Skocz do zawartości

Vindow

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Vindow

 • Urodziny 07/28/2004 (19.713403457 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

517 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Vindow

Świeżak

Świeżak (1/13)

4

Reputacja

 1. Autor skryptu nie pozwala na: 1. Upublicznianie skryptu; Ja chcę tylko przypomnieć, że rejestrując się na forum zgodziłeś się na dożywotnie rozpowszechnianie tego skryptu przez wszystkich użytkowników. Skrypt zapowiada się całkiem dobrze i chętnie wytestuję go na swoim serwerze.
 2. Teraz działa, dzięki wielkie
 3. "Can't compare a time span with '{pisanie} seconds parsed as timespan" ten sam błąd
 4. Cześć, Pracuję nad skryptem, który wygląda teraz mniej więcej tak: variables: {pisanie} = 0 command /chat [<text>] [<text>]: if arg 1 is "limit": if arg 2 is set: set {pisanie} to arg 2 on chat: if player doesn't have permission "chat.pisanie": if difference between {chat::%player%} and now is smaller than {pisanie} seconds: cancel event send "&cNa czacie mozesz pisac co {pisanie} sekund." stop set {chat::%player%} to now W 9 linijce wykrywa mi błąd. Przyznam, że wcześniej nie musiałem użerać się z tymi variables i jestem kompletnie zielony. Komenda /chat limit ma ustalać co ile sekund można pisać na czacie. Dałoby radę zrobić coś takiego w skrypcie? :d Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
 5. Niestety zbroja wciąż znika z ekwipunku, nie znika z ciała gracza.
 6. Hej, Napisałem taki skrypcik: I wszystko działa jak należy, oprócz ostatniej linijki execute console command "/clear %player% 315 1". Problem w tym, że ta komenda nie usuwa założonej zbroi, tylko trzymanej w ekwipunku. Po prostu jej nie widzi. Czy jest jakaś komenda, która pozwoliłaby zdjąć czyjąś zbroję?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...