Skocz do zawartości
  • 0
jndooo

szybkie craftowanie

Pytanie

Użytkownik

Witam poszukuje skrytpu na szybkie craftowanie bloków złota,diaxów, emeraldów i zamiana wszystkich surowców na bloki, stownarki, boyfarmera,autofosy i sandfarmera

ma to wyglądać że po wpisaniu /crafting lub /c wysakuje gui po nacisnieciu np zamien wszystko na bloki bedzie zamieniac nam w eq. i tak cała reszta np. zamien na diax bloki i zamienia nam np. 3 staki diaxów na bloki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
  • 0
W dniu 21.06.2019 o 14:18, xAxee napisał:

/bloki - 

Tylko config zrób pod siebie.

do działania potrzebne jakie pluginy? skquery, willdskrpt ? czy coś jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
1 godzinę temu, jndooo napisał:

do działania potrzebne jakie pluginy? skquery, willdskrpt ? czy coś jeszcze

No pewnie skquery wildskript i może tuske a i min skript 2.2 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
W dniu 22.06.2019 o 16:17, xAxee napisał:

No pewnie skquery wildskript i może tuske a i min skript 2.2 

a skript  2.2 jest na 1.8?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
3 minuty temu, knugi napisał:

Tak, to jest ta wersja:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Exception in thread "Craft Scheduler Thread - 0"
[21:05:24 WARN]: org.apache.commons.lang.UnhandledException: Plugin Skript v2.2-Fixes-V8b generated an exception while executing task 8
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftAsyncTask.run(CraftAsyncTask.java:56)
at org.github.paperspigot.ServerSchedulerReportingWrapper.run(ServerSchedulerReportingWrapper.java:23)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1149)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:624)
at java.lang.Thread.run(Thread.java:748)
Caused by: java.lang.NullPointerException
at ch.njol.skript.Skript$4.run(Skript.java:517)
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftTask.run(CraftTask.java:59)
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftAsyncTask.run(CraftAsyncTask.java:53)

Sypie takie cos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
11 minut temu, knugi napisał:

Podaj co kryje się pod komendą /ver

[21:20:27 INFO]: This server is running CraftBukkit version git-PaperSpigot-"4c7641d" (MC: 1.8.8) (Implementing API version 1.8.8-R0.1-SNAPSHOT)
[21:20:27 INFO]: Error obtaining version information
[21:20:29 INFO]: This server is running CraftBukkit version git-PaperSpigot-"4c7641d" (MC: 1.8.8) (Implementing API version 1.8.8-R0.1-SNAPSHOT)
[21:20:29 INFO]: Error obtaining version information

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator
  • 0

Ten error

35 minut temu, jndooo napisał:
Exception in thread "Craft Scheduler Thread - 0"
[21:05:24 WARN]: org.apache.commons.lang.UnhandledException: Plugin Skript v2.2-Fixes-V8b generated an exception while executing task 8
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftAsyncTask.run(CraftAsyncTask.java:56)
at org.github.paperspigot.ServerSchedulerReportingWrapper.run(ServerSchedulerReportingWrapper.java:23)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1149)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:624)
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftAsyncTask.run(CraftAsyncTask.java:53)

pokazuje Ci się cały czas, czy tylko raz wyskoczył i więcej o sobie nie daje znać?

Bo silnik się zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
8 minut temu, knugi napisał:

Ten error

pokazuje Ci się cały czas, czy tylko raz wyskoczył i więcej o sobie nie daje znać?

Bo silnik się zgadza.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Poprałem stamtąd i też sypało błąd że nie jest zalecany dla 1.8 i mam wejść na starszą wersje a ten pokazuje gdy restartuje/reloaduje serwer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator
  • 0

@jndooo Skript2.2 by bensku nigdy nie wspierał 1.8 więc nie masz co tam szukać. Na tę wersję zawsze pobierałem z tej strony którą Ci wysłałem i nie było problemów.

Na upartego można zrobić ten skrypt również na wersję 2.1.2, lecz nie będzie on tak świetnie konfigurowalny jak ten co napisał @xAxee, a może jednak, hmm.

Zaraz odpalę swojego kombajna 1.8 i zobaczę co u mnie wyświetli. Z tym, że ja mam wersję Spigot a nie Paper, więc co wyjdzie to napiszę po teście :) 

//Edit

@jndooo ten błąd występuje tylko przy uruchomieniu serwera. Wykonałem test z skryptem @xAxee i działa prawidłowo z takim serwerem i pluginami:

Najpierw błąd (jego nie musisz się obawiać, bo występuje tylko przy pierwszym uruchomieniu jak już zauważyłeś):

Spoiler

[22:04:49 WARN]: org.apache.commons.lang.UnhandledException: Plugin Skript v2.2-Fixes-V8b generated an exception while executing task 4
        at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(Unknown Source)
        at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(Unknown Source)
        at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
        at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftTask.run(CraftTask.java:71)
        ... 3 more

I teraz wersje:

Spoiler
>ver
[22:09:47 INFO]: This server is running CraftBukkit version git-Spigot-db6de12-18fbb24 (MC: 1.8.8) (Implementing API version 1.8.8-R0.1-SNAPSHOT)
[22:09:47 INFO]: Checking version, please wait...
[22:09:48 INFO]: You are 1625 version(s) behind
>ver sk
[22:09:51 INFO]: Skript version 2.2-Fixes-V8b
[22:09:51 INFO]: Customize Minecraft's mechanics with simple scripts written in plain English sentences.
[22:09:51 INFO]: Website: http://njol.ch/projects/skript
[22:09:51 INFO]: Author: Njol
[22:09:51 INFO]: WildSkript version 1.7
[22:09:51 INFO]: Website: http://www.dzikoysk.net/
[22:09:51 INFO]: Author: Dzikoysk
[22:09:51 INFO]: SkQuery version 3.21.4
[22:09:51 INFO]: Author: w00tmast3r

Sprawdź czy u Ciebie działa, jak działa to zamykamy temat :) 

Edytowane przez knugi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
4 minuty temu, knugi napisał:

@jndooo Skript2.2 by bensku nigdy nie wspierał 1.8 więc nie masz co tam szukać. Na tę wersję zawsze pobierałem z tej strony którą Ci wysłałem i nie było problemów.

Na upartego można zrobić ten skrypt również na wersję 2.1.2, lecz nie będzie on tak świetnie konfigurowalny jak ten co napisał @xAxee, a może jednak, hmm.

Zaraz odpalę swojego kombajna 1.8 i zobaczę co u mnie wyświetli. Z tym, że ja mam wersję Spigot a nie Paper, więc co wyjdzie to napiszę po teście :) 

okej czekam wtedy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0

@knugi a skript 2.2 fixes v8b? Ja właśnie na tej wersji robiłem ten skrypt i żadnych błędów nie było :D

(jak ta wersja jest jakas gorsza to weź powiedz to się przeniosę) 

@jndooo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator
  • 0

@xAxee no właśnie ja też na 1.8 korzystam z tej wersji (innej nie znam) i ten skrypt działa, więc czekam na odzew autora tematu :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
Godzinę temu, knugi napisał:

@xAxee no właśnie ja też na 1.8 korzystam z tej wersji (innej nie znam) i ten skrypt działa, więc czekam na odzew autora tematu :) 

[01:06:37 WARN]: Exception in thread "Craft Scheduler Thread - 2"
[01:06:38 INFO]: [Skript] You're currently running a beta version of Skript, and no new stable version is available. Please note that you have to update to newer beta versions manually!
[01:06:38 WARN]: org.apache.commons.lang.UnhandledException: Plugin Skript v2.2-Fixes-V8b generated an exception while executing task 12

takie coś mi generuje, jak by mógł któryś z was wrzucić na jakiś dysk czy cuś by mógł pobrać bym był wdzięczny !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi