Skocz do zawartości

AidisProPlayer

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O AidisProPlayer

 • Tytuł
  Początkujący I
 1. szukam Serwera z min. 1GB ramu

  Jaki tryb?
 2. szukam Szukam testerów na serwer MINIGAMES

  Ziomek Jesteś Glupszy niż ustawa przewiduje. Pierw że PHP da się skopiować o kurdee a potem zmiana tematu że nie maile racji heh.
 3. szukam Szukam testerów na serwer MINIGAMES

  Co nie wyszło z ukradnienciem strony i pokazujesz inna. A i dzięki że dałeś ss razem z linkiem który nie jest do mojej strony pozdrawiam.
 4. szukam Szukam testerów na serwer MINIGAMES

  Przeczytaj pomysł i walnij się w łeb. I poraź kolejny powtarzam nie można mieć strony 1:1 bo nie da się wszystkiego ściągnąć. A także dodaje nie testujcie tego pseudo serwera.
 5. szukam Szukam administracji

  A jakiś kontakt?
 6. szukam Szukam testerów na serwer MINIGAMES

  skrypty php bardzo łatwo zdobyć. Zbadaj element scripts i wszystkie sąaaa o kurdee Tak to sobie możesz html wydobyć lepiej poczytaj i dopiero wypowiadaj się na te tematy.
 7. szukam Szukam testerów na serwer MINIGAMES

  Nie polecam kolegi. Kolega oskarża mnie ze ukradłem itemshop php i że można wyciągać skrypty php z strony.
 8. oferuję Sponsoring Serwera Minecraft

  Za sponsoruję serwer minecraft Oferuje: Pomoc w projektach od strony technicznej oraz reklamy. Miejsce na serwerach vps. Stworzenie systemu sklepu i strony serwera. Oczekuje: Osoby wiedzące czego chcą z wizją poprowadzenia danego serwera. Pełną i zdeterminowaną administrację. Obojętnie jakiego trybu gry byle nie EasyHC i tym podobne. Chętne osoby zapraszam na GG: 56941833 //Poprawiono formatowanie dla ciemnego stylu i estetykę posta. Poprawiono błąd ortograficzny ~ JanekJaran
 9. Problem z warpem.

  Dodam ze warp jest na inny swiecie. command /ewarp hard: trigger: execute console command "warp hard %player%" execute console command "clear %player%" execute console command "kit hard %player%"
 10. Zmiana nazwy przedmiu

  Jak zrobić żeby jak się kliknie w item zmieniała się jego nazwa
×