Skocz do zawartości
  • 0

Proszę o pomoc.

Vark
 Udostępnij

Pytanie

Witam. Mam zamiar napisać prosty i szybki skrypt, który będzie mi potrzebny na serwer.
Skrypt ten ma za zadanie zmieniać rangę admina, na rangę gracza, po użyciu specjalnej komendy. (do pomocy używam pluginu AZRank). Wszystko wiem jak napisać itd. Ale jest 1 problem. Dokładnie taki, że nie wiem, co wpisać, aby po użyciu innej komendy (lub jeśli się da to tej samej) przywracało poprzednią rangę (np. admin, lub moderator). 

Jeżeli ktoś nie wie, o co mi chodzi, a mógłby naprawdę pomóc, to niech to napisze w komentarzu, a ja wytłumaczę w inny sposób.

Czy mógłby ktoś pomóc? Bardzo tego potrzebuję, dla porządku na serwerze. 

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Podaj kod. Wystarczy copy past dac inna komede i zamiast setrank %player% gracz admin jeśli żrobiłeś to tak ja ja myślę

Zaraz podam kod. 

Dobrze zrozumiałeś, ale ja mam kilka rang na serwerze i np. jeśli [email protected] użyje komendy, żeby stać się graczem, to potem mu zmieni rangę na admina, zamiast [email protected] Muszę to jakoś inaczej ustawić, żeby przywracało poprzednią rangę, zamiast ustawiało jedną. 

options:
    l: &3&l[&b&lmc.vark.net&3&l]

command /opoff:
trigger:
            execute console command "setrank %player% Gracz"
wait 1 second
broadcast "{@l} &3&l%player% &3wyłączył permisje swojej rangi. Do czasu ich włączenia może grać, jak każdy gracz."

command /opon:
    trigger:

tak wygląda cały kod. biednie i pewnie źle zrobiony, ale niestety to mój 1 skrypt. :P Dlatego zgłaszam się do was.

• 0
command /ranga [<text&gt]:    permissions:survival.admin    usage:/ranga <podaj range>    trigger:        ig arg 1 is "gracz":            execute coonslole command "setrank %player% gracz"            wait 1 second            broadcast "Admin %player% zrezygnowal z rangi bo pograc survival"        ig arg 1 is "admin":            execute coonslole command "setrank %player% admin"            wait 1 second            broadcast "Admin %player% konczy grac survival"        ig arg 1 is "gracz":            execute coonslole command "setrank %player% h"            wait 1 second            broadcast "Admin %player% konczy grac survival"

możesz kopiować i wklejać tak cały czas i zrobić ile rang ile chcesz jeśli dobrze zrozumiałem o co ci chodzi :)

• 0

Będzie to trudne.

Wyjaśnij jeszcze raz, i to bardzo.

[infosopher]Witaj Vark w naszych obliczach Skript.pl (to ja norbi002)[/infosopher]

Może zrozumiesz po tym co wkleję na samym dole. Tak siema, pamiętam Cię z piterki. ;P

command /opon:

trigger:

name of player is "op1" or "op2":

Execute coosole command "setrank %player% [email protected]"

Zedytuj sobie. Kod

Name of player is "op" or "op2"

Tych or "blabla" możesz dać tyle ile opów.

niestety nie ogarnąłem jak zrobić. 

command /ranga [<text&gt]:    permissions:survival.admin    usage:/ranga <podaj range>    trigger:        ig arg 1 is "gracz":            execute coonslole command "setrank %player% gracz"            wait 1 second            broadcast "Admin %player% zrezygnowal z rangi bo pograc survival"        ig arg 1 is "admin":            execute coonslole command "setrank %player% admin"            wait 1 second            broadcast "Admin %player% konczy grac survival"        ig arg 1 is "gracz":            execute coonslole command "setrank %player% h"            wait 1 second            broadcast "Admin %player% konczy grac survival"

możesz kopiować i wklejać tak cały czas i zrobić ile rang ile chcesz jeśli dobrze zrozumiałem o co ci chodzi :)

za mało w tym siedzę, żeby rozumieć. ;/

Pytanie do wszystkich. Zrobiłem oddzielnie do każdej rangi. Wkleję przykład z 1 z rang. Może być tak?

command /kidmod on:
trigger:
            execute console command "setrank %player% KidMod"
wait 1 second
broadcast "{@l} &3&l%player% &3ponownie aktywowal permisje swojej rangi. Od teraz nie moze grac."

command /kidmod off:
    trigger:
            execute console command "setrank %player% Gracz"
wait 1 second

broadcast "{@l} &3&l%player% &3wyłączył permisje swojej rangi. Do czasu ich włączenia może grać, jak każdy gracz."

Jeszcze później dodam sobie permisje, ale to już ogarniam.

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...