Skocz do zawartości

Frebcio

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O Frebcio

 • Urodziny 09.07.2003 (19.116401550 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dolina Muminków
 • Hobby
  [+] SKATEBOARDING
  [+] GRAFIKA KOMPUTEROWA
  [+] GAMING
  [+] HARDWARE
 • Nick w MC
  Frebcio

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Frebcio

Początkujący II

Początkujący II (3/13)

5

Reputacja

 1. edit. mój błąd już wszystko dziala,dzieki
 2. Frebcio

  Głosowanie

  Jak zrobić w skript głosowanie z losowaniem? przyjmijmy że są jakieś 4 opcje glosowania {opcja1} {opcja2} {opcja3} {opcja4} gracze mogą zagłosować na jedna z opcji i wykonuje się opcja z największa ilością głosów a gdy dwie lub więcej opcji otrzyma tyle samo głosów to wykonuje się losowa opcja spośród opcji z największa ilością głosów?
 3. Okej,W takim razie już wszystko wiem dzięki @Kormic za szybka pomoc
 4. Okej, tylko jeszcze w takiej formie można wpisać dowolna liczbę a chciałbym aby można wybrać tylko jakiś przedział liczbowy np od 1 do 10 jak ustawić taki przedział do wyboru?
 5. Siemka, potrzebowałbym czyjejś pomocy jak zrobić cos takiego. Dajmy na to że jest komenda podobna do tej: command /lista [<text>] [<text>] [<number>]: i chodzi w niej oto ze w 1 argumencie wpisujemy "ustaw" w argumencie 2 ustawimy sobie nazwę jaka chcemy a w 3 argumencie ustawiamy liczbę od 1 do 10. i gdy to już ustawimy i wpiszemy jakaś tam komendę np: command /pokaz [<text>]: W której argument 1 to nazwa która ustawiliśmy w poprzedniej komendzie wyświetli graczowi liczbę która została przepisana do danej nazwy? Domyślam się ze będzie to na zasadzie listy ale pewny nie jestem pyzatym nie wiem dokładnie jak te listy się używa wiec poprosiłbym o napisanie jak dokładnie powinien wyglądać taki kod. Chodzi mi po prostu o to aby moc przypisać liczbę do zmiennej z konkretna nazwa
 6. okej właśnie chodziło mi co mam użyć zamiast event-playera. Dzięki za odpowiedzi
 7. czyli jak to zrobić żeby działało na innego gracza niż wykonawca komendy
 8. command /1vs1 [<player>]: trigger: if player has permission "pvp.1vs1": if arg 1 is player: if arg 1 is offline: send "&c&lTen gracz nie jest aktualnie online" to player stop if arg 1 is online: if arg 1 is event-player: send "&c&lNie mozesz wyzwac samego siebie" to player stop else: send "&a&lWyslales wyzwanie 1vs1 do gracza" to player send "&f&l----------------------------------------" to arg 1 send "&6&lOtrzymales wyzwanie do pojedynky &e&l1vs1! od gracza {Wyzywajacy}" to arg 1 send "&6&lAby przyjac wyzwanie uzyj: &a&l/a" to arg 1 send "&c&lWyzwanie wygasnie za 15 sekund!" to arg 1 send "&f&l----------------------------------------" to arg 1 stop Ktoś wie dlaczego niedziela mi nic co wpisze po "else"?
 9. Frebcio

  Sklep serwera

  Cześć, nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie ale zapytam może ktoś będzie wiedział jak rozwiązać mój problem. Posiadam serwer na hosting: CraftHost oraz domenę na serwisie: home.pl Udało mi się podpiąć domenę pod serwer mc i moje ip działa normalnie natomiast mam problem ponieważ nie wiem jak przypisać domenę pod sklep serwera (tego hostingowego) Wie ktoś może jak to zrobić? Z góry dzięki wielkie za pomoc
 10. O proszę kogo ja tu znalazłem 😛

 11. Frebcio

  GUI

  Dodaj przed "wait 1 tick" a najlepiej pokaż cały kod
 12. Frebcio

  Back

  masz racje powinno to wygladac tak: command /wroc: trigger: send "&6Teleportacja nastopi za.. 6" wait 1 second send "&6Teleportacja nastopi za.. 5" wait 1 second send "&6Teleportacja nastopi za.. 4" wait 1 second send "&6Teleportacja nastopi za.. 3" wait 1 second send "&6Teleportacja nastopi za.. 2" wait 1 second send "&6Teleportacja nastopi za.. 1" wait 1 second send "&6Teleportacja nastopi za.. 0" run player command "/back" as op i usun permisje do komendy /back dla zwyklego gracza
 13. on mine: damage player's tool by 14 proszę i licze na plusika edit: na końcu ustawiasz sobie ile chcesz zabrać punktów zużycia. PAMIETAJ ze jeśli chcesz odjąć 15 punktów to piszesz 14 a np gdy chcesz odjąć 5 to piszesz 4 (po prostu o jeden mniej)
 14. Frebcio

  Back

  command /wroc: trigger: send "&6Teleportacja nastopi za.. 6" wait 1 second send "&6Teleportacja nastopi za.. 5" wait 1 second send "&6Teleportacja nastopi za.. 4" wait 1 second send "&6Teleportacja nastopi za.. 3" wait 1 second send "&6Teleportacja nastopi za.. 2" wait 1 second send "&6Teleportacja nastopi za.. 1" wait 1 second send "&6Teleportacja nastopi za.. 0" execute player command "back" chyba najprostszy sposób (masz z odliczaniem na czacie)
 15. Frebcio

  Back

  Czemu nie użyjesz tego po prostu używając essentiala? Ten plugin i tak warto jest mieć u siebie na serwerze
×
×
 • Dodaj nową pozycję...