Skocz do zawartości
  • 0

Eliksir Zycia i Czaszki


Pan_Jabuszko

Pytanie

Witam, potrzebuję skryptu na życia oraz eliksir życia, jak ma działać?

Każdy gracz na serwerze ma mieć 3 życia, każda śmierć to -1 życie, jeżeli gracz zginie 3 razy czyli nie będzie miał już żyć to dostaje bana na 24h. Pragnę aby była możliwość dawania żyć innemu graczowi przez innego gracza /dajzycie <gracz>. Eliksir życia to mikstura o texturze potki na "instant health" która po wypiciu dodaje 1 życie pozyskać go może tylko gracz op komendą /eliksirzycia. Fajnie by było gdyby była komenda /zycia do której dostęp miałby każdy, pokazywałaby ona ile żyć ma jeszcze gracz który takową komendę wpisał. Oraz aby w pluginie TAB na dole pokazywały się ❤ na czerwono, które pokazywałyby ile ma sie jeszcze żyć.

Potrzebuję także skrypt na czaszki typu jak na Kwadratowej Masakrze w sezonie 3, jak ma działać skrypt?

Każdy gracz na początku jest bez czaszki, jeżeli Gracz zabije innego gracza to ten dostaje czaszkę, karę -100$ z pluginu Vault oraz żeby na chacie globalnym pisało: "&cGracz <nick gracza, który zabił> zabił, niewinnego gracza <nick gracza zabitego> - kara -100$ i czaszka. Czaszka musi się wyświetlać na tabie (mam plugin TAB)

Jeżeli gracz bez czaszki zabije gracza z czaszką ten gracz(bez czaszki) otrzymuje 50$, a gracz który został zabity, który miał czaszkę przez taką i tylko taką(przez zabicie przez innego gracza) śmierć czaszka mu znika. A na chacie glabalnym pojawiałaby się wiadomość: "&aGracz <nick niewinnego gracza, który zabił gracza z czaszką> zabił agresywnego gracza <nick gracza z czaszką, który został zabity>. Gracz <niewinny, ten który zabił gracza z czaszką> otrzymuje nagrodę - 50$."

 

Instrukcje co do skryptu na czaszki, jest napisana bardzo zawile, ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto to zrozumie. Piszę to ponieważ wszystkie inne skrypty, które znalazłem mi nie działają lub nie mają tego co potrzebuję.

 

Edytowane przez Pan_Jabuszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
17 godzin temu, CoFFeIN04 napisał:

Po wejściu tutaj https://skript.pl/forum/177-skript/ masz 2 działy i tam zadajesz pytanie.

Natomiast lepiej zgłoś ten post (3 kropki w prawym górnym rogu tego posta) i napisz że prosisz o przeniesnie

A potrafisz napisać taki skrypt?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Nieaktywny
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...