Skocz do zawartości
  • 0

Regiony z wildscript

Zasepamen

Pytanie

Witam

mam pytanie na swoim serwerze mam wyłączone zapisywanie zmiennych do pliku. Wszystkie zmienne są usuwane po wyłączeniu serwera a co dzieje się z regionami z wildscript? Robię gildie i gdy gracz stworzy gildie i nastąpi wyłączenie serwera to po ponownym włączeniu nadal będzie stworzony region dla tego gracza? Gdzie są zapisywane informacje o regionach?

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

1. Wildskript nie Wildscript ani nawet Wildskrypt
2. @UP Chodzi mu o regiony z Wildskript'a a nie o wsparcie dla WG.

3. @Topic Wszystko zależy od systemu który wykorzystuje skrypt. Regiony w WS domyślnie nie są zapisywane. Mogą za to być zapisane ręcznie (kodem) do zmiennych lub plików. Jeżeli skrypt korzysta z plików .yml - Regiony wczytają się ponownie. Jeżeli korzysta ze zmiennych - Przepadną wszystkie regiony. Ogólnie wyłączanie zmiennych jest złym pomysłem gdyż zdecydowana większość skryptów używa zmiennych a nie .yml do przechowywania wartości. Powód? Jest to po prostu wydajniejsze.

• 0

Aha Spróbuje i zobaczę. Co do złego pomysłu do zapisywania zmiennych no niestety ale ja chce mieć zapisywanie w pliku. Aby mieć dostęp do nich aby je kontrolować i zmieniać.

A jak je zapisać kodem do pliku?

Pozdrawiam

@EDIT

Sprawdziłem po zrestartowaniu serwera region znikł.:( A po "/script reload all" regiony działają. Jak je zapisywać? Choćby i do pliku jak zmienne ale tylko informacje o regionach Jak?

Edytowane przez Zasepamen

• 0

Mam takie pytanie na stronie wildskript są podane szablony aby utworzyć i modyfikować regiony. Ja zapożyczyłem z innej gildi i tam są inne nazewnictwa niż na wildskript o co chodzi? Oto moje:

"gildia_%arg 2%".Region.selectLS{location of player, 10};"gildia_%arg 2%".Team.addPlayer{player};

Oczywiście już je skonfigurowałem do mojej gildi. Czemu tak jest czy to są inne regiony? I jak usunąć kogoś z regionu? wg tych szablonów? Bo one są inne niż podane na wildskript a działają.

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...