Skocz do zawartości

Spawn makeover! :P


Cesarstwo_Utopii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik @LeftDuality dodał nowy wniosek:
Spawn makeover! :P

Aktualnie przy spawnie jest spory rozgardiasz. Nie jestem pewna kto jest właścicielem działek, ale generalnie chciałabym zarzucić propozycją:
- Jeśli właściciel nie jest niesamowicie przywiązany do rzeczy i budowli przy spawnie, przenieść działkę (chętnie pomogę przy tym) i ograniczyć teren przy spawnie dla wspólnego terenu.
- Przenieść spawn gdzieś dalej, gdzie nikt się jeszcze nie wybudował.

Założenia:
- Jeden główny budowniczy, który nadzoruje wszystkim i ma decyzyjne zdanie na temat budowli stawianych przy spawnie.
- Wybudowanie kilku budynków, w których np. można by umieszczać surowce jakich chcemy się pozbyć, jakieś przywitanie, może mały regulamin serwera gdzieś, etc. Po prostu coś, co cieszy oko i pomaga nowym.
- Każdy kto ma ochotę dodaje coś od siebie. Np. jakiś domek. Domki wtedy miałyby określoną szerokość, aby zachować symetrię i porządek. Dodatkowo wszystkie byłyby uzgadniane z głównym budowniczym, który oceniłby potencjał takiego domku. Wiecie, żeby uniknąć po prostu dirtowych lepianek :D
- Byłoby to centrum (zarówno w netherze jak i na normalnej mapie) komunikacji. Proponowałabym porobić drogi jak i główną stację kolejową oraz główną "bazę" w netherze, do której każdy kto chce mógłby się przyłączyć własnym tunelem/ścieżką. W netherze ułatwiałoby to przemieszczanie się, jako że drogi byłyby obudowane i bezpieczne. Chyba o fakcie, że w netherze pokonana 1 kratka to 8 w normalnym świecie.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiem na forum, gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości.

UWAGA! Osoby głosujące na "nie" BARDZO prosiłabym o wypowiedzenie się na forum, jaki był powód niechęci do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję założyć temat w dyskusjach jako że wniosek z tego co widzę nie wymaga ingerencji administracji i tym samym może zostać zrealizowany przez społeczność w tej czy innej formie niezależnie od wyników głosowania (które jak mniemam służy zbadaniu nastrojów, ale to można załatwić poprzez ankietę). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Briks zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...