Skocz do zawartości

MrxJoint

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  362
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdzies
 • Hobby
  Skrypty, Minecraft, Wedkowanie,

Ostatnie wizyty

1 248 wyświetleń profilu

Osiągnięcia MrxJoint

 1. @2up CO to ma do rzeczy? mikino999 zrobilem na MPC*** zajebista a tu mi sie juz nie chciało xd
 2. Nazwa serwera: IboXsV.pl Adres IP serwera: ibox.ench.pl Ilość slotów: 60 Typ serwera: Sv + Gildie Rekrutacja: NIE Wersja serwera: 1.7.2 Premium: NIE Biała lista (whitelist): NIE Potwory: TAK Zwierzęta: TAK Nether: TAK End: NIE PvP: TAK Właściciel= Mr_Patryk Administrator= minius Technik= MrxJoint IboXsV to serwer stworzony z myślą o graczach i nowościach jakich nie ma na żadnym innym serwerze! To przejdźmy może do prezentacji nowych itemów: Rzucane TnT Dostępne tylko dla płatnych rang [VIP/sVip/YT] i w sklepie. System działania nie muszę tłumaczyć Creep Energy Drink Jest to taki dodatek dla płatnych rang, żeby nie były takie suche jak na innych serwerach. Jest to taka potka co daje Haste na 10 min. I tyle. Set Górnika Jeśli założymy cały set na siebie to dostaniemy efektHaste na nieskończoną ilość czasu! Set Bogów Jeśli założymy cały set na siebie otrzymamy efektJump Boost na nieskończoną ilość czasu! Set Ofiarowania i Set TąpnieciaSą nie możliwe do craftowania!Można je jedynie zdobyć zabijając bossy!Bosy są dostępne dla każdego. Jednak aby się do owego bossa teleportowaćtrzeba posiadać Instancję Daje nam ona efekt Haste na losowe minuty od 1-4Można też kupić efekty w serwerowym EfectShopie: Stoniarki, rożdżka Eventy Co tydzień będą się odbywać eventy np.- drop skrzynek ze stone i kluczy z których drobią np.sety 4/3 miecze 5/2 kilofy 4/3 itp.- reszta to tajemnica dowiecie się jak wejdziecie na serwer Co dziennie co 15 min będzie się odbywało losowanie naitemki takiego szybkiego użytku np. diaxy, koxy, itp. Info o eventach będzie widoczne na BosBarze dzięki czemunikt nie przegapi eventu.
 3. Witam! Tak jak w temacie. Chce sprawdzic loopuja wszystkich graczy czy maja "dolaczanie.%player%" na true ustawiona i tych co maja niech tepa np na spawn. Pozdro PS Licze na jakiś prosty przyklad!
 4. Podmienisz mi to tak aby było dobrze? Proszę dam pare like :) CLOSED
 5. Siemka! Mam problem z tym kodem: on spawn of zombie:if {drop.zombie.twdimc} is true:set chestplate of the last spawned entity to leather chestplateset helmet of the last spawned entity to wither skeleton headdye the last spawned entity's chestplate blackdye the last spawned entity's helmet blackset the last spawned entity's max health to 100heal last spawned entitywait a tickset display name of spawned entity to "&8[&6*&8]&cTheWalkingDeadinMinecraft&8[&6*&8]"set name of spawned entity to "&8[&6*&8]&cTheWalkingDeadinMinecraft&8[&6*&8]"stop Nie wiem czemu mi to nie dziala :/
 6. @up robilem tak mam tak on death of giant: send " test 1" to attackeri nawet to nie dziala
 7. Wiram! Pomozecie mi z tym? http://pastebin.com/vki9gPhF Nie dziala to w sensie jak zabije gianta nic sie nie dzieje! Pozdro!
 8. dalej nie dziala i nie ma ani 1 bledu
 9. Siemka! Mam problem czemu mi to nie działa? Zabojam gianta o tej nazwie i gowno! http://pastebin.com/vki9gPhF
 10. Tak jak w temacie jak napisac abu np. grac znowy dostal obrazenia i zabrlo mi np 3 serca?
 11. Norbi a AntyRelogu zapomniałes o ":" w linijce : if attacker is a player :)
 12. @2up no to byloby super dodaj to i wtedy napewno zainstaluje taki sk na swoim serwie ;)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...