Skocz do zawartości
  • 0

Skrypt na Gildie

Dudek12

Pytanie

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
Teraz, Dudek12 napisał:

Przerobi mi ktoś ten skrypt Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! żeby nie było można  stawiać Gildi na spawn i na innej gildi

Mam pytanie, czym jest spawn na twoim serwerze i w jaki sposób jest utworzony? Jak jest oznaczony jego teren, jakimś regionem?

I jeszcze drugie pytanie - dlaczego nie użyjesz pluginu na gildie, np. FunnyGuilds? Byłoby to znacznie prostsze, a i nie odbiegałoby w żadnym stopniu jakością.

Edytowane przez Kormic
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Teraz, Dudek12 napisał:

chodzi mi bardziej o dodanie komendy np /g setspawn i ze od tego miejsca np 500 kratek od tego nie można stawiać gildi

No dobra, można tak zrobić.

Teraz, Dudek12 napisał:

a funnyGuilds mi nie działa nw jaki jest problem

Czy spełniasz wymagania pluginu? Posiadasz odpowiednią wersję serwera itd.? Nie masz żadnego pluginu kolidującego z FunnyGuilds? Jaki jest błąd w konsoli?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
6 minut temu, Kormic napisał:

Mam pytanie, czym jest spawn na twoim serwerze i w jaki sposób jest utworzony? Jak jest oznaczony jego teren, jakimś regionem?

I jeszcze drugie pytanie - dlaczego nie użyjesz pluginu na gildie, np. FunnyGuilds? Byłoby to znacznie prostsze, a i nie odbiegałoby w żadnym stopniu jakością.

chodzi mi bardziej o dodanie komendy np /g setspawn i ze od tego miejsca np 500 kratek od tego nie można stawiać gildi a funnyGuilds mi nie działa nw jaki jest problem

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
1 minutę temu, Kormic napisał:

No dobra, można tak zrobić.

Czy spełniasz wymagania pluginu? Posiadasz odpowiednią wersję serwera itd.? Nie masz żadnego pluginu kolidującego z FunnyGuilds? Jaki jest błąd w konsoli?

Szczerze dopiero sie uczę nie wiem 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Teraz, Dudek12 napisał:

Szczerze dopiero sie uczę nie wiem 

W takim razie dokładnie sprawdź i postaraj się odpowiedzieć na powyższe pytania.

Jeżeli nie będziesz wiedział jak coś sprawdzić, pytaj śmiało, postaram się pomóc.

EDIT:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! masz wszystkie wydania FunnyGuilds.

Przy każdym z nich masz podane wymagania.

Edytowane przez Kormic
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
1 minutę temu, CoFFeIN04 napisał:

zapewne zła wersja lub błędny config.

Wersję silnika sprawdź /ver i pokaż nam co pokazała 

his server is running Paper version git-Paper-325 (MC: 1.16.4) (Implementing API version 1.16.4-R0.1-SNAPSHOT)
[22:00:55 INFO]: You are 80 version(s) behind
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Teraz, Dudek12 napisał:

You are 80 version(s) behind

na polski - jesteś w tyle 80 wersji.

Zaktualizuj silnik do najnowszej wersji, a najlepiej przejdź na Tuinity (na githubie znajdziesz link do pobrania). 

Potem zainstaluj najnowszą wersje FunnyGuilds z Githuba

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Teraz, Dudek12 napisał:

his server is running Paper version git-Paper-325 (MC: 1.16.4) (Implementing API version 1.16.4-R0.1-SNAPSHOT)
[22:00:55 INFO]: You are 80 version(s) behind

Hmm... ostatnio słyszałem, że były problemy z kompatybilnością z 1.16.4.

Spróbuj z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
5 minut temu, Kormic napisał:

Hmm... ostatnio słyszałem, że były problemy z kompatybilnością z 1.16.4.

Spróbuj z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

[21:39:04 ERROR]: [FunnyGuilds]
[21:39:04 ERROR]: [FunnyGuilds] An error occurred while handling concurrent request
[21:39:04 ERROR]: [FunnyGuilds] java.lang.NullPointerException
[21:39:04 ERROR]: [FunnyGuilds] at net.dzikoysk.funnyguilds.element.IndividualPrefixManager.updatePlayer(IndividualPrefixManager.java:26)
[21:39:04 ERROR]: [FunnyGuilds] at net.dzikoysk.funnyguilds.element.IndividualPrefixManager.updatePlayers(IndividualPrefixManager.java:16)
[21:39:04 ERROR]: [FunnyGuilds] at net.dzikoysk.funnyguilds.concurrency.requests.prefix.PrefixGlobalUpdateRequest.execute(PrefixGlobalUpdateRequest.java:10)
[21:39:04 ERROR]: [FunnyGuilds] at net.dzikoysk.funnyguilds.concurrency.ConcurrencyTask.execute(ConcurrencyTask.java:33)
[21:39:04 ERROR]: [FunnyGuilds] at net.dzikoysk.funnyguilds.concurrency.ConcurrencyTask.run(ConcurrencyTask.java:22)
[21:39:04 ERROR]: [FunnyGuilds] at java.base/java.util.concurrent.Executors$RunnableAdapter.call(Executors.java:515)
[21:39:04 ERROR]: [FunnyGuilds] at java.base/java.util.concurrent.FutureTask.run(FutureTask.java:264)
[21:39:04 ERROR]: [FunnyGuilds] at java.base/java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1128)
[21:39:04 ERROR]: [FunnyGuilds] at java.base/java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:628)
[21:39:04 ERROR]: [FunnyGuilds] at java.base/java.lang.Thread.run(Thread.java:834)
[21:39:04 ERROR]: [FunnyGuilds] Server Information:
O take cos
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

A wykonałeś to co napisałem?

7 minut temu, CoFFeIN04 napisał:

na polski - jesteś w tyle 80 wersji.

Zaktualizuj silnik do najnowszej wersji, a najlepiej przejdź na Tuinity (na githubie znajdziesz link do pobrania). 

Potem zainstaluj najnowszą wersje FunnyGuilds z Githuba

Jeśli tak to zgłoś problem tutaj Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Edytowane przez CoFFeIN04
Odnośnik do odpowiedzi