Skocz do zawartości

Delcio

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Delcio

 • Tytuł
  Początkujący I

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  FirstLog

Ostatnie wizyty

539 wyświetleń profilu
 1. Delcio

  Team Project MmoRpg

  Bo samego vps to ja posiadam, tylko mi chodzi bardziej o opłacenie programistów/reklamy itp. Pozdrawiam.
 2. Delcio

  Team Project MmoRpg

  Witam, jest napisane:
 3. Nasz Task Naszym zadaniem jest zaprojektowanie oraz wykonanie serwer MmoRpg na platformie Minecraft, abyśmy mogli być z niego dumni. Wyróżniamy się pomysłowością oraz ogromnym potencjałem, oraz sentymentalnym poczuciem do tej Gry. Nasze wymogi co do rekrutów nie są kolosalne, ponieważ sami jeszcze się uczymy, ale postanowiliśmy dać sobie szanse i właśnie się podjąć naszej misji. Sama nazwa wzięła się od tego ze wspólnie z rozmyślaliśmy nad najwygodniejsza oraz najbardziej sensowna nazwa która mogła by służyć ku naszym klimacie. Kogo Szukamy? Rangi są dość ważne, jeżeli chodzi co do projektu, są to szanowane osoby oraz posiadają większe zasilenie w stronę serwera, lecz nie zmienia to faktu ze to gracze napędzają cala atmosferę. Programista (Mile widziany) / Skrypter: Jego zadaniem będzie pomoc przy serwerze od strony technicznej. Dlaczego poszukujemy? Ponieważ każda para rąk, który potrafi coś zdziałać jest mile widziana. Budowniczy: Jest to ranga jedna z bardziej poszukiwanych, zapytacie dlaczego? Ponieważ owych osób nam najbardziej brakuje. Zadaniem takiej osoby było by zabudowanie mapy o danych rozmiarach. Budowniczy wypadało by żeby mniej/więcej ogarniał styl średniowieczny i wiedział co robi. To są najbardziej poszukiwane rangi dla Mythria, lecz jeżeli masz cos co nie zostało wymienione napewno sie przydasz ! Dla wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu z nami po przez Discord: MicH0W#3361 lub prywatną wiadomością, aby dowiedzieć się więcej. Z całym szacunkiem Mythria!
 4. Delcio

  Programistów/Budowniczych/Skrypterów

  @uEqualirum Nie, nie na pomocnika tylko ogólnie na stanowisko programista/skrypter
 5. Cześć, ostatnim czasem sporawo bawię się resource pack 3d model i mam pytanie czy jest taka możliwość dodania kilka modeli customowego moba do 1 moba???
 6. Delcio

  Programistów/Budowniczych/Skrypterów

  @MadoLegends Skontaktuj się po przez 1 wyżej podanych.
 7. Delcio

  SkRayFall Skript Particles

  @knugi bo teraz znalazłem
 8. Delcio

  SkRayFall Skript Particles

  Tylko że mi bardziej o takie coś chodziło https://imgur.com/a/nvZTRLE
 9. Delcio

  SkRayFall Skript Particles

  @knugiPoziomo od środka gdzie gracz soi ma sie koło robić od małego do wiekszego tak do 5 kratek
 10. Cześć, czy napisał by mi ktoś particles na okrąg z płomyków?? Działało by na zasadzie że od środka gdzie stoimy by się okrąg rozchodził do 5 kratek.
 11. Delcio

  SkRayFall Czemu nie działa circle effect

  Nie tylko, do effect też jest tylko ja chyba źle to zrobiłem i nwm jak to naprawić
 12. Witam, chciałem zrobić efekt okręgu, ale jak używam circle effect to skrypt wywala błąd. Pomógł by ktoś z tym?? Kod: on rightclick: if player's tool is book with name "Czar": create an circle effect at player's location with id "1" and radius 3 and max height 10
 13. Delcio

  Programistów/Budowniczych/Skrypterów

  Ogólnie chodzi o to że nie chce młodszych ponieważ, będą odwalali coś itp.
 14. Delcio

  Programistów/Budowniczych/Skrypterów

  @HotAngel2K17 Co do ustalania wynagrodzenia itp. zapraszam kontaktu z podanych opcji Pozdrawiam MicH0W
 15. Cześć, siemanko od jakiegoś czasu szukam kogoś kto by się podjął współpracy na stanowisku programista/skryptera (pisanie pluginów/skryptów itp) jak i na stanowisko budowniczych , co by takowy programista/skrypter musiał robić pisać pluginy/skrypty pod serwer rpg a budowniczy budować różnorakie budowle , co do wynagrodzenia jest jak najbardziej przewidywane i to dość pokaźna suma Oferuję: - Wynagrodzenie - Dobre warunki pracy - Kultura na wysokim poziomie - Dobrego kontaktu Wymagam: - Uczciwości - Dobrego kontaktu - Kultury - Punktualności - I przynajmniej te min 16-17lat (nie obrażę się jak będzie więcej) Kontakt: - Forum - Discord: MicH0W#3361 - Ts3: 6bot (bez .pl itp) - Email: [email protected]
×