Skocz do zawartości

elkace

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O elkace

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Nie podano

Metody kontaktu

 • GG
  64632290

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Oferta Zarządzanie serwerem, organizacja pracy w grupie, nowe rozwiązania. Jestem osobą pełnoletnią i dojrzałą emocjonalnie. Potrafię w pełni zarządzać serwerem gry (konfiguracja plików serwerowych, przeprowadzanie rekrutacji, organizacja wydarzeń, przydzielanie obowiązków administracji), jak i strefy web serwera gry(konfiguracja ustawień forum, dodawanie wtyczek, zabezpieczanie, lokalizowanie i naprawa błędów). Działam według ustalonych strategii, dlatego postawione mi zadania realizuję sprawnie. Jeśli nie masz odpowiednio dużo czasu na zajmowanie się serwerem, a masz poważne plany wobec niego lub szukasz kogoś do pomocy, zapraszam do kontaktu. GG: 64632290 / Wiadomość prywatna na forum.
 2. Taki plugin jest już od dawna w sieci. W dodatku ten komunikat można zmienić w konfiguracji plików serwerowych. Kod nie należy do najlepszych. Według mnie bez sensu udostępniać własne pluginy, które nie są nowością i posiadają wiele do życzenia w kodzie źródłowym.
 3. elkace

  TRADEIQ - Bezpieczny i szybki handel z graczami.

  Plugin całkiem ciekawy, wprowadza faktycznie bezpieczny handel między graczami. Minusem jest brak możliwości stosowania uprawnień.
 4. elkace

  rhDrop - Innowacyjny plugin na drop OpenSource

  Kod jest kiepski, plugin nie zawsze działa. Wolę zostać przy sprawdzonym, posiadanym już przeze mnie pluginie na drop.
 5. elkace

  vMCShop | Nowy wymiar automatycznego sklepu Minecraft!

  Skrypty działają poprawnie, wszystko można sprawnie podłączyć. Usługi przydzielane są automatycznie, od razu po zrealizowaniu zakupu usługi. Polecam.
 6. Układ graficzny strony jest przejrzysty i estetyczny. JS wydaje się być ok. Mogę jak najbardziej polecić.
×