Skocz do zawartości

ZadusznyMPC

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Nie podano
 • Lokalizacja
  Kielce
 • Hobby
  Gry
 • Nick w MC
  Zaduszny

Ostatnie wizyty

949 wyświetleń profilu

Osiągnięcia ZadusznyMPC

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

2

Reputacja

 1. ZadusznyMPC

  Skrypt na blokade

  Mam taki problem, że jeśli na serwerze jest zalogowany np gracz Kuba92 to inna osoba jak wbije z nickiem KuBA92 to nie będzie musiała się logować a będzie miała te same uprawnienia co dany gracz. Jak to zablokować?
 2. O co w ogóle chodzi w tym skrypcie bo wgl nie rozumiem?
 3. jak możesz to podaj mi gotowe...
 4. no właśnie jak dam inventory click to wgl ze skrzynki nie mogą wyciągać itemka z 1 slotu ani nic.
 5. Napiszę mi ktoś skrypt, że jak mam w eq compass na 1 slocie to nie mogę wgl go przenieść na inny slot? Tylko musi byc na 1 miejscu?
 6. Grając na serwerze NS wpadłem na tryb real life który mi się bardzo spodobał i chciałbym stworzyć coś podobnego do tego celu potrzebuje 1 dobrego skryptera który w mi w tym pomoże.
 7. ZadusznyMPC

  skrypt na blokade

  Mam pytanie zablokuje mi ktoś, że jak gracz ma w eq kompass to nie może go wyrzucić ani zmienic go na inny slot w eq?
 8. ZadusznyMPC

  skrypt do pomocy

  Witam mam pytanie jak zrobić w skrypcie aby wykonywało mi komendę execute console command "pex user %player% prefix "" "" albo jaka jest inna komenda ktora przywraca prefix do tego co mielismy na poczatku?
 9. ZadusznyMPC

  skrypt do poprawy

  1 raz zadzialalo potem zmienilem godzine dalem reload i klapa every 1 minutes: hour is 18: minute is 00: {raz-%month%-%day%} is not set: set {raz-%month%-%day%} to true execute console command "msg zaduszny test" every 1 minutes: hour is 12: minute is 00: {raz-%month%-%day%} is not set: set {raz-%month%-%day%} to true execute console command "msg zaduszny test"
 10. ZadusznyMPC

  skrypt do poprawy

  Poprawi mi ktoś ten skrypt tak by wykonywał tę komendę tylko raz? oraz o godzinie 12:00 komende msg lolek test every second: hour is 18: minute is 00: execute command "msg zaduszny test"
 11. ZadusznyMPC

  Skrypt na netcher

  Ja nie napisałem, że zrobie Ci to za kasę tylko napisałem, że raczej za darmo Ci nikt tego nie zrobi
 12. ZadusznyMPC

  Skrypt na netcher

  Nie ważne czy z mojego czy innego ale to jest kopiowanie czyjegoś pomysłu, ale raczej za darmo nikt Ci takiego czegoś nie napiszę A jak napiszę to raczej bez zabezpieczeń czyli jak gracz lognie to czas sie zbuguje albo coś
 13. ZadusznyMPC

  Skrypt na netcher

  Nikt Ci takiego skryptu za darmo nie wykona i nie kopiuj czyjegoś pomysłu Akurat w tym wypadku taki skrypt został użyty na moim serwerze.
 14. doda mi ktos do tej komendy permissions? command /blad [<text>] [<text>]: trigger: if arg 1 is not set: send "&6Zglaszanie bledow:" send "&a/blad <text> &8- &7zglaszasz blad w grze."
 15. Chce całkowicie na świecie sky zablokować niszczenie ramek. I by gracz graczowi nie niszczył tak samo.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...