Skocz do zawartości
  • 0

Przenoszenie itemów z ziemi do skrzynki co jakiś czas

_Ronald_
 Udostępnij

Pytanie

Tak jak w temacie Proszę o poprawę skryptu tak aby działał 

every 60 seconds:
        loop all dropped items:
                add loop-item to {_itemy::*}
                add {_itemy::*} to block at location of {skrzynka}
                send "&8» &7Otchlan zostala &eotwarta"
                execute console command "pex user player add otchlan.player" #<--- O PERMISJE MI NIE CHODZI

command /setskrzynka:
        trigger:
                set {set.%player%} to true

on right click:
        if {set.%player%} is true:
                set {skrzynka} to location of clicked block
                set {set.%player%} to false

variables:
        {set.%player%} = false

command /otchlan:
    aliases: /ot
    trigger:
        if player has permission "otchlan.player":   #<--- O PERMISJE MI NIE CHODZI
            show chest at {skrzynka}
        else:
            send "&8» &7Otchlan jest &ezamknieta"    

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

chciałbym tak aby itemki z ziemi co jakiś czas zostawały usuwane ale razem z tym chciałbym aby aby te itemki wcześniej trafiły do skrzyni, którą możemy otworzyć komendą /otchlan  (resztę sobie skonfiguruję potrzebuję tylko to) a i nie działa mi 

ta linijka: " show chest at {skrzynka}"  

BŁEDY Z KONSOLI:

indentation error: expected 16 spaces, but found 4 tabs (skripty.sk, line 11: send "&8╗ &7Otchlan zostala &eotwarta"')
[10:02:25 ERROR]: indentation error: expected 16 spaces, but found 4 tabs (skripty.sk, line 12: execute console command "pex user player add otchlan.player"')
[10:02:25 ERROR]: indentation error: expected 12 spaces, but found '->->____' [-> = tab, _ = space, ? = other whitespace] (skripty.sk, line 37: send "&8╗ &7Otworzyles &eotchlan&7!"')
[10:02:25 ERROR]: indentation error: expected 12 spaces, but found 3 tabs (skripty.sk, line 39: send "&8╗ &7Otchlan jest &ezamknieta"')
[10:02:25 ERROR]: There's no loop that matches 'loop-value' (skripty.sk, line 8: add loop-value to inventory of block at location of {skrzynka}')
[10:02:25 ERROR]: 'visual chest at {skrzynka}' is not a boolean (yes/no) (skripty.sk, line 36: visual chest at {skrzynka}')

• 0

Mieszasz taby ze spacjami, każda sekcja musi być o jedną jednostkę dalej (o ile wcześniejsza linijka się kończy dwukropkiem), zazwyczaj jest to 1 tab, mogą to być 4 spacje, może być jedna, bez znaczenia.

Jedynie else albo else if daje się równo z odpowiadającym im ifem.

Poza tym w 8 linii masz loop-value zamiast najpewniej loop-item.

A co do visual chest to nwm co to jest wgl.

• 0

@xBG mam ale nie spełnia tego co chce bo tylko raz można wziąść itemki...

Czemu ten skrypt nie działa? Nie daje itemów z ziemi do skrzyni ? mam skrypt na skrzynie i mogę otwierać ją komendą ale jak zrobić żeby zbierały się do niej itemki z ziemi ? 

every 15 seconds:
    loop all dropped items:
        add loop-entity to {_itemy::*}
		add {_itemy::*} to block at location of {r}

Moje błędy z konsoli :

[21:27:05 ERROR]: indentation error: expected 8 spaces, but found 2 tabs (skripty.sk, line 5: add {_itemy::*} to block at location of {r}')  <-- coś z tabami ale ja to naprawiłem i dalej nie zbiera itemków z ziemi i nie daje do skrzyni 

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...