Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Informacje o przedmiocie: Ja i moja siostra mamy na sprzedaż nasze konta premium do Minecrafta, ponieważ już zrezygnowaliśmy z tej gry. Sprzedajemy konta z całym dostępem e-mail, hasło itd. Dla niepoinformowanych: Mojang umożliwia zmianę nicku raz na miesiąc.
Sposób zakupu: PSC lub PayPal
Cena: 30 zł za konto, lub jeżeli jakieś inne rodzeństwo chce kupić to możemy się dogadać i dwa konta od razu za 50 zł 😋
Kontakt: Wiadomość prywatna tutaj, na forum.

Dowody posiadania:

Edytowane przez patryś123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Kupowanie premek w 2k20 gdzie po zmianie maila/hasla mozna ja latwo przywrocic klikajac w link ktory pojawia sie na glownym mailu. Bez sensu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
5 minut temu, jitterowa napisał:

Kupowanie premek w 2k20 gdzie po zmianie maila/hasla mozna ja latwo przywrocic klikajac w link ktory pojawia sie na glownym mailu. Bez sensu 

nie każdy sprzedaje po to by scamować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
3 minuty temu, jitterowa napisał:

Nie kazdy, ale jak zaufać takiej osobie? 

żyjemy w czasach, gdzie wielu ludzi scamuje itd. (takie typowe kidy), ale nie wszyscy tacy są. Jeżeli kupujesz wszędzie premki oprócz oficjalnej strony, jest prawdopodobieństwo okradnięcia konta. Nie wszyscy chcą wydać 100zł na grę, która jest już upadła pod względem community.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 22.05.2020 o 14:48, jitterowa napisał:

Skoro nie jesteś chętny to po co mącisz i podajesz dodatkowo nieprawdziwe informacje. Zapewne sam nie masz premium, typowe "nie znam się, ale się wypowiem".

Wielu ludzi kupuje używane premki i są zadowoleni.

My oddajemy wszystkie dane nick, e-mail, login, hasło oraz pytania zabezpieczające konto, które również można zmienić. Rzeczywiście można spróbować odzyskać konto po zmianie adresu e-mail, ale wcale nie jest to takie proste jak Mojang podaje. Trzeba okazać Mojangowi dowód zakupu, plus cała wiadomość wysłana na ich support musi być w języku angielskim, oczywiście taki proces też trochę trwa. Myślisz, że nasi rodzice grzebaliby specjalnie w zakupach bankowych, po to by odnaleźć premki zakupione 5 lat temu? Poza tym zmień nastawienie do ludzi i życia, nie każdy spotkany na ulicy człowiek jest złodziejem.

Edytowane przez LeKuLa
LeKuLa

Usuwam formatowanie.

Notatka dodana przez LeKuLa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, patryś123 napisał:

Skoro nie jesteś chętny to po co mącisz i podajesz dodatkowo nieprawdziwe informacje. Zapewne sam nie masz premium, typowe "nie znam się, ale się wypowiem".

Wielu ludzi kupuje używane premki i są zadowoleni.

My oddajemy wszystkie dane nick, e-mail, login, hasło oraz pytania zabezpieczające konto, które również można zmienić. Rzeczywiście można spróbować odzyskać konto po zmianie adresu e-mail, ale wcale nie jest to takie proste jak Mojang podaje. Trzeba okazać Mojangowi dowód zakupu, plus cała wiadomość wysłana na ich support musi być w języku angielskim, oczywiście taki proces też trochę trwa. Myślisz, że nasi rodzice grzebaliby specjalnie w zakupach bankowych, po to by odnaleźć premki zakupione 5 lat temu? Poza tym zmień nastawienie do ludzi i życia, nie każdy spotkany na ulicy człowiek jest złodziejem.

Jak kupie i zmienie mail z premki na mój na poprzedni mail przyjdzie o tym informacja, jednym kliknięciem cofasz zmiane maila hasła itp. wiem jak to działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
3 minuty temu, jitterowa napisał:

Jak kupie i zmienie mail z premki na mój na poprzedni mail przyjdzie o tym informacja, jednym kliknięciem cofasz zmiane maila hasła itp. wiem jak to działa

Tak, ale ja dopełniam z klientem wszelkich formalności i gwarantuję, że kliknę ten przycisk w stylu "Tak, to ja zmieniłem e-mail na nowy". Kupujący będzie wiedział, że to zrobiłem, ponieważ inaczej konto nie zmieniłoby e-maila na jego, tak to już działa, że konto nie zmieni e-maila na nowy, dopóki dopóty stary e-mail "nie wyrzeknie się" konta. Tak samo z kontem mojej siostry. Widzę, że i tak mamy inne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, więc dalsza dyskusja i tak nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 11.06.2020 o 10:34, gnomq2000 napisał:

Więcej zachodu i pisania postów, niż te 30zł wartuje :kappaseems:

Żadnego zachodu nie było, po prostu szybko piszę. 😉

--

Swoją drogą stworzyłeś mi idealną okazję by napisać post, że: oferta nadal aktualna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
9 minut temu, Jakuuuub napisał:

Jest jakaś gwarancja? Przez internet to gwarancji nie ma opróćz oficjalnych stron. 

Warto ufać ludziom, nie każdy chce scamować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, patryś123 napisał:

Warto ufać ludziom, nie każdy chce scamować. 

Nie każdy, lecz real a net to co innego. W necie nie bardzo powinno się ludziom ufać 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.