Skocz do zawartości
LeKuLa

OneAI - wielofunkcyjny bot

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Bot OneAI

Bot OneAI to powstający potężny bot na Discorda, kolejny bezsensowny bot co nie? Otóż nie! Będziemy mieli masę funkcji, które ma wiele botów, a my będziemy mieli je w jednym :) Na początku będziemy połączeniem botów: invite.ovh i craftedstats. Invite.ovh służy do spersonalizowanych linków zaproszenia na Twój discord a craftedstats jest od statystyk serwerów Minecraft! W następnych dniach zostanie dodana ekonomia, komendy moderacyjne, administracyjne i wiele wiele więcej! Zapraszamy na nasz serwer, który nie jest jeszcze w pełni zrobiony i dostępny, ale możecie już oczekiwać! :3
Zaproszenie na nasz Discord:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Link do dodania bota:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Edytowane przez LeKuLa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Następny bot, sam wiele opcji ma editBOT lub Saffy, nic wam nie da dodanie "potężny bot Discorda"

Robienie botów już się nie opłaca, editBOT ma wszystko w jednym - nie potrzebne lecicie walczyć o miejsce z editBOT'em.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 godzinę temu, Cantare napisał:

Następny bot, sam wiele opcji ma editBOT lub Saffy, nic wam nie da dodanie "potężny bot Discorda"

Robienie botów już się nie opłaca, editBOT ma wszystko w jednym - nie potrzebne lecicie walczyć o miejsce z editBOT'em.

Będziemy mieli funkcje, których żadnych bot nie ma.

59 minut temu, ivall napisał:

Niestety, na serwerze jeszcze nie byłem, a już mam bana, podobnie jak ewald :kappalul:

Ciebie odbanowałem, Ewalda nie odbanuję bo nie chce go widzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
6 minut temu, Tymekd napisał:

Nie rozumiem tak do czego sensownego może się to nadać

Nie będzie trzeba dodawać 10 botów na serwer, tylko 1 wystarczy :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 godziny temu, LeKuLa napisał:

Nie będzie trzeba dodawać 10 botów na serwer, tylko 1 wystarczy :) 

a po co tyle funkcji w bocie do discorda 😜 ja uzywam tylko do muzyki i nie wiem co jeszcze można sensownego dodać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
40 minut temu, Tymekd napisał:

a po co tyle funkcji w bocie do discorda 😜 ja uzywam tylko do muzyki i nie wiem co jeszcze można sensownego dodać.

Też będziemy mieli muzykę, wiele serwerów korzysta z wielu botów - chcę, żeby ludzie korzystali z 1 a nie z 10 bez sensu 😛 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Start bota już 06.06.2020r o godzinie 16:00! O tej godzinie damy link do zaproszenia bota na naszym Discordzie, oraz otworzymy naszą stronę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 18.05.2020 o 17:15, LeKuLa napisał:

Będziemy mieli masę funkcji, które ma wiele botów, a my będziemy mieli je w jednym

bot ma 17 typowych komend

kE7R.png

Dlaczego bot banuje użytkowników innego serwera sam z siebie? (właściciel może banować za pomocą bota użytkowników innego serwera, gdzie jest bot)

q0AS.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
23 minuty temu, ivall napisał:

bot ma 17 typowych komend

kE7R.png

Dlaczego bot banuje użytkowników innego serwera sam z siebie? (właściciel może banować za pomocą bota użytkowników innego serwera, gdzie jest bot)

q0AS.png

Zgodnie z regulaminem bota, mamy prawo banować tzw globalbanem za grożenie botowi/właścicielom. W tym przypadku było to grożenie ddosem mi. W ciągu kilku dni pojawi się masa komend, chcieliśmy wystartować póki co z tym co musieliśmy - bo 2 inne boty już zaraz by padły, więc byliśmy zmuszeni to szybko przenieść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 godziny temu, LeKuLa napisał:

Zgodnie z regulaminem bota, mamy prawo banować tzw globalbanem za grożenie botowi/właścicielom. W tym przypadku było to grożenie ddosem mi. W ciągu kilku dni pojawi się masa komend, chcieliśmy wystartować póki co z tym co musieliśmy - bo 2 inne boty już zaraz by padły, więc byliśmy zmuszeni to szybko przenieść.

więc wychodzi że lepiej używać 10 różnych botów do discorda bo przynajmniej nie banują graczy którzy może w przyszłości będą chcieli zagrać na innym serwerze 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
4 minuty temu, Tymekd napisał:

więc wychodzi że lepiej używać 10 różnych botów do discorda bo przynajmniej nie banują graczy którzy może w przyszłości będą chcieli zagrać na innym serwerze 😜

Bany globalne są nadawane dość rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 minuty temu, LeKuLa napisał:

Bany globalne są nadawane dość rzadko.

no i? jeśli ja bym zakładał serwer to nie obchodziło by mnie czy jakiś gracz był dla cb niemiły czy ci groził. Moim zdaniem nie powinno być takiego czegoś lub możliwość wyłączenia tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP

Panowie, wystarczy odebrać uprawnienia admina i ustawić takie, które faktycznie są wymagane. 
Co do bota to spodziewałem się czegoś więcej na starcie, ale skoro inne boty miały problemy to rozumiem, mam nadzieje, że tych komend będzie więcej i będą one przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
54 minuty temu, BrixNW napisał:

Panowie, wystarczy odebrać uprawnienia admina i ustawić takie, które faktycznie są wymagane. 
Co do bota to spodziewałem się czegoś więcej na starcie, ale skoro inne boty miały problemy to rozumiem, mam nadzieje, że tych komend będzie więcej i będą one przydatne.

W ciągu kilku dni pojawi się więcej komend, póki co mam mało czasu na wymyślanie rzeczy bo jutro wyjeżdzam i jak wrócę to ogarnę wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

To do dopiero pierwsza wersja bota, ale spodziewałem się czegoś więcej. Jak zwykle w nazwie AI, ale z prawdziwym ma AI ma tyle wspólnego co ja z pluginami w kotlinie do MC. Myślałem, że będzie jakiś webowy panel do zarządzania i większa ilość funkcji. Zobaczymy jak się rozwinie. 

3 godziny temu, LeKuLa napisał:

Zgodnie z regulaminem bota, mamy prawo banować tzw globalbanem za grożenie botowi/właścicielom

Znajdę sobie sprawę, że można zmienić uprawnienia, jednakże moim zdaniem jest to bezsensowna praktyka. Jak banujecie to róbcie to u siebie, a nie na kogoś serwerze oraz utwórzcie zaproszenie z uprawnieniami, które naprawdę potrzebuje bot, a nie z Administratorem. Ze względu na bezpieczeństwo z takimi uprawnieniami bym takiego bota nie dodał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 6.06.2020 o 22:19, Wojciu napisał:

To do dopiero pierwsza wersja bota, ale spodziewałem się czegoś więcej. Jak zwykle w nazwie AI, ale z prawdziwym ma AI ma tyle wspólnego co ja z pluginami w kotlinie do MC. Myślałem, że będzie jakiś webowy panel do zarządzania i większa ilość funkcji. Zobaczymy jak się rozwinie. 

Znajdę sobie sprawę, że można zmienić uprawnienia, jednakże moim zdaniem jest to bezsensowna praktyka. Jak banujecie to róbcie to u siebie, a nie na kogoś serwerze oraz utwórzcie zaproszenie z uprawnieniami, które naprawdę potrzebuje bot, a nie z Administratorem. Ze względu na bezpieczeństwo z takimi uprawnieniami bym takiego bota nie dodał. 

Panel powinien pojawić się w tym miesiącu jeszcze :) Ilość funkcji też zostanie zwiększona, a co do uprawnień niestety, ale nie możemy tego zmniejszyć bo połowa funkcji sypnie się, jeśli ktoś chce to niech sam zmniejszy uprawnienia botowi na własną odpowiedzialność.

Edytowane przez LeKuLa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi