Skocz do zawartości
  • 0

BUNGEECORD/FLAMECORD problem przy logowaniu

Magik47
 Udostępnij

Pytanie

Cześć 

Posiadam płatnego flamecord i nie działa mi przekierowanie na inny serwer w sensie że łącze się z bungee ale na lobby mnie nie chce przenieść 

Tu konsola:

A tu konfig:

Glicz

Wstawiam w code.skript.pl

Notatka dodana przez Glicz

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
7 godzin temu, Magik47 napisał:

Posiadam płatnego flamecord

Flamecord jest darmowy i niezbyt dobry, więc RIP dla pieniędzy. Podałeś też zbyt mało informacji. Wyślij server.properties i spigot.yml serwera lobby oraz nie ukrywaj ip i portów (porty z configu proxy też pokaż).

• 0
10 godzin temu, Helios1993 napisał:

Flamecord jest darmowy i niezbyt dobry, więc RIP dla pieniędzy. Podałeś też zbyt mało informacji. Wyślij server.properties i spigot.yml serwera lobby oraz nie ukrywaj ip i portów (porty z configu proxy też pokaż).

mam wszystko ustawione jak na filmiku rap3erki

(ip i porty moje)

• 1
7 minut temu, Magik47 napisał:

mam wszystko ustawione jak na filmiku rap3erki

Nie zalecam jej oglądać, wielokrotnie wprowadzała w błąd. Weszła w community osób przeprowadzających ataki na serwery i od tego czasu myśli, że wszystko co powie staje się prawdą.

Jeśli nie chcesz pokazać twojej konfiguracji to nie mam możliwości by ci pomóc, musisz radzić sobie sam.

• 0
14 minut temu, Helios1993 napisał:

Nie zalecam jej oglądać, wielokrotnie wprowadzała w błąd. Weszła w community osób przeprowadzających ataki na serwery i od tego czasu myśli, że wszystko co powie staje się prawdą.

Jeśli nie chcesz pokazać twojej konfiguracji to nie mam możliwości by ci pomóc, musisz radzić sobie sam.

magik47#7607 napisz na DC

• 0

Tak tylko w kwestii raperki również jej nie polecam, sama przyznała że jej paczki pkuginow są zrobione "słabo" Aby użytkownicy kupywali od niej paczki pkuginow "dopracowane" Gdy znajdę screen z dowodem podeślę. 

Edit:

screen: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Gdy się wspomni o tym na jej dc macie mute i bana, pozdrawiam

Edytowane przez kerpson

• 0
21 godzin temu, kerpson napisał:

Niestety, szkoda że wiele ludzi dalej wierzy, że ona jest taka super i dobroczynna.

Już pomijając, że zaciemniają kod darmowych pluginów, wstydzioszki lmao

q4xYbSr.png

Edytowane przez paweU