Skocz do zawartości
  • 0

RightClick

Ciatek1337
 Udostępnij

Pytanie

Witam. Pomoze mi ktos napisac skrypt ,aby gdy trzymamy shift, i klikniemy na jakiegos gracza mieczem, wyswietlaja mi sie informacje. Zrobilem tak, ale cos nie dziala: 

on rightclick on player with a sword:
        if player is sneaking:
           send "&8-======= &6%player% &8========¬"
send "&8¦&6 Ranking: &e%{skGuilds::Ranking::%player%}%"
send "&8¦&6 Zabojstwa: &e%{skGuilds::Zabojstwa::%player%}%"
send "&8¦&6 Zgony: &e%{skGuilds::Zgony::%player%}%"
send "&8¦&6 Gildia: &e%{skGuilds::inGuild::%player%}%"
Edytowane przez Ciatek1337

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

@Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Nie trzeba?

on rightclick on player:    if player's tool is any sword:	    if player is sneaking:           send "&8-======= &6%clicked-entity% &8========¬"		   send "&8¦&6 Ranking: &e%{skGuilds::Ranking::%clicked-entity%}%"		   send "&8¦&6 Zabojstwa: &e%{skGuilds::Zabojstwa::%clicked-entity%}%"		   send "&8¦&6 Zgony: &e%{skGuilds::Zgony::%clicked-entity%}%"		   send "&8¦&6 Gildia: &e%{skGuilds::inGuild::%clicked-entity%}%" 

• 0

@Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! w tym wypadku trzeba, bo czasami (nawet nie wiem, czy zawsze) wiadomość zostanie wysłana do klikniętego gracza.

on rightclick on player:	if player's tool is any sword:		if player is sneaking:		   send "&8-======= &6%clicked-entity% &8========¬" to player		   send "&8¦&6 Ranking: &e%{skGuilds::Ranking::%clicked-entity%}%" to player		   send "&8¦&6 Zabojstwa: &e%{skGuilds::Zabojstwa::%clicked-entity%}%" to player		   send "&8¦&6 Zgony: &e%{skGuilds::Zgony::%clicked-entity%}%" to player		   send "&8¦&6 Gildia: &e%{skGuilds::inGuild::%clicked-entity%}%" to player

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...