Skocz do zawartości

Grex

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  601
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Grex w dniu 7 września

Użytkownicy przyznają Grex punkty reputacji!

10 obserwujących

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Jakieś miasto, najpewniej Polska...
 • Hobby
  Coś tam robię... gram w minkrafta... xD
 • Nick w MC
  Greexowy

Metody kontaktu

 • Discord
  Greexowy#0133

Ostatnie wizyty

2 299 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Grex

 1. Grex

  Skript problem

  set {_x} to chest inventory with 3 rows named "Skrzynia" set slot 10 of {_x} to diamond named "diament" open {_x} to player a jak chcesz coś wykonać po kliknięciu to robisz on inventory click: if invantory name of player's current inventory is "Skrzynka": if clicked inventory is not player's inventory: if clicked slot is 10: add diamond to the player close player's inventory send "Dostales diament" to player
 2. Grex

  Ban na ip

  Nie wiem jaki to ma cel, raczej większość osób ma zmienne ip i będą z tym stałe problemy. Ale jak chcesz możesz coś takiego zrobić: on join: if player has permission "*": if {AllowedIP::%player%} is not set: set {AllowedIP::%player%} to "%player's ip%" else if {AllowedIP::%player%} is not "%player's ip%": kick player with reason "Niedozwolony adres IP" Przy pierwszym dołączeniu przez gracza jeżeli posiada permisje * zostanie ustawione jego ip jako dozwolone, później jeżeli wejdzie z innego to zostanie wyrzucony.
 3. on rightclick with feather: if name of event-item is "&c&lLATANIE": if {FlyOff::%player%} is not true: execute console command "fly %player%" execute console command "flyspeed fly 2 %player%" on damage: set {FlyOff::%victim%} to true set {FlyOff::%attacker%} to true execute console command "fly %attacker% disable" execute console command "fly %victim% disable" send "&4Jesteś podczas walki! Wyłączono latanie!" to attacker send "&4Jesteś podczas walki! Wyłączono latanie!" to victim wait 19 seconds delete {FlyOff::%victim%} delete {FlyOff::%attacker%} send "&aMożesz już latać!" to attacker send "&aMożesz już latać!" to victim Możesz stworzyć zmienną dla graczy, ustawić ją na true, i sprawdzać ją przy kliknięciu piórkiem. Jeżeli zmienna jest ustawiona na true, znaczy, że gracz jest podczas walki, i nie włącza latania. Gdy minie graczowi czas walki, po prostu usuwasz zmienne. Przykład z zastosowaniem tego powyżej.
 4. Trzeba też pamiętać że chat można i tak sprawdzić w logach clienta, lub użyć modów na infinite chat history, np Badlion ma taką funkcję gdzie mogę przewijać chat ile tylko chcę.
 5. Możesz co najwyżej stworzyć serwer na swoim komputerze, wgrać plugin, i grać na localhost samemu
 6. Grex

  Problem z gui

  Polecam także aby wypełniać te GUI szkiełkami w taki sposób: loop 3*9 times: set slot ((loop-value)-1) of {_x} to gray glass pane named " "
 7. Grex

  skrypt do /v | /vanish

  Jednak jak to sam napisał, chciał skrypt blokujący niszczenie bloków podczas bycia na vanishu z essentialsa a nie skrypt z własnym vanishem. W dodatku twój skrypt nie spełni w pełni swojej roli, nakładając efekt invisibility nadal nie zabezpieczasz się przed wieloma rzeczami, gracze widzą cię na tabie, możesz im przeszkadzać latając im przed kursorem i ich blokując, itd itp. Pomijając fakt, że twój skrypt nie miałby szans sprawdzić się na serwerze, ze względu na zmienne które zrobiłeś. Ustawiasz zmienną {vanish::status}, a powinna ona wyglądać mniej więcej tak: {VanishStatus::%player%}. Z zmienną która podałeś, gdy ktoś użyje komendy /v, zmienna zmieni się ogólnie - dla wszystkich graczy, więc ktoś kto nie ma vanisha nie będzie mógł niszczyć bloków lub odwrotnie, ktoś na vanishu będzie mógł. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie SuperVanisha który wyeliminuje te wszystkie problemy, lub jeżeli koledze tak bardzo zależy na użyciu skryptu+essentialsa można użyć rozszerzenia Skript Placeholders i takiego kodu: on break: if "%placeholder "essentials_vanished" from player%" is "yes": cancel event Jednak szczerze polecam używać pluginu SuperVanish.
 8. Grex

  skrypt do /v | /vanish

  Nie ma takiej potrzeby, użyj pluginu SuperVanish, który odpowiednio skonfigurowany posiada te funkcję wraz z wieloma innymi. (Np jeżeli PreventBlockBreaking: true, a gracz nie posiada permisji sv.breakblocks, nie może niszczyć bloków będąc ukrytym.)
 9. Grex

  Poznajecie plugin?

  Możesz użyć pluginu ajLeaderboards wraz z jakimkolwiek pluginem którego statystyki wykorzystują PlaceholderAPI, Link: https://www.spigotmc.org/resources/ajleaderboards.85548/
 10. Grex

  Kit w npc

  Możesz użyć kitów z essentials oraz Citizens i CommandNPC
 11. Wypróbuj plugin skript-placeholders Używasz go tak: on placeholderapi placeholder request for the prefix "skript": if the identifier is "nazwa": set the result to "%{Zmienna::%player%}%" Przy takim skrypcie, jeżeli w jakimś pluginie użyjesz placeholdera %skript_nazwa% to będzie on wyglądał tak jak zmienna %{Zmienna::%player%}% Dodatkowo możesz też wykorzystywać placeholdery w skrypcie, przykład: command /przyklad: trigger: set {_s} to "%placeholder "supervanish_isvanished" from player%" if {_s} is "Yes": send "Masz wlaczony vanish!" to player else: send "Nie masz wlaczonego vanisha!" to player W takim przypadku sprawdzisz czy gracz jest na vanishu (SuperVanish) używając placeholdera z tego pluginu.
 12. Faktycznie tego nie wiedziałem dziękuję zamykam.
 13. Aktualnie korzystam z najnowszej wersji skript 2.6.3 Silnik serwera 1.16.5
 14. Możesz użyć jednego z tych pluginów: https://www.spigotmc.org/resources/hideplugins-project-1-13-1-15-x-fully-configurable.25317/ https://www.spigotmc.org/resources/plugin-hide-1-13-1-19-choose-which-commands-players-can-execute-and-see.68767/ https://www.spigotmc.org/resources/pluginhider-pluginhiderplus-hide-your-plugins-anti-tab-complete-all-message-replace.51583/ Lub można zablokować tabowanie komend w silniku serwera w pliku spigot.yml zmieniasz: tab-complete: 0 na tab-complete: -1
×
×
 • Dodaj nową pozycję...