Skocz do zawartości
  • 0

Moby

Slupik98
 Udostępnij

Pytanie

Piszę skrypty jakiś czas(nie tak długi jak wy i nie powiem że regularnie, ale ogarniam mniej więcej o co chodzi) i ostatnio wgrałem u siebie plugin EpicBoss GoldEdition, ale problem jest taki że nie działa.

Postanowiłem więc napisać na to skript, ale problem jest taki, że pomyślałem zrobić jeszcze np zombie latające na nietoperzu ubrane w diax zbroje itp. Jest to chyba możliwe w skripcie ale nie mam pojęcia jak? Mam założyć zombie jako zbroję? nie mam pojęcia może troszczkę rozjaśnicie mi temat? :)

Edytowane przez Slupik98

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

aby zalozyc zbroje piszesz

equip last spawned entity with <material> <rodzaj>

lub

equip last spawned entity with all <material> armor

co do moba na mobie:

spawn bat at ...set {_poz} to location of last spawned entityset {_mobek} to last spawned entityspawn zombie at {_poz}make last spawned entity ride {_mobek}
a mozesz to wykorzystac tak:

on spawn of a bat:    chance of 10%:        set {_poz} to location of last spawned entity        set {_mobek} to last spawned entity        spawn zombie at {_poz}        make last spawned entity ride {_mobek}on spawn of a zombie or skeleton:    chance of 50%:        equip last spawned entity with all leather armor        chance of 50%:            equip last spawned entity with all chainmail armoritd.....

• 0

Dałem takie coś:

on spawn of a zombie:    chance of 100%:        set {_poz} to location of last spawned entity        set {_mobek} to last spawned entity        spawn zombie at {_poz}        make last spawned entity ride {_mobek} on spawn of a zombie or skeleton:    chance of 100%:        equip last spawned entity with all leather armor        chance of 100%:            equip last spawned entity with all chainmail armor

I nie działa ten skrypt, ani żadna przeróbka. Stopniowo dawałem większe szanse aż a 100% by zobaczyć jakiegoś moba z kolczugą i nic. I musiałem w 1 linijce zmienić na zombie bo nie działało.

• 0

ze zbroja sobie poradzę a co do skryptu to działa to:

on spawn of creeper:	spawn 1 zombie at event-location	delete event-entity	set {_ent} to last spawned entity	spawn 1 chicken at location of {_ent}	make {_ent} ride last spawned entity

znalazłem to w necie. Oczywiście  zużyciem google na podstawie Twojego kodu. :)

Dzieki za pomoc, a to co jest wyżej raczej wystarczy mi już(raczej poradzę sobie z modyfikacja), a jak nie to napiszę nowy temat.

Temat do zamknięcia.

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...