Skocz do zawartości
  • 0

Serwer a Zarabianie

Gżelek
 Udostępnij

Pytanie

Witam, jako iż postanowiłem przejść na vps z moim serwerem zastanawiam się jak to jest z zarabianiem z serwera. Z tego co czytalem to jedynym wyjątkiem aby się nie rozliczać jest przekierowanie płatności bezpośrednio na hosting. A szukając vpsa z możliwością itemshopu nie natrafiłem na rządna ofertę oprócz lvlupa który nie przypadł mi do gustu. Genralnie to nie mial bym problemu z samym rozliczeniem gdyby nie to że nie mam 18 lat. Zna ktoś może jakis itemshop który umożliwił by mi zarobek bez odprowadzania podatku ? Ostatnie tematy z tym związane natrafiłem rok/dwa temu a zastanawiam się jak to obecnie wygląda. Może da się to jakoś obejść ? Bo sam z siebie całość z dochodów serwera chciałbym przeznaczyc na jego rozwój. Nie jest to narazie duży serwer więc maksymalnie zakładam 50 zł na miesiąc o ile takie zarobki będą. 

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
2 godziny temu, Gżelek napisał:

szukając vpsa z możliwością itemshopu nie natrafiłem na rządna ofertę oprócz lvlupa który nie przypadł mi do gustu

Czego w nim brakuje i na jaki hosting planujesz przejść?

itemshop który umożliwił by mi zarobek bez odprowadzania podatku

Coś takiego nie istnieje.

Bo sam z siebie całość z dochodów serwera chciałbym przeznaczyc na jego rozwój

Jeśli na serwer wydasz co do grosza zarobione pieniądze to raczej będziesz bezpieczny.

Nie znam się na tym jakoś dobrze, więc lepiej będzie jeśli zapytasz na innym forum dotyczącym prawa/podatków.

• 0

Jeśli nie masz 18-stu lat to zrób konto np. na hotpay'u na rodzica, starszego brata/siostre itp. Dopóki nie zarabiasz z tego co pamiętam 1400zł miesięcznie to nie musisz się z tego rozliczać. Sprawdź z jakimi operatorami płatności są kompatybilne różne itemshopy i u tego operatora płatności załóż konto. Ja osobiście polecam hotpay, ale nie wiem jakie itemshopy są z nim kompatybilne.

• 0
7 godzin temu, Helios1993 napisał:

Zauważ, że otrzymujesz tu dedykowane wątki procesora. Dodatkowo, możesz zakupić wirtualną walutę za połowę ceny (co pozwoli opłacić pierwszy miesiąc), a kody sięgają -18%.

Znam kilka hostingów które dawają dedykowane rdzenie procesora i mają przystępniejsze ceny :)

• 0

Dobrze wiem, że są takie, ale jeszcze raz przypominam o zmniejszaniu ceny i bezpieczniejszym opłacaniu serwera. Nie mówię, że lvlup jest najlepszym i najopłacalniejszym hostingiem świata, ale jako jedyny posiada funkcję, o której wspomniałeś na początku tematu.

• 0
1 godzinę temu, Helios1993 napisał:

Dobrze wiem, że są takie, ale jeszcze raz przypominam o zmniejszaniu ceny i bezpieczniejszym opłacaniu serwera. Nie mówię, że lvlup jest najlepszym i najopłacalniejszym hostingiem świata, ale jako jedyny posiada funkcję, o której wspomniałeś na początku tematu.

A no właśnie nie jedyny bo trochę poszukałem i jest o wiele więcej. Niestety tylko sms api

• 0
W dniu 21.03.2022 o 12:33, paweU napisał:

Jeśli nie masz 18-stu lat to zrób konto np. na hotpay'u na rodzica, starszego brata/siostre itp. Dopóki nie zarabiasz z tego co pamiętam 1400zł miesięcznie to nie musisz się z tego rozliczać. Sprawdź z jakimi operatorami płatności są kompatybilne różne itemshopy i u tego operatora płatności załóż konto. Ja osobiście polecam hotpay, ale nie wiem jakie itemshopy są z nim kompatybilne.

Ja polecam itemshop sklepmc. Ma dużo fiunkcji darmowych,lecz jednak żeby mieć własne IP (nawet zewnętrzne,chyba) trzeba wykupić plan,ale zawsze można skrócić w jakimś generatorze (np.cuttly)