Skocz do zawartości

Delcio

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  FirstLog

Ostatnie wizyty

946 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Delcio

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. Naszym Zadaniem Naszym zadaniem jest zaprojektowanie oraz wykonanie serwer MmoRpg na platformie Minecraft, abyśmy mogli być z niego dumni. Wyróżniamy się pomysłowością oraz ogromnym potencjałem, oraz sentymentalnym poczuciem do tej Gry. Nasze wymogi co do rekrutów nie są kolosalne, ponieważ sami jeszcze się uczymy, ale postanowiliśmy dać sobie szanse i właśnie się podjąć naszej misji. Sama nazwa wzięła się od tego ze wspólnie z rozmyślaliśmy nad najwygodniejsza oraz najbardziej sensowna nazwa która mogła by służyć ku naszym klimacie. Kogo Szukamy? Rangi są dość ważne, jeżeli chodzi co do projektu, są to szanowane osoby oraz posiadają większe zasilenie w stronę serwera, lecz nie zmienia to faktu ze to gracze napędzają cala atmosferę. Programista/Skrypter: Jego zadaniem będzie skonfigurowanie jak i także napisanie wszystkie potrzebne systemy/pluginy/skrypty. Wynagordzenie Co do wynagrodzenia przewiduję kwote w okolicach +/- 500zł, oczywiście owa kwota może się zmienić. A także przewiduje stanowisko w projekcie i % z dochodów z projektu. To są najbardziej poszukiwane rangi dla Mythria, lecz jeżeli masz cos co nie zostało wymienione napewno się przydasz ! Dla wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu z nami po przez Discord: MicH0W#3361 lub prywatną wiadomością, aby dowiedzieć się więcej. Z całym szacunkiem Mythria!
 2. Witam, czy była by możliwość podjęcia współpracy czy tylko zlecenie??
 3. Delcio

  Delete

  Bo samego vps to ja posiadam, tylko mi chodzi bardziej o opłacenie programistów/reklamy itp. Pozdrawiam.
 4. Delcio

  Delete

  Witam, jest napisane:
 5. @uEqualirum Nie, nie na pomocnika tylko ogólnie na stanowisko programista/skrypter
 6. Cześć, ostatnim czasem sporawo bawię się resource pack 3d model i mam pytanie czy jest taka możliwość dodania kilka modeli customowego moba do 1 moba???
 7. @MadoLegends Skontaktuj się po przez 1 wyżej podanych.
 8. @knugi bo teraz znalazłem
 9. Tylko że mi bardziej o takie coś chodziło https://imgur.com/a/nvZTRLE
 10. @knugiPoziomo od środka gdzie gracz soi ma sie koło robić od małego do wiekszego tak do 5 kratek
 11. Cześć, czy napisał by mi ktoś particles na okrąg z płomyków?? Działało by na zasadzie że od środka gdzie stoimy by się okrąg rozchodził do 5 kratek.
 12. Nie tylko, do effect też jest tylko ja chyba źle to zrobiłem i nwm jak to naprawić
 13. Witam, chciałem zrobić efekt okręgu, ale jak używam circle effect to skrypt wywala błąd. Pomógł by ktoś z tym?? Kod: on rightclick: if player's tool is book with name "Czar": create an circle effect at player's location with id "1" and radius 3 and max height 10
 14. Ogólnie chodzi o to że nie chce młodszych ponieważ, będą odwalali coś itp.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...