Skocz do zawartości

LukaszC

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia LukaszC

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

2

Reputacja

 1. LukaszC

  Skrypt na Tokeny

  Witam! Ostatnio próbowałem napisać skrypt na tokeny, jednak nie za bardzo mi wychodzi. Proszę więc o napisanie skryptu: - co godzinę każdy gracz otrzymuje 20 tokenów do swojego schowka (zmienna) - następnie, gdy tokeny są już w schowku gracz po wykopaniu rudy diamentu otrzymuje 5 tokenów na konto w postaci komendy w konsoli (tutaj sam sobie ustawie). Po tym 5 tokenów zostaje usunięte ze schowka - oczywiście gracz może zdobywać tokeny na konto tylko gdy w schowku jest wystarczająca liczba. Jeśli nie ma to po prostu nic się nie dzieje
 2. Napisałem skrypt na plecak, ale i tak nie działa. Bardzo proszę o pomoc!
 3. LukaszC

  Skrypt na sklep

  Cześć! Potrzebuję skrypt, który służyłby jako sklep. Sklep ma być w gui i ma zwierać kategorie, czyli jak np wpiszemy /sklep, to wyświetla się gui z kategoriami bloki, surowce itp. Dopiero po kliknięciu w kategorie wyświetlają się przedmioty do zakupu. Jeśli się da, chciałbym, aby po kliknięciu w item, otworzyło się menu zakupu, czyli czy chce się kupić czy sprzedać i jeśli chcecie, ile przedmiotów zakupić. Kategorie mogą być dowolne, ale muszą pasować na serwer survival. Jeśli chodzi o skrypt wolał bym, żeby nie zawierał configu, ale w razie potrzeby może być.
 4. LukaszC

  Skript na chat

  Tworzę serwer survival, ale gdy chciałem sformatować chat pluginem essentialsXchat, ale po prostu mi nie działało. Napisałem więc skrypt, na formatowanie chatu, ale gdy użytkownik będzie miał kilka permisji z pisania, to każdy prefix wyświetla się osobno. Np. gdy napisze na chacie "Cześć" i mam admina, to wyświetla się coś takiego: [Gracz] Lukasz_C: Cześć [VIP] Lukasz_C: Cześć [SVIP] Lukasz_C: Cześć I tak dalej aż do admina. Czy da się to naprawić, czy muszę użyć czegoś innego na formatwanie chatu? Bardzo proszę o pomoc. Oto link do skriptu:
 5. LukaszC

  Skrzynki

  Dziękuje, przetestuję go.
 6. LukaszC

  Skrzynki

  1.Np. klikając w tabliczkę z napisem "MEGASKRZYNKA" lub coś takiego. 2.Podczas stawiania jej na ziemi (bez kluczy). 3.Nie.
 7. LukaszC

  Skrzynki

  Uwaga! Pilnie potrzebuje skriptu na skrzynki. Rodzaje to mała, duża, mega. Mała skrzynka kosztuje 10 {tokeny.%player%}, duża 50, a mega aż 100. W zależności od rodzaju skrzynki będą tez dropy. Najlepiej żeby wypadały rzeczy przydatne na survival.
 8. LukaszC

  Questy

  Płynięcie łódką oraz wpław
 9. LukaszC

  Questy

  Ostatni zacząłem robić serwer survival, jednak żeby go skończyć potrzebuje skriptu na questy. Questy mają być na: liczbę zabić graczy,mobów, przebyty dystans, liczbę skoków, przepłynięty dystans itp. Najlepiej jakby wszystko było w gui w SkQuery.
 10. LukaszC

  Zmienna

  Dziękuję za pomoc!
 11. LukaszC

  Zmienna

  Błagam pomóżcie! Ostatnio zrobiłem skrypt na tokeny i magiczne skrzynki, ale cześć kodu jest błędna. Przy komendzie /tokeny zamiast liczby tokenów pojawia się {tokeny.*nick gracza*}. Nie wiem czemu tak jest, ale przy reloadowaniu kodu nie ma żadnych błędów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...