Skocz do zawartości
  • 0
Ziela

inne Pliki serwerowe pod testowanie skryptów

Pytanie

Użytkownik

Cześć. Warto na początek wspomnieć o tym iż jestem zielony w pisaniu skryptów, jednakże mam dosyć duże ambicje (dot. pisania ów skryptów) i próbuje je spełnić. Do tego potrzebuje plików serwerowych na lokalny serwerek minecraft 1.12 (bo chyba powinno się tworzyć skrypty na najnowsze wersje a nie siedzieć na starych wersjach). Nie wiem właśnie co tam powinno być, jedyne co wiem to pewnie jakiś skript, jakieś addony do tego oraz pewnie essentials. Nie wiem czy coś jeszcze właśnie, dlatego też proszę was o pomoc.

Z góry dzięki i pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Recommended Posts

Użytkownik
  • 0

Tak, dobrze wybierz 1.12, masz nawet plugin skript masz w zestawie Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Odpalasz plik wsadowy, później zmieniasz w pliku eula na true, wrzucasz Skript do folderu plugins i gotowe, w minecrafcie wpisz w ip localhost

Edytowane przez Lloyd PL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
  • 0
Godzinę temu, Lloyd PL napisał:

Tak, dobrze wybierz 1.12, masz nawet plugin skript masz w zestawie Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Odpalasz plik wsadowy, później zmieniasz w pliku eula na true, wrzucasz Skript do folderu plugins i gotowe, w minecrafcie wpisz w ip localhost

?????????

Mi chodzi tutaj o paczkę z pluginami xd 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.