Skocz do zawartości

Szukam sponsora!

_me22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Z tej strony Igor, Administrator projektu HeroPlay. Chciałbym odnaleść sponsora, który pokryłby koszty serwera. Przed samą ofertą, chciałbym krótko opisać mój zamysł. HeroPlay siecią serwerów oferującą nowe i unikalne rozwiązania. Aktualnie pracuję nad pierwszym (beta) wydaniem serwera. Dodatkowo w przyszłości planuję rozwinąć nasz serwer dodając kolejne tryby. Nie będę głuchy na propozycje graczy i z czasem będzie tych trybów coraz więcej. Obecne tryby w planach to BedWars z innymi walutami i umiejętnościami, SkyWars z klasami i perkami (umiejętności) oraz specjalnymi itemami dostępnymi do kupienia, Versus, poczciwym SurvivalGames z autorskimi systemami klas oraz dodatków i SkyBlock który ma wiele innowacyjnych i autorskich rozwiązań oraz tryb Left4Death. Nie posiadamy systemu P2W, gracze sami zarabiają na rangi poprzez zabójstwa na skywars oraz wygrywanie w licznych eventach!

Oferuję:

- częściowy dostęp do konsoli,

- pełny dostęp do domeny

- rangę właściciela na serwerze

- miłą i zgraną ekipę

- własnych programistów

- 85% zysków z serwera

Oczekuję:

- pokrycia kosztów serwera

- odpowiedzialności

-posiadanie discorda

Jestem otwarty na dalsze propozycje.

KONTAKT

Disocrd: α¢нαя∂ | Def is here#7517

e-mail: [email protected]

Pozdrawiam, Igor.

Edytowane przez _me22
stefanik11

Poprawiam formatowanie.

Notatka dodana przez stefanik11

No to tak,

• wchodzę na stronę Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! (bo taka jest nazwa serwera) i widzę napis "503 Service Temporarily Unavailable".
  • przyszły sponsor raczej chce profesjonalizmu, a widzi "odnaleść"
  • piszesz, że oferujesz:
    • częściowy dostęp do konsoli - na jakiej zasadzie? może wykonywać komendy, ale nie widzi logów z konsoli?
    • pełny dostęp do domeny - dajesz częściowy dostęp do konsoli, ale dajesz pełną możliwość zarządzania domeną? czyli taki sponsor może zrobić w sumie wszystko :thonk:
    • własnych programistów - masz ich zamkniętych w piwnicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • 85% zysków z serwera - czyli nic nie zarabiasz? programiści raczej za darmo nie pracują, a że jest ich kilku to w sumie i tak te 15% to strasznie mało, bo oni stawiają serwer
  • zapewne temat kopiowany i wklejany, bo jest tło z poprzedniego forum na tekście - czyżbyś nie starał się o przyszłych pracowników?
  • "α¢нαя∂ | Def is here#7517" co to jest ja się pytam? - ogólnie jestem za normalnymi ludzkimi nazwami użytkowników, a nie ze znakami których normalnie nie da się napisać
  • "[email protected]" - eh

Ogólnie powiem tak, trochę na odwal się (mam na myśli formatowanie tematu oraz jego zawartość). Twój przyszły pracownik raczej wymaga profesjonalizmu, a nie czegoś na odwal się.
(post pisany przed zmianą formatowania przez @stefanik11)

Edytowane przez boleknowak

33 minuty temu, boleknowak napisał:

No to tak,

• wchodzę na stronę Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! (bo taka jest nazwa serwera) i widzę napis "503 Service Temporarily Unavailable".
  • przyszły sponsor raczej chce profesjonalizmu, a widzi "odnaleść"
  • piszesz, że oferujesz:
    • częściowy dostęp do konsoli - na jakiej zasadzie? może wykonywać komendy, ale nie widzi logów z konsoli?
    • pełny dostęp do domeny - dajesz częściowy dostęp do konsoli, ale dajesz pełną możliwość zarządzania domeną? czyli taki sponsor może zrobić w sumie wszystko :thonk:
    • własnych programistów - masz ich zamkniętych w piwnicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • 85% zysków z serwera - czyli nic nie zarabiasz? programiści raczej za darmo nie pracują, a że jest ich kilku to w sumie i tak te 15% to strasznie mało, bo oni stawiają serwer
  • zapewne temat kopiowany i wklejany, bo jest tło z poprzedniego forum na tekście - czyżbyś nie starał się o przyszłych pracowników?
  • "α¢нαя∂ | Def is here#7517" co to jest ja się pytam? - ogólnie jestem za normalnymi ludzkimi nazwami użytkowników, a nie ze znakami których normalnie nie da się napisać
  • "[email protected]" - eh

Ogólnie powiem tak, trochę na odwal się (mam na myśli formatowanie tematu oraz jego zawartość). Twój przyszły pracownik raczej wymaga profesjonalizmu, a nie czegoś na odwal się.
(post pisany przed zmianą formatowania przez @stefanik11)

Ok, ok rozumiem że niby jest źle. Ale powiedziałem. Wszystko jest do negocjacji, tym bardziej że sponsor powinien pokryć także koszty programistów. Co do nazw, są zrobione dla zabawy, też mógłbym powiedzieć że boleknowak (imie i nazwisko lul) to nie kreatywny nick (choć tak nie jest) Pozdrawiam :C Tia, wyskakuje tak bo ta domena jest zarejestrowana, chyba wiesz przez kogo.

Edytowane przez _me22

24 minuty temu, _me22 napisał:

imie i nazwisko lul

to nie jest imię i nazwisko.

25 minut temu, _me22 napisał:

nie kreatywny nick

bo nie jest kreatywny.

chyba wiesz przez kogo

nie wiem.

są zrobione dla zabawy

profesjonalizm to nie zabawa.

• bvcz zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...