Skocz do zawartości

Gredier

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Gredier

 • Urodziny 07/15/1998 (25.206228267 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

1978 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Gredier

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

14

Reputacja

 1. Tak, aktualne, mam jeszcze kilka innych grafik do wykonania.
 2. Witam! Zlecę wykonanie grafiki, a dokładniej ikony serwera. Myślę, że tutaj nie trzeba się rozpisywać. Kontakt: PW na forum, zazwyczaj jestem kilka razy dziennie.
 3. @Vilor Przykładowy config mojego pluginu na aukcje: Oraz config pluginu, który podałeś: Jak widzisz chyba coś tutaj się nie zgadza? Fakt Ty masz zawsze rację, przepraszam. Dodatkowo nie używam 500 pluginów, które łączą się z Mysql, a tylko 1! A tutaj proszę przykład komendy z kodu źródłowego: oraz przykładowe użycie danych z configa, żeby nie było, że sam sobie napisałem teraz config: Nadal będziesz mi wmawiać, że mam pluginy z internetu, czekaj może jeszcze pokaże ludziom, jak wmawiasz im brak autorskich wtyczek? Proszę tutaj kolejną część kodu z pluginu na aukcje: I mam nadzieję, że uwierzysz
 4. Człowieku czytaj ze zrozumieniem, API wykorzystują całe nasze wtyczki KAŻDA go potrzebuje, aby działała, a jest ich dosyć sporo. Pluginy NAPISANE SĄ OD ZERA.
 5. Pluginy połączone są z naszym API, dzięki któremu inne, które potrzebują danych z innej naszej wtyczki - je pobierają, są pisane od zera i mogę nawet udostępnić fakturki ile na nie wydałem oraz kody źródłowe, jak i konfiguracja samej wtyczki by wystarczyła, że jest inna. Skoro Ciebie to nie interesuje, to opierasz sobie zdanie tylko i wyłącznie o swojej opinii odstraszając ludzi i robiąc ze mnie debila.
 6. pluginy są autorskie i połączone naszym pluginem, który łączy każdy w całość zapraszam na pw, a podeślę trochę kodu, jak się nie wie, to się nie nabija postów.
 7. Zapraszam dzisiaj wszystkich bardzo serdecznie na start serwera o godzinie 20:00. W najbliższym czasie zostanie dodanych resztę auto eventów.
 8. Mogę Ci udowodnić wysyłając zdjęcie kodów źródłowych i samych wtyczek, nie musisz Hejtować, nie wszedłeś nawet jeszcze na serwer, więc dlaczego mówisz, że nie mam autorskich wtyczek? W jaki sposób porównałeś działanie naszych systemów z systemami z internetu?
 9. Witam! Chciałbym odwołać się od decyzji jednego z moderatorów, który stwierdził, że mój temat razi go w oczy. Zacznijmy od początku: Najpierw grono moderatorów i im głęboko wchodzących w intencje użytkowników pisało, że mam powiększyć obrazek, no oczywiście, powiększę, ale forum blokuje do max 800x1080 rozdzielczości. Oczywiście nie utrudniało to zobaczenia prezentacji, bo wystarczyło kliknąć w ten obrazek i się go dało powiększyć. Udało mi się jakoś zmienić rozmiar. Po zmianie obrazka moderator stwierdził, że prezentacja razi go w oczy podczas używania ciemnego stylu, a co mnie to w sumie obchodzi? Czy on będzie nakazywać mi tworzenia prezentacji na ciemnym tle? To chyba moja decyzja tak? Tak czy siak, jeżeli jest taki mądry niech dostosuje mi, aby grafika miała na przezroczystym tle przy ciemnym stylu, białe napisy oraz na jasnym motywie ciemne napisy. Jeżeli zrobi taki obrazek to podziwiam. Podał się potem, że jest w regulaminie, że obrazek musi być dostosowany do ciemnego stylu (głupota) i nie ma czegoś takiego w treści regulaminu (Ups @xNightPower_ nie zna jego podpunktów?). @Libter mam nadzieję, że jako jedyny uczciwy człowiek tego forum zrozumiesz moje zażenowanie tą sytuacją, bo po prostu jest ona dziwna? Jest to robienie z użytkowników posłusznych piesków, bo moderator ustala sobie nowe zasady? P.s podobno jeszcze jeden moderator tutaj kara za brak dostosowanego obrazka do ciemnego stylu. To teraz podsumowując, obrazek jest przystosowany, bo i na ciemnym i na jasnym tle go widać. I tu Cię mam! Używałem, używam i będę używać jasnego stylu i nikt nie ma prawa wywierać na mnie presji, abym przystosowywał coś specjalnie pod jego "widzi mi się". Dlatego drogi moderatorze, nie utrudniaj innym życia, kiedy masz gorsze dni. Jakoś nikomu ten temat nie przeszkadzał. Link do mojego tematu:
 10. Witam! Poszukuję osoby, która nagra i wstawi trailer serwera. Byłoby super, gdyby osoba wstawiająca posiadała zadowalającą ilość wyświetleń. Ogłoszenie oczywiście płatne. Discord: Gredier#1879
 11. Została dodana obsługiwana wersja 1.15.x-1.16.x
 12. UWAGA! REKRUTACJA OTWARTA! Sprawdź naszą stronę www! Dołącz do serwerowego discorda: https://discord.gg/AeqXVDdmb8
 13. https://www.minecast.pl/ Toż to kopia czy jak? tak samo niedziałające menu, a tą stronę podaną wyżej widziałem szybciej jak ten temat powstał.
 14. Jest na to również wtyczka https://www.spigotmc.org/resources/timefornether.61440/
×
×
 • Dodaj nową pozycję...