Myszak

Zasłużony
 • Zawartość

  264
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  5

5 obserwujących

O Myszak

Zasłużony
Użytkownik
Zasłużony
Bloger
 • Tytuł
  Mistrz ciętych ripost
 • Urodziny 01.11.2003

Informacje

 • Płeć Mężczyzna
 • Lokalizacja Podkarpacie
 • Hobby Moderowanie :>
 • Nick w MC MyszakPL

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

1301 wyświetleń profilu
 1. świat

  Woo, @xVendrome może opowiedz mu o SKM Skrypt super, pomysłowy, na pewno wykorzystam W ten sposób można zabezpieczyć serwer przed "testowymi" administratorami, którzy są przyjęci na okres próbny, będziemy dokładnie wiedzieli co robią!
 2. Hej, mógłby mi ktoś napisać skript na to, że jeśli gracz wejdzie do gry, i w plikach minecrafta w folderze o nazwie "x" będzie folder o nazwie "y", to wysyła wiadomość do gracza, który ma uprawnienia operatora o treści "z"
 3. ważne

  Nie ma ograniczeń wiekowych. Na pewno musisz być odpowiedzialny i pomysłowy.
 4. konkurs

  Ten gracz akurat otrzymał przedmioty jako ostatni, a to, że zaczął, gdy wy czekaliście na przedmioty (on również ich nie miał, a mimo to zaczął już się przygotowywać), jest tylko i wyłącznie waszą sprawą. Gra była uczciwa. "HeezQ zabił się sam, ja ledwo co wystartowałem to zginąłem od strzał ;3 " Przecież wielokrotnie byłeś atakowany łukiem, a mimo to nie próbowałeś się gdzieś schronić, tylko nadal kopałeś.
 5. konkurs

  I miejsce: @Michma1707 II miejsce: @Falmoris III miejsce: @HeezQ
 6. konkurs

  @20bebol01 @xConnor @DaltonEZ @HeezQ @Asthared @Jahek @Kicpro @boleknowak @Michma1707 @_Of3k @boleknowak można już wchodzić.
 7. konkurs

  Jeszcze dzisiaj, niedługo
 8. konkurs

  Tak
 9. nie. @xVendrome
 10. Gdzie moje ciastka? :/

  1. Falmoris
  2. Myszak

   Myszak

   "Darmowe ciastka" (sygnatura)

  3. Falmoris

   Falmoris

   ↑ To nie kłamstwo! ↑
   Seems legit

 11. konkurs

  Osoby, które wezmą udział w rozgrywce: @20bebol01 @xConnor @DaltonEZ @HeezQ @Asthared @Jahek @Kicpro @boleknowak @Michma1707 @_Of3k Osoby, które zostaną dodane do białej listy, gdyby ktoś się nie zjawił (jeśli wszyscy przyjdą, zostaniecie usunięci i wyrzuceni): @Falmoris @piratjsk @rudyxd nie napisałeś nicku, nie zostaniesz dodany do białej listy. @Jahek, Twój kolega nie zostanie dodany do whitelisty, ponieważ nie posiada on konta na forum. Jeśli założy je jeszcze dzisiaj do godziny 23:59, zostanie on dodany, @piratjsk usunięty, @Falmoris zajmie miejsce Pirata, a @_Of3k Falmorisa. Nie zwracaj uwagi na spoiler
 12. tak @Libter ?
 13. Nie @Jahek
 14. Czy wziąłeś pod uwagę to, że jak napiszę na chacie: "plugin" ; "plus" ; "pleciesz" ; "comedy" itp. to również zostanę wyrzucony?