Skocz do zawartości

kukubaczek

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  135
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kukubaczek

 1. kukubaczek

  Cheater

  Brak dowodów. Skarga odrzucona.
 2. kukubaczek

  MCPLAY

  MASZ BANA (2.0) - YouTube Zamykam.
 3. Ok, sprawa wyjaśniona. Zamykam.
 4. Czy problem nadal występuje?
 5. Temat został przeniesiony z mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Skargi, problemy i odwołania od kar do Skargi, problemy i odwołania od kar > mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Odrzucone.
 6. AntyCheat ma wspomagać administrację i do tego dążymy, aby robił to jak najlepiej. Jednak w przypadku problemów z połączeniem nie może on w pełni poprawnie sprawdzać cheatów, przez co zdarzają się błędne podejrzenia. Na nowej edycji mega drop jest nowa wersja anty cheata = nie powinno już być problemów. Zamykam.
 7. kukubaczek

  Klepa

  Temat został przeniesiony z mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Skargi, problemy i odwołania od kar do Skargi, problemy i odwołania od kar > mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Odrzucone.
 8. kukubaczek

  Klepa

  Faktycznie, zostałeś wyrzucony z powodu podejrzeń o killaure/trigger bota. Ale to z powodu Twojego pingu, który wynosił 672ms. Anty cheat działa poprawnie do opóźnienia maksymalnie 250ms. Niestety jednorazowych przypadków i to przez laga nie rozpatrujemy Zamykam
 9. Temat został przeniesiony z mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Skargi, problemy i odwołania od kar do Skargi, problemy i odwołania od kar > mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Odrzucone.
 10. Skarga odrzucona, ponieważ nie przedstawia ona żadnych dowodów.
 11. Na 30 minut, ponieważ to testowy Zamykam
 12. W 5 minut kody zostały wyczerpane! Dorzucam jeszcze parę użyć ;D
 13. Witajcie! Wraz z ekipą postanowiliśmy rozdać parę testowych sVIPów na trybie mega drop. Jedyne co trzeba zrobić to kliknąć w link poniżej zdjęcia i wypełnić formularz - proste! Kliknij tutaj, aby odebrać Liczba darmowych sVIP'ów jest ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy. Pozdrawiamy, ekipa mcplay.pl
 14. kukubaczek

  Custom textures

  Tak jak @Meloniasty, raczej lepiej, żeby sami gracze wybierali txt Jedyna opcja to przy trybach faktycznie tego wymagających.
 15. Teraz odwzoruj taki jak na mcplay.pl Jeszcze nigdy tam nie było bota
 16. kukubaczek

  nie dziala mi vip

  W sprawie błędów z sklepem SMS zalecamy kontakt przez fb ze względu na poufność informacji.
 17. kukubaczek

  Podanie o rangę.

  1. Nie znasz wszystkich komend, na pewno ;> Szczególnie, gdy mamy masę autorskich pluginów ;] 2. Rekrutacja na fb. 3. Zamykam.
 18. Temat został przeniesiony z mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Archiwum do mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Życie serwera.
 19. Temat został przeniesiony z mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Życie serwera do mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Archiwum.
 20. Witajcie, dzisiaj rano przeprowadziłem aktualizację do najnowszej wersji Minecrafta (1.11). Aktualnie serwer wspiera wersje 1.7-1.11. Aktualne wspierane serwery przez wersje 1.11: BungeeCord (proxy), Lobby, Serwer rejestracyjny dla nonpremium, Parkour, ChestPVP, Creative. 16.11.2016, 8:40: Aktualizacja cofnięta z powodu problemów z wersją 1.7. 16.11.2016, 8:45: Aktualizacja ponownie wprowadzona. Poprawiono błąd z wersją 1.7. 16.11.2016, 14:20: Zaktualizowano tryb Creative. Tryb mega drop zostanie zaktualizowany w nocy/jutro rano.
 21. Aktualizacja do 1.11, wspieramy teraz wersje 1.7-1.11! (wersja 1.11 jest powoli wdrażana, zanim uzyska pełne możliwości to może to trochę potrwać)
 22. Zmniejszyłem restrykcję tego modułu. Zamykam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...