Skocz do zawartości
  • 0

Problem z tabem

Nieaktywny
 Udostępnij

Pytanie

Heja robiłem skrypt na tab'a wszystko było okej do momentu aktualizacji statystyk.

Gdy aktualizuje staty cały tab sie buguje i mam np. kille kilku graczy.

Tak powinno wyglądać:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Tak wygląda po auto-aktualizacji:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

every 1 second:loop all players:"ID".Tab.set{1, "&9&n=========="};"ID".Tab.set{2, "&2&lServer"};"ID".Tab.set{3, "&9&n==========="};"ID".Tab.set{4, "  &5"};"ID".Tab.set{5, "&2Nick:&d%loop-player%"};"ID".Tab.set{6, "&a    "};"ID".Tab.set{7, "&a  "};"ID".Tab.set{8, "&6&n%number of all players%/100"};"ID".Tab.set{9, "&d    "};"ID".Tab.set{10, "&8Statystyki:"};"ID".Tab.set{11, "<red>Top 5    "};"ID".Tab.set{12, "&7GILDIA:&6 &o%{gildie.%loop-player%.guild}%"};"ID".Tab.set{13, "&4Smierci:&6&o%{smierci.%loop-player%}%"};"ID".Tab.set{15, "&7JESTES:&6&o%{gildie.%loop-player%.rank}%"};"ID".Tab.set{14, "%{pos.1}%"};"ID".Tab.set{16, "&2Kille:&6&o%{zabojstwa.%loop-player%}%"};"ID".Tab.set{17, "%{pos.2}%"};"ID".Tab.set{18, "<green>"};"ID".Tab.set{19, "&3Monety:"};"ID".Tab.set{20, "%{pos.3}%"};"ID".Tab.set{21, "&6&c"};"ID".Tab.set{22, "Punkty:&6&o%{punkty::%loop-player%}%"};"ID".Tab.set{23, "%{pos.4}%"};"ID".Tab.set{24, "   &6  "};"ID".Tab.set{25, "&8   &6"};"ID".Tab.set{26, "%{pos.5}%"};"ID".Tab.set{80, " "};"ID".Tab.send{loop-player};
Edytowane przez Nieaktywny

• 0

Ja też miałem z tym problem i dalej mam ale nikt mi nie pomógł to dalem event "on join" i po klopocie :D A i powiem co zauważyłem jak ktoś jest sam na serwie to przy odświeżaniu działa super ale jak ktoś wejdzie to jest masakra! Może komuś pomogłem i teraz rozwiąze ten problem. Pozdro!

• 0

To co 60 sek. Podalem tylko przyklad

Nie chcę robić spamu, ale chcę WSZYSTKIM uświadomić.

Że NIE POWINNO robić, aby jakiś skrypt odświeżał się sam co jakiś czas.

Jeśli skrypt jest długi. To np. może się reloadować 10 sekund. A przez te 10 sekund jest lag na serwerze.

• 0

Nie chcę robić spamu, ale chcę WSZYSTKIM uświadomić.

Że NIE POWINNO robić, aby jakiś skrypt odświeżał się sam co jakiś czas.

Jeśli skrypt jest długi. To np. może się reloadować 10 sekund. A przez te 10 sekund jest lag na serwerze.

Racja [emoji106]

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...