Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie odnośnie pluginów


WiktorMasteR

Pytanie

Witam Przychodzę do was z pytaniem czy mogę np. otworzyć authme za pomocą eclipse i wyciągnąć bukkita bo chciałem nauczyć się pisać pluginy  bo skrypty mu już wychodzą może nie widać po mojej reputacj na forum ale umie je pisać i chciałem się nauczyć pisać pluginy ale nie mogłem znaleźć bukkita czy ktoś może mi powiedzieć jak mam go znaleźć ewentualnie jakiś link do tego bukkita ? Ważna uwaga nie chodzi mi o craftbukki`ta czy bukkit api bo to można "legalnie"  ściągnąć 

Proszę się też nie Przyczepić  że tak powiem że tu słowa takie jak bukkit czy pluginy podświetlają się na czerwono gdyż dobrze to napisałem lecz to są angielskie słowa i że tak nie profesjonalnie powiem forum ich nie zna !  

Przepraszam też jeśli dodałem do złego działu lecz nie wiem do jakiego miałem dać ten temat pisze pytania i problemy mam pytanie dałem tutaj

                                                                                                                                                        Dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Lepiej spigota wrzucić, zbuduj go sobie tutaj Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! lub pobierz Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Polecam od początku pisać w IntelliJ. Tam wyżej pan podlinkował poradnik, potem to już możesz oglądać te pod eclipse, kod wygląda tak samo.

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...