Skocz do zawartości

NeXv

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  199
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NeXv

 1. Jak sobie kupiłem działkę to nowa edycja ;x
 2. NeXv

  PirateSk

  Witam wszystkich :) Mam problem nie działają mi rzeczy z PirateSK. Nie ma błędów ale nie działa np. set all blocks in wg region "bialy" in world of player to airProsze o szybką pomoc :) PirateSK najnowsze. Dobrze sam rozwiązałem problem wina była world edita:) Do zamknięcia
 3. Chodziło mi o podanie id do sklepiku. Sam zrobiłem dla innych wystarczyło sprasować do itemku czyli {_item} parsed as itemTemat do zamknięcia:)
 4. Czy zrozumieliscie pytanie? Mam zapisane w zmiennej id itemku i chce zeby pokazalo nazwe zamiast id (Nie chodzi mi nazwy wlasnej tylko 2 to grass itp
 5. Jak z id itemku odczytac nazwe itemku? (czyli 323 to sign items itp.)
 6. NeXv

  Efekty

  Przyłączam się do pytania:)
 7. Niemam pojęcia jak zrobić by teleportowało w kordy. Napisze ktoś komende?
 8. Mam nadzieje że dziś jeszcze będzie aktualizacja ;)
 9. Adamek dobrze wykonałeś ten skrypt więc go nie porzucaj! Niektórzy ludzie są wredni bo myślą że tak jest lepiej i nie potrafią nic docenić. Więc nie przejmuj się tymi osobami:) Masz teraz motywacje żeby mieć lepszy skrypt od Patka, i motywacje od członków tego forum. Czekamy na aktualizacje! Propozycje: - System umawiania się gildii na klepe. Możliwość zaproszenia sojuszników itp. :) // już jest. ;) - Gdy w gildii jest wyłączone pvp to żeby działał odrzut i uderzenie (punch) // okej - Zmiana serca na ender crystal oczywiście w configu do ustawienia bo wiadome nie każdemu będzie odpowiadać // póki co nie :( - Możliwość wyłączenia/włączenia takiej bazy by utrudnić innym gildią przejęcia i do ustawienia na jakim poziomie ma się tworzyć :) // wyjasnij bardziej. Tu ss: http://prntscr.com/5jmvds - Rozwalanie obs,wody przy wybuchu // z tego co próbowałem, to nie potrafię ;_; - Ochrona dla gildii przez 2 dni od stworzenia (przed tnt, przejęciem, wojną itp.) // Nope, bo jak serwer padnie np. po 1 dniu, to cały licznik pójdzie w pi&[email protected] :-; // Nie prawda zależy jak to zrobisz ;) To chyba tyle na razie będę edytował i dodawał nowe :)
 10. NeXv

  PVPGuild - skrypt na gildie

  Patek wreszcie ;) Kontynuuj go dalej :)
 11. Propozycja: Strony w plecaku I możliwość wykupywania stron:) Fajny pomysł na skrypt:)
 12. Też nad tym myślałem ale killaura nie uznaje go jako playera ;/ Czyli nie działa na niego killaura.
 13. Mam ten sam problem :( @up ty wiesz oco chodzi? To jest dodatek do skript...
 14. Mam taki kod command /checkAura <player>: trigger: create a citizen named "CHECK: %arg 1%" at location 1 block horizontally behind arg 1 set {checkAura::%arg 1%} to 5 set {checkAura::executor::%arg 1%} to sender wait 5 tick delete event-citizenOn damage: {checkAura::%attacker%} is set: name of victim is "CHECK: %attacker%": send "&c&lGracz %attacker% jest podejrzany o KillAure!" to {checkAura::executor::%attacker%}every 1 ticks: loop players: {checkAura::%loop-player%} is set: subtract 1 from {checkAura::%loop-player%} {checkAura::%loop-player%} is 0: delete {checkAura::%loop-player%} delete {checkAura::executor::%loop-player%}I nie działa wyskakuje taki błąd: Tutaj
 15. Tak. Polecam skrypt bo jest naprawdę dobrze wykonany :)
 16. Bug: Raz pokazuje wszystkich graczy raz nikogo i tak się buguje :/ Dodaj: * System banowania z powodem i czasem :) * Ustawianie particlesów za pomocą komendy :) * System /tpa teleportowanie za zagodą.
 17. NeXv

  Problem z itemkami

  Witam. Mam problem z sprawdzaniem itemków. Kod: set {_price} to {_size}+5if player doesn't have {_price} diamond: #dalszy kodBłąd: Klik!
 18. NeXv

  Citizens

  Jak za pomocą dodatku skRayFall tworzyć postacie, moby itp. prosze o sprawdzony sposób :) Daje limit lajków ;p
 19. NeXv

  Anty Killaura

  Witam mam do was pytanie. Jak zrobić postać za pomocą dodatku SkRayFall i dać potke niewidzialności, regeneracji i jak po 6 ticks usunoć ? I jak wykryć czy dostała dmg ?
 20. NeXv

  Sprawdzanie

  A znaki specjalne ? Trzeba by było każdy z osobna;/ Nie da się sprawdzić czy to same litery?
 21. NeXv

  Sprawdzanie

  Jak sprawdzć czy argument 1 to same litery?
 22. NeXv

  Chat

  Sprawdzanie czy pierwsze znaki to xx
×
×
 • Dodaj nową pozycję...