Skocz do zawartości

elkace

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O elkace

 • Tytuł
  Świeżak

Metody kontaktu

 • GG
  64632290

Informacje

 • Płeć
  Nie podano
 1. Oferta Zarządzanie serwerem, organizacja pracy w grupie, nowe rozwiązania. Jestem osobą pełnoletnią i dojrzałą emocjonalnie. Potrafię w pełni zarządzać serwerem gry (konfiguracja plików serwerowych, przeprowadzanie rekrutacji, organizacja wydarzeń, przydzielanie obowiązków administracji), jak i strefy web serwera gry(konfiguracja ustawień forum, dodawanie wtyczek, zabezpieczanie, lokalizowanie i naprawa błędów). Działam według ustalonych strategii, dlatego postawione mi zadania realizuję sprawnie. Jeśli nie masz odpowiednio dużo czasu na zajmowanie się serwerem, a masz poważne plany wobec niego lub szukasz kogoś do pomocy, zapraszam do kontaktu. GG: 64632290 / Wiadomość prywatna na forum.
 2. Taki plugin jest już od dawna w sieci. W dodatku ten komunikat można zmienić w konfiguracji plików serwerowych. Kod nie należy do najlepszych. Według mnie bez sensu udostępniać własne pluginy, które nie są nowością i posiadają wiele do życzenia w kodzie źródłowym.
 3. Plugin całkiem ciekawy, wprowadza faktycznie bezpieczny handel między graczami. Minusem jest brak możliwości stosowania uprawnień.
 4. Kod jest kiepski, plugin nie zawsze działa. Wolę zostać przy sprawdzonym, posiadanym już przeze mnie pluginie na drop.
 5. Skrypty działają poprawnie, wszystko można sprawnie podłączyć. Usługi przydzielane są automatycznie, od razu po zrealizowaniu zakupu usługi. Polecam.
 6. Układ graficzny strony jest przejrzysty i estetyczny. JS wydaje się być ok. Mogę jak najbardziej polecić.
×