Skocz do zawartości
  • 0
HotAngel2K17

MYSQL

Pytanie

Użytkownik

Witam, mam 2 serwery. Jeden lobby, drugi jakiś inny. Na lobby chce zapisać hasło, nick, uuid itd itd. na drugim chce punkty, zabójstwa, uuid, nick itd itd itd.

Wszystko pod sql mam gotowe, działa. Ale pytanie brzmi: jeżeli zakupię rangę, aby prefixy były widoczne na lobby jak i na drugim serwerze, gdzie zapisać informacje o randze ?

Oddzielna tabela sql, czy w jakiejś z tych tabeli to zapisać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
  • 0

Wiesz co dobrze by było zrobić oddzielną tabele z rangami i z niej odczytywać na dwóch serwerach rangi graczy i refreshować je przy każdym zakupie.

Możesz też się pobawić w Channel'y na BungeeCordzie ale to już inna sprawa bo to też jest obciążające troszkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
39 minut temu, JanekMaSkrypta_ napisał:

Wiesz co dobrze by było zrobić oddzielną tabele z rangami i z niej odczytywać na dwóch serwerach rangi graczy i refreshować je przy każdym zakupie.

Możesz też się pobawić w Channel'y na BungeeCordzie ale to już inna sprawa bo to też jest obciążające troszkę.

właśnie tak jak napisałeś z tą oddzielną tabelą, dzięki za odpowiedź. Czekam na kolejne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
4 godziny temu, HotAngel2K17 napisał:

właśnie tak jak napisałeś z tą oddzielną tabelą, dzięki za odpowiedź. Czekam na kolejne

Skoro lobby jest pierwszym serwerem na który gracz będzie łączony to mysle ze bez problemu możesz prefix przekazać poprzez plugin messaging channel no ale mysql z tabela oddzielna to też bardzo dobry pomysł. No i ja osobiście wybralbym te drugie rozwiazanie jeżeli mysql to nie problem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.