kukubaczek

Administrator mcplay.pl
 • Zawartość

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  4

3 obserwujących

O kukubaczek

Administrator mcplay.pl
Użytkownik
Administrator mcplay.pl
 • Tytuł
  Użytkownik III

Informacje

 • Płeć Mężczyzna
 • Nick w MC kukubaczeek

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

836 wyświetleń profilu
 1. Brak dowodów. Skarga odrzucona.
 2. MASZ BANA (2.0) - YouTube Zamykam.
 3. Podanie zostało odrzucone.
 4. Na pw wyślij nazwy serwerow, na których miałeś rangi. A tutaj napisz dlaczego nie masz juz moderatora na serwerze pvp.
 5. Nick?
 6. Jaki tryb?
 7. Odrzucone. Po odrzuceniu podania następne możesz założyć po 30 dniach.
 8. Podanie odrzucone. Brak wzoru.
 9. Ok, sprawa wyjaśniona. Zamykam.
 10. Czy problem nadal występuje?
 11. Brak wzoru, podanie odrzucone.
 12. Temat został przeniesiony z mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Skargi, problemy i odwołania od kar do Skargi, problemy i odwołania od kar > mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Odrzucone.
 13. AntyCheat ma wspomagać administrację i do tego dążymy, aby robił to jak najlepiej. Jednak w przypadku problemów z połączeniem nie może on w pełni poprawnie sprawdzać cheatów, przez co zdarzają się błędne podejrzenia. Na nowej edycji mega drop jest nowa wersja anty cheata = nie powinno już być problemów. Zamykam.
 14. Temat został przeniesiony z mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Skargi, problemy i odwołania od kar do Skargi, problemy i odwołania od kar > mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Odrzucone.
 15. Faktycznie, zostałeś wyrzucony z powodu podejrzeń o killaure/trigger bota. Ale to z powodu Twojego pingu, który wynosił 672ms. Anty cheat działa poprawnie do opóźnienia maksymalnie 250ms. Niestety jednorazowych przypadków i to przez laga nie rozpatrujemy Zamykam