Skocz do zawartości
  • 0

Pętla

Slupik98
 Udostępnij

Pytanie

Jak zapętlić wszystkie bloki pomiędzy 2 lokalizacjami?

Mam tak:

loop blocks between block at {_loc.a} and block at {_loc.b}:

ale to zapętla blocki faktczynie może i pomiędzy ale powinien zrobic się kwadrat, a nie jakaś linia.

Jeżeli nadal nie wiecie o co chodzi to jak zaznaczacie siekierką z WorldEdita, i wpisujecie //set to tworzy się taki kwadrat i o to mi wlaśnie chodzi ;)

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Trzeba stworzyć 3 pętle zawierające się w sobie:

1. zapętla linię bloków od {_loc1} do {_loc1} ze zmienionym jedną wartością np. x na tą wartość z {_loc2}

2. zapętla linię pomiędzy zapętlonym blokiem a lokacją tego bloku ze zmienioną kolejną wartością np. y tą wartość z {_loc2}

3. zapętla linię między zapętlonym blokiem a lokacją tego bloku ze zmienioną ostatnią wartością np. z tą wartość z {_loc2}

set {_x} to (x-coords of {_loc1})-(x-coords of {_loc2})set {_y} to (y-coords of {_loc1})-(y-coords of {_loc2})set {_z} to (z-coords of {_loc1})-(z-coords of {_loc2})set {_pos} to {_loc1}add {_x} to x-coords of {_pos}loop blocks between {_loc1} and {_pos}:	set {_pos} to location of loop-block	add {_y} to y-coords of {_pos}	loop blocks between location of loop-block and {_pos}:		set {_pos} to location of loop-block		add {_z} to z-coords of {_pos}		loop blocks between location of loop-block and {_pos}:			# tutaj wklejasz swoj kod

(kod nietestowany)

• 0

Spróbuj:

loop blocks between {_loc.a} and {_loc.b}:

@down jest lepsze :p

Te twoje posty coraz bardziej mnie rozwalają ;)

W temacie mam tak jak ty i mi nie działa, a ty dajesz takie samo coś...

co do @up

Zapomniałem zamknąć temat. Już dawno sobie poradziłem z tym ;)

Wsytarczyło zrobić parę pętli do tego zmodyfikować za każdym razem połozenie i po bólu... Ale dzięki za starania.

Kod nei testowałem. Nie wiem czy działa bo mam swój, ale może komuś się przyda. :)

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...