejnego warunku, jeśli ten kolejny nie będzie spełniony to wtedy nie wyskoczy wiadomość. Tutaj bardziej bym powiedział, że takie jest zastosowanie, ale mało ważne. Jak już tutaj jesteś, to prosiłbym o odpowiedź w tym wątku. Z góry dziękuję.
 5. Kamill0s

  Scoreboard nie dziala

  Gdy wprowadzisz zmiany do tego scoreboarda (dodasz linijkę, odejmiesz czy cokolwiek), to musisz się przelogować, ponieważ jest to event "on join".
 6. Kamill0s

  Problem "if player has"

  Właśnie nie chce tego w tylu linijkach, ponieważ potem będę musiał do każdej wpisywać else..
 7. Kamill0s

  Scoreboard nie dziala

  on join: while player is online: wait 1 second create new stylish scoreboard named "T-%player%" set title of stylish scoreboard "T-%player%" to "&cInfo" create a new id based score "%player%Slo0" with text "&aHajs: &f%player's balance%" slot 0 for stylish scoreboard "T-%player%" set stylish scoreboard of player to "T-%player%"
 8. Kamill0s

  Blokowanie kolorowego pisania

  Żadne z powyższych nie pomogły. @xAxee @LjayPL789
 9. Kamill0s

  Blokowanie kolorowego pisania

  Nie zależy, po prostu chce to zablokować. Edit: nawet usunięcie essentials nie pomogło..
 10. Kamill0s

  Blokowanie kolorowego pisania

  Tak ;/
 11. Witam! Mam pewnie problem, otóż nie wiem jak zablokować możliwość pisania na kolorowo w skrypcie. Próbowałem już chyba wszystkiego. Uprawnienia z essentials do pisania na kolorowo są odebrane. on chat: send "%player%: %uncoloured message%" to all players Mam coś takiego, jednakże gdy gracz napisze na czacie np. "&6Witam", to wiadomość zabarwi się na pomarańczowo.. Wie ktoś jak temu zaradzić?
 12. Kamill0s

  Problem "if player has"

  Witam! Natknąłem się na problem i nie mogę go naprawić. if player has 10 spider eye of unbreaking 10 and 7 jungle sapling and 24 pink dye and 5 water bottle: Wywala błąd: can't understand this condition Z góry dzięki za pomoc.
 13. Kamill0s

  Topka nie działa

  Witam! Mam wersję silnika 1.12 i wywala mi błąd podczas przeładowania skryptu. Gdy serwer miałem jeszcze na wersji 1.8 wszystko działało poprawnie. Kod: command /test: trigger: set {_s} to size of {punkty::*} loop {_s} times: loop {punkty::*}: if {_v.%loop-number%} is not set: set {_v.%loop-number%} to loop-value set {_n.%loop-number%} to loop-index if loop-value is larger than {_v.%loop-number%}: set {_v.%loop-number%} to loop-value set {_n.%loop-number%} to loop-index remove {_v.%loop-number%} from {punkty::*} loop {_s} times: if loop-number is smaller than or equal to 5: send "%loop-number%. %{_n.%loop-number%}% - %{_v.%loop-number%}%" set {punkty::%{_n.%loop-number%}%} to {_v.%loop-number%} Błędy: >> KLIK <<
 14. Kamill0s

  problem z "permission message".

  Dzieje sie tak, ponieważ 'permission message' oraz 'permission' dajesz zawsze przed 'trigger'. command /expiarka: permission: expiarka.vip pemission message: &cNie masz dostepu do expiarki dla rangi &6&l&oVIP&c! trigger: execute console command "tp %player% 143 89 112"
 15. Kamill0s

  BungeeCord + Skript

  Mam skungee, jednakże nie mogę nigdzie w dokumentacji znaleźć tego, czego chce.
×